Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - MATI212

Strony: [1] 2 3 ... 6
1
Samoloty / Odp: Scandinavian Construction - Planes and Rockets
« dnia: Sob, 10 Mar 2018, 18:41:24 »
No powiem co ziom, zaimponiłeś mi

2
Inne / Odp: Pokaż nam swój [cokolwiek]!
« dnia: Śro, 15 Lis 2017, 15:47:14 »
Niedawno postanowiłem nagrać film o początkach podboju kosmosu - i tak też zrobiłem. W pewien sposób jest to powiązane z KSP, więc wrzucam tu link:Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ

Nie jest to co prawda jakość filmowa, ani jakiś bardzo odkrywczy materiał, ale starałem się najlepiej jak potrafię. Co sądzicie?

<iframe width="560" height="315" src="" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

3
Samoloty / Odp: Sekcja lotnicza Kadaf Industries
« dnia: Wto, 26 Wrz 2017, 18:13:04 »
Wielki powrót mistrza. Jako człowiek który nigdy w życiu nie zbudował żadnego SSTO, chcę serdecznie pogratulować - świetny samolot.

Ja też zawsze zastanawiałem się, w jaki sposób powinienem wchodzić w atmosferę moim wahadłowcem. I w końcu doszedłem do wniosku, że powinienem hamować BARDZO długo, co, nie ukrywam, było bardzo irytujące. Dlatego też, teraz latam rakietami.

4
Samoloty / Odp: Scandinavian Construction - Planes and Rockets
« dnia: Czw, 21 Wrz 2017, 20:21:35 »
Świetny samolot. Ty bardziej szacun, bo ciężko zbudowaç coś dużwgo co jednocześnie będzie ładne. No, a przynajmniej ja tak nie umiem.

5
Nie ma wszystkich zdjęć, bo na początku nie chciało mi się wszystkich dodawać. Teraz już to robię. Zdjęcia dałem tylko tam, gdzie są naprawdę konieczne, np "W 10 dni dookoła Kerbinu". A odnoszę wrażenie, że w twoich tekstach są tylko dodatkiem

6
Uwaga, uwaga coś dzieję się w kwestii strony.

Aby trochę rozruszać stronkę, potrzebuję waszej pomocy. A dokładniej, pomocy przynajmniej czterech osób.
Poszukuję czterech forumowiczów, ludzi zakochanych w KSP, którzy raz na miesiąc będą w stanie zapewnić jedno opowiadanie na "Kerbal Story".

Niestety nie jestem w stanie zaoferować niczego w zamian. Oczywiście poza szacunkiem innych graczy KSP.
Ktoś chętny?

7
Samoloty / Sęp III - 17
« dnia: Pon, 28 Sie 2017, 20:53:37 »

Dział lotniczy firmy Matt's Company, ma przyjemność zaprezentować swoje najnowsze dzieło - bombowiec Sęp III - 17.Zbudowany dla kerbalskiej armii, może przenieść ok. 20 ton bomb na odległość kilku tysięcy kilometrów. Dodatkowo, dzięki potężnym silnikom, może osiągnąć olbrzymie, jak na maszynę tej wielkości. prędkości. Nasi szaleni zacni piloci bardzo chwalą latanie ta maszyną - pomimo swojej masy, jest niezwykle zwrotna, dzięki statecznikom, zamontowanym na przodzie maszyny.

Pierwszy lot przebiegł bez żadnych zakłóceń. Wszystkie bomby zostały zrzucone blisko celu, dzięki wspaniałemu systemowi szkolenia pilotów, które również oferuję nasza firma

A oto słowa Jebediaha "Jeba" Kermana, pierwszego pilota, który zasiadł za sterami tej wspaniałej maszyny:
Cytuj
Zazwyczaj gdy oblatujemy bombowce przez cały lot towarzyszy nam ogromna nuda. Przecież w tym nawet nie da się zrobić beczki! A tutaj - zaskoczenie. Musiałem się trochę zabawić, ale to nie moja wina, że nawigator zemdlał. Wszystko miałem pod kontrolą: wiedziałem, że uda mi się wznieść 3 metry przed uderzeniem w ziemię. Udało się - podwozie jest ledwo porysowane. No, trochę wygięły się koła, ale... Eee... to może ja już pójdę. Spokojnie Wiil, odłóż ten klucz francuski, nie zrób czegoś, czego potem będziesz żałował.... Aua, ja nie chciałem!

Zapewnij sobie bezpieczeństwo, za jedynie 250 000 000 kerbodolarów! Nie inwestuj w tańsze bombowce - to nasz jest najlepszy. Nie czekaj, dzwoń pod: 000 565 000 789.
Oferta dotyczy podmiotów państwowych, takich jak; Armia, policja, straż graniczna, fiskus. Nie przyjmujemy prywatnych zleceń

8
Kampanie / Odp: Sobolowa Odyseja
« dnia: Czw, 03 Sie 2017, 11:17:05 »
Powróciłeś! A już myślałem, że nie będzie więcej odcinków :)

9
Dzięki za propozycję. Na razie nie mam dostępu do komputera, ale na pewno je dodam.

Jest tam opowiadanie o sumulowanym treningu.

Opowiadanie Kadafa "pierwsza na świecie baza..." jest w trakcie przenoszenia.

Mam nadzieję że ta strona nadal będzie się rozwijać. Jakby coś jeszcze przyszło wam do głowy, piszcie w wątku, albo na priv.

10
Od kilku dni, zespól w składzie: Mati212 i Robson, pracował nad nowa stroną, gdzie mamy zamiar zebrać wszystkie napisane dotąd polskie opowiadania, poświęcone KSP. Aktualnie jest ich piętnaście, ale mamy nadzieję, że ta liczba będzie  sukcesywnie rosnąć.

Jeśli chcielibyście opublikować opowiadanie, lub znaleźliście jakieś warte polecenia skontaktujcie się nami na priv.

Link: Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ

11
Stacje kosmiczne / Odp: Program Stacji Orbitalnych "Axis Mundi"
« dnia: Wto, 20 Cze 2017, 19:37:28 »
Może wyjdę na idiotę... ale co to jest ten Gael?

14
Masz rację, trzeba zacząć od początku:
1. Aktualnie, serwis wykorzystuję napisany przeze mnie skrypt PHP. Nie jest idealny, więc można by podpiąć stronkę, pod jakiegoś CMS-a. Niestety, tutaj pojawia się problem: nie wiem w jaki sposób, zainstalować własny szablon np. pod wordpressa, a zależy mi, aby layout pozostał niezmienny.
2. Roboczo strona, otrzymała nazwę "Opowieści Kerbali" , jednak zdaję sobie sprawę że źle to brzmi. Jestem otwarty na propozycję. 

15
Cytuj
Mam spory serwer i mogę wykupić domenę. Wrzucę sobie w koszty, więc nie ma problemu z miejscem.
Dzięki ci, dobroczyńco.
Dwa pytania:
Czy ten hosting ma bazę MySQL?
Mógłbyś podać dane do połączenie ftp?

Strony: [1] 2 3 ... 6