Ogólne > Ogłoszenia

Nowy styl - poprawki

<< < (3/6) > >>

Dzikfal:
Ładne teraz to forum :D

Raynus:
Oj tak. Jak to mawiał pewien instruktor - "Pięknie jak w mordę strzelił", jednak postarajmy się raczej zgłaszać tutaj co jest do poprawy, co jest źle, co może być lepiej, a wystrzegajmy się krótkich pochwał typu
--- Cytuj ---Ładne teraz to forum :D
--- Koniec cytatu ---
Bo i tak z Ingwdenem wiemy że wyszło pięknie.

Kadaf:
Gdybym miał być szczególarzem, to.... do diabła, przecież nim jestem... to jedyne co bym jeszcze zmienił ewentualnie, to napis przy logo. Kerbal z flagą wygląda super, ale ta czarna czcionka "kerbal space program" w białych prostokątach wygląda słabowicie. Lepsza była by jasna na tle.
[Post scalony: Śro, 15 Sty 2014, 08:35:00]Jeszcze jedno! Tym razem istotniejsze. Mianowicie ramka przy powiększaniu zdjęć. Jest biała. Zdjęcie zazwyczaj przedstawia kosmos, więc statystycznie jest ciemne, tło jest ciemne, a ramka niemal biała. To się gryzie. Idealnie by było, gdyby kolor ramki był w barwie tego paska pod logiem gdzie jest napisane Strona główna, Blog, Pomoc itd. A czcionka z ramki Zamknij itd była by jasna, jak ta, którą teraz sobie piszę. Lub ciut ciemniejsza.

Raynus:
Ramką ingwden zapewne się zajmie, ja na dniach będę zajmował się grafikami, w tym i właśnie logo, rangi i być może zajmę się również tymi ikonkami w edytorze tekstu.

Schulze13:
Ała... Ten fiolet. Wygląda jakbym miał zamontowaną lampę kwarcowa pod nickiem. :P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej