Ogólne > Ogłoszenia

Nowy styl - poprawki

<< < (2/6) > >>

pawler92:
Kolor czcionki jest straszny, ciężko przeczytać cokolwiek, w dodatku dekoncentruje przy czytaniu. Proponuję zwiększyć kontrast, przyciemnić kolor. No i tak jak kolega wcześniej napisał, nie widać czy wpis do tematu jest przeczytany, czy nie, człowiek musi się za długo zastanawiać. A tak to spoko :)

Schulze13:
Nowe ikony do niemalże wszystkiego? Aktualne emotikony są spoko. Przyciski w edytorze... lepiej nie mówić. Podoba mi się styl z tymi kółkami i okręgami.

Ale nadal są te...

Mimo, że ładne, nie pasują do aktualnego CZARNEGO! stylu.
Jednocześnie nadmienię, że umiem obsługiwać MS Paint  ;).

Grzegorz2121:
No no w reszcie jakiś nowoczesny styl.
Ale ciut za ciemny nie widać liter wszystko to rozmywa się
ten jest lepszy na pokaz ale jest bezużyteczny.

Kadaf:
Widzę, że rozjaśniłeś ten morski. Czytelność pełna, wszystko dobrze widać. Jakkolwiek może troszkę straciło na designie. No ale tu się wpada czytać a nie oglądać, tak przynajmniej mi się wydaje.
Jest w porządku! :)
[Post scalony: Wto, 14 Sty 2014, 21:50:47]Hm, tak sobie myślę, a może by zamiast tego morskiego dać ten szarawy seledyn, w którym mam u góry tekst "pokaż wiadomości od ostatniej wizyty" i to tam drugie zdanie, ale o dwa, trzy tony jaśniejszy. Bo w tej chwili różnica między ex morskim a tym szarym, którym jest napisana reszta, jest minimalna akurat na tyle, że gryzie w graficzne oczy :) Bo to ani to samo, ani coś innego.
[Post scalony: Wto, 14 Sty 2014, 22:44:58]Ha! Teraz jest fajnie, ciemno, ale czytelnie jak należy, fotki prezentują się świetnie, ingwden, doskonała robota :D

ingwden:
@Kadaf, racja z kolorem. Ten zdecydowanie na "+" ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej