Kerbal Space Program Forum | Polska Społeczność Gry

Mody => Szukam modyfikacji => Wątek zaczęty przez: fentales w Nie, 07 Wrz 2014, 12:34:45

Tytuł: Szukam paczki modow
Wiadomość wysłana przez: fentales w Nie, 07 Wrz 2014, 12:34:45
Siemka jestem nowy kerbalach, od jakiegoś czasu oglądając (mostktia) zacząłem interesować się modami ale ponieważ jestem nowy nie wiem jakie mody sie przydają szukam tak jakby paczki modow. Slyszalem ze poprzez prawa autorskie nie mozna wyslywac paczek z modami ale czy istnieje mozliwosc aby ktos z was wyslal mi na pw :? (ksp 0.24.2)
Tytuł: Odp: Szukam paczki modow
Wiadomość wysłana przez: Sobol w Nie, 07 Wrz 2014, 12:48:54
Nie widzę sensu korzystania z paczek. Proponuję Ci raczej pojedynczą instalację modów. Przynajmniej ja tak robię aby zoptymalizować sobie rozgrywkę w taki sposób aby mnie satysfakcjonowała. Poza tym wtedy łatwo uzyskać optymalną płynność rozgrywki na twoim komputerze gdyż każdy ma nieco inne parametry a nawet przy niewielkich różnicach gra lubi crashować.
Tytuł: Odp: Szukam paczki modow
Wiadomość wysłana przez: Drangir w Nie, 07 Wrz 2014, 12:57:17
Paczki modów faktycznie mają mały sens, tym bardziej że np. modów na moduły podtrzymywania życia jest kilka rodzajów. KSP jest o tyle kapryśne, mody na tyle lubią się gryźć że instalacja ich po kolei jest jedyną sensowną opcją. Moskitt niegdyś opublikował gargantuiczną paczkę swoich czterdziestu modów, co zaowocowało mnóstwem tematów o problemach technicznych na forum. Do modowania gry polecam oficjalne forum i tę listę: http://forum.kerbalspaceprogram.com/threads/55401-Community-Mods-and-Plugins-Library