Galerie > Samoloty

Sęp III - 17

(1/1)

MATI212:

Dział lotniczy firmy Matt's Company, ma przyjemność zaprezentować swoje najnowsze dzieło - bombowiec Sęp III - 17.Zbudowany dla kerbalskiej armii, może przenieść ok. 20 ton bomb na odległość kilku tysięcy kilometrów. Dodatkowo, dzięki potężnym silnikom, może osiągnąć olbrzymie, jak na maszynę tej wielkości. prędkości. Nasi szaleni zacni piloci bardzo chwalą latanie ta maszyną - pomimo swojej masy, jest niezwykle zwrotna, dzięki statecznikom, zamontowanym na przodzie maszyny.

Pierwszy lot przebiegł bez żadnych zakłóceń. Wszystkie bomby zostały zrzucone blisko celu, dzięki wspaniałemu systemowi szkolenia pilotów, które również oferuję nasza firma

A oto słowa Jebediaha "Jeba" Kermana, pierwszego pilota, który zasiadł za sterami tej wspaniałej maszyny:

--- Cytuj ---Zazwyczaj gdy oblatujemy bombowce przez cały lot towarzyszy nam ogromna nuda. Przecież w tym nawet nie da się zrobić beczki! A tutaj - zaskoczenie. Musiałem się trochę zabawić, ale to nie moja wina, że nawigator zemdlał. Wszystko miałem pod kontrolą: wiedziałem, że uda mi się wznieść 3 metry przed uderzeniem w ziemię. Udało się - podwozie jest ledwo porysowane. No, trochę wygięły się koła, ale... Eee... to może ja już pójdę. Spokojnie Wiil, odłóż ten klucz francuski, nie zrób czegoś, czego potem będziesz żałował.... Aua, ja nie chciałem!
--- Koniec cytatu ---

Zapewnij sobie bezpieczeństwo, za jedynie 250 000 000 kerbodolarów! Nie inwestuj w tańsze bombowce - to nasz jest najlepszy. Nie czekaj, dzwoń pod: 000 565 000 789.
Oferta dotyczy podmiotów państwowych, takich jak; Armia, policja, straż graniczna, fiskus. Nie przyjmujemy prywatnych zleceń

Scandinavian101:
Cały bombowiec prezentuje się naprawdę dobrze, jednak chciałbym zobaczyć go od dziobu w całej okazałości (większość zdjęć przedstawia tył maszyny)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej