• Hydra 1 - Czyli nadwyżka funduszy w akcji! 5 1
Aktualna ocena:  

Autor Wątek: Hydra 1 - Czyli nadwyżka funduszy w akcji!  (Przeczytany 4932 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pon, 17 Lut 2014, 14:50:44

Offline MegaProize

  • Kapral
  • **
  • Wiadomości: 197
  • Reputacja: 22
  • King of Skyrim!
    • Zobacz profil

Hydra 1

Po prawie miesiącu pracy części finansowej naszej korporacji, główny księgowy z wielkim zadowoleniem poinformował zarząd, iż po mimo pracowitego roku, została ogromna suma na koncie Battle Claw. Postanowiono więc wydać ją na te wszystkie pierdoły, o których nikt nie myśli cały rok.
Nowe tace w stołówce, globalny remont części rekreacyjnej, nowe ławki w parku "pomysłów" dla inżynierów. Nawet zostało zakupione nowe krzesełko i telewizor do budki strażniczej pana Kmietka.
Jednak dalej na koncie korporacji widniała okrągła sumka. Co gorsza nie było już na co jej wydać, a budżet na nowy rok pracy (który czterdziesto-ośmiokrotnie przewyższał rynkową wartość spółki) był już zamknięty.
Postanowiono dać wolną rękę największym pracusiom w firmie. Tak tak... Mimo sezonu wypoczynkowego wszystkich największych agencji kosmicznych, znajdywali się tacy, co i tak zostawali i dalej pracowali. Brak konkretnego projektu i celów przyjęli z wielkim szczęściem!
Tak oto powstała Hydra 1!



Hydra 1 jest dość przeciętnym samolotem. Lecz wiadomo- musi być coś jeszcze!
Tą rzeczą jest specjalne krzesełko które pozwala się bawić w iście szalony sposób!!!



Zdolny pilot może wycisnąć ze swojego kolegi ostatnie soki! Ale to jeszcze nie wszystko. Hydra 1 po odłączeniu zarzyganego nieszczęśnika (który bezpiecznie opadnie na spadochronie) zamienia się w 100% HYDROPLAN!
Po zwolnieniu do małej prędkości (>80 m/s) odpalane są spadochrony pozwalające na bez stratne wodowanie. Dzięki technologii hydro skrzydeł, Hydra 1 zawsze unosi się na powierzchni! Wtedy można załączyć silniki i z mocą 70% przemieszczać się po toni wodnej.






Nie byli byśmy sobą gdyby to było tyle. Pewnie wielu z was zapyta- "Popływałem, polatałem i co dalej?" Odpowiedź jest prosta!
Jeżeli jesteśmy blisko brzegu to po prostu wyjeżdżamy z wody. Ale co jeśli jesteśmy na samym środku oceanu? Po prostu startujemy! Hydro skrzydła pozwalają na bezpieczny start mimo dużych prędkości niszczących wiele innych konstrukcji!


Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ
« Ostatnia zmiana: Sob, 22 Mar 2014, 14:54:49 wysłana przez MegaProize »
" Jeżeli nie mogę czegoś opisać, to to nie istnieje. Wyjątkiem jest Bóg "- Recenzent Ateista


Wto, 18 Lut 2014, 14:28:55
Odpowiedź #1

Offline Kadaf

  • Kapitan
  • ***
  • Wiadomości: 1 362
  • Reputacja: 145
    • Zobacz profil
Wtórność, wtórność wtórność. To widzę w nowych wątkach. Tysięczny łazik, tysięczny statek, tysięczny samolot.

ALE NIE TYM RAZEM!

Brawo MegaProize, stworzyłeś coś nowego, coś, czego jeszcze nie było, bo połączenia wodolotu z hydroplanem to ja tu jeszcze nie widziałem, świetna robota :D

Reklama

Odp: Hydra 1 - Czyli nadwyżka funduszy w akcji!
« Odpowiedź #1 dnia: Wto, 18 Lut 2014, 14:28:55 »

Nie, 23 Lut 2014, 18:57:31
Odpowiedź #2

Offline rosomak909

  • Kapral
  • **
  • Wiadomości: 101
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
Fajny pomysł, wreszcie ktoś zrobił coś nowego  :)
Kliknijcie każdy z linków na tej stronie codziennie raz i pomagajcie: Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ

Pon, 03 Mar 2014, 02:35:35
Odpowiedź #3

Offline MegaProize

  • Kapral
  • **
  • Wiadomości: 197
  • Reputacja: 22
  • King of Skyrim!
    • Zobacz profil
Na życzenie pewnych osób, dodano kilka obrazków oraz umieszczono pełną galerię na samym końcu! :)
" Jeżeli nie mogę czegoś opisać, to to nie istnieje. Wyjątkiem jest Bóg "- Recenzent Ateista


Reklama

Odp: Hydra 1 - Czyli nadwyżka funduszy w akcji!
« Odpowiedź #3 dnia: Pon, 03 Mar 2014, 02:35:35 »

Nie, 11 Sty 2015, 16:32:37
Odpowiedź #4

Offline Typowa Lama

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
9,5/10 Bo nie ma bomb albo rakiet jakiś :D Można prosić o .craft? Chętnie bym ją potestował w boju  :)
I'm Lama... Typowa Lama.

Nie, 11 Sty 2015, 16:41:32
Odpowiedź #5

Offline Drangir

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1 631
  • Reputacja: 92
  • Smok rakietowy
    • Zobacz profil
    • DeviantArt
Czemu kiedy ktoś wrzuca opinię o pojeździe sprzed niespełna roku zawsze, ale to zawsze prosi o plik? Ja nie mam nic przeciwko komentarzom pod starymi tematami, ale użyjcie przy tym mózgu! MegaProize dawno temu zniknął z forum, zresztą po takim czasie modowe i stockowe pojazdy będą zwyczajnie niekompatybilne.
Cytat: Steven Universe
- Wasze obliczenia były niepoprawne.
- Nie mogły być niepoprawne, skoro żadnych nie robiliśmy.

Reklama

Odp: Hydra 1 - Czyli nadwyżka funduszy w akcji!
« Odpowiedź #5 dnia: Nie, 11 Sty 2015, 16:41:32 »

 

ZSRK Podbija Chmury, czyli IŁ-10 w akcji!

Zaczęty przez please refrain from posting

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 2213
Ostatnia wiadomość Pon, 12 Maj 2014, 13:22:48
wysłana przez skiper
Hydra - Ion Drone

Zaczęty przez Madrian

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 1452
Ostatnia wiadomość Czw, 03 Lip 2014, 23:40:38
wysłana przez Madrian
X4 czyli lecimy na Eeloo!

Zaczęty przez Bill2462

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 3662
Ostatnia wiadomość Nie, 19 Paź 2014, 20:43:46
wysłana przez Bill2462
Aeris 4B czyli samolotem na Mun

Zaczęty przez Zerdzio

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 3129
Ostatnia wiadomość Nie, 24 Mar 2013, 19:32:31
wysłana przez CupOfMayo
Duży, wielki, największy... czyli samolot by pawler92

Zaczęty przez pawler92

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 4335
Ostatnia wiadomość Pon, 16 Wrz 2013, 21:39:39
wysłana przez oli00PL