Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
KerbCon / Odp: KerbCon 2017 - edycja letnia - panel 3
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mithrill dnia Nie, 20 Sie 2017, 22:01:30 »
Em.. Tak... Rozumiem.
Nie ma projektów, więc i nie ma panelu. Przynajmniej na razie. Termin ostateczny do jutra do 20. Potem idziemy dalej.
2
Obsługa techniczna / Odp: ZAKUP KSP
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Dirkuu dnia Nie, 20 Sie 2017, 17:35:10 »
Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ
[...]
PS: Tak, przyznaję się bo i tak zostanę zaatakowany przez forumowiczów - nie posiadam oryginalnego KSP. Czekam na przecenę podobną do tych podanych wyżej.
[...]

Tak jak powiedziałem, tak zrobiłem, może i troszkę czasu mi to zajęło, ale w końcu kupiłem oryginalne ksp :)Przepraszamy, ale goście nie mogą zobaczyć zawartości spoilera.
3
Poproś o pomoc / Odp: Problem z Duną
« Ostatnia wiadomość wysłana przez grabek77 dnia Nie, 20 Sie 2017, 04:24:32 »
Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ
Wcale nie uważam, żeby to było jakieś uiłatwienie,
Niewatpliwie jest wiekszym ulatwieniem niz kalkulator Olega.

Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ
Pijany jestem konkretnie i szczerze mówiąc kalkulator olega dużo bardziej do mnie przemawia. A głupi w sumie nie jestem, tylko wiesz, czy warto używać stroboskopowegwo elekektronicznego półamutomatu ze sprżęzeniem zwrotnym, żeby drzwi lodówki otworzyć? Wystarczy, kurfa, mieć kciuk.
Wszystko wedle uznania. Mozna jesc ryz lyzka albo masakrowac sie paleczkami.


Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ

[Post scalony: [time]Nie, 20 Sie 2017, 02:35:52[/time]]
Złośliwie napiszę Grabek, że być może Twoje osiągnięcia są tak marne, bo zapomniałeś czym jest KSP instalując dziesiątki debilnych programów, które na rzecz oszczędzenia jednej kilowatogodziny odebrały ci kwinstesencje kerbali, czyli latania na pałę bez potrzenia na więcej wskaźników, niż jest to absolutnie niezbędne, poniekąd współczuję.
Pomijajac kwestie moich "marnych" osiagniec (ktorymi, byc moze pochwale sie w innych watkach), to zaden z (wedlug Ciebie Kadaf) debilnych programow, nie odebral mi kwintesencji gry w kerbale. Wrecz przeciwnie, uczynily ta gre przyjemniejsza, skoro uwazasz inaczej to powiem zlosliwie - mam to w dupie.

Reszta ciach bo szkoda czasu na komentowanie tych wypocin...
4
Poproś o pomoc / Odp: Problem z Duną
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kadaf dnia Nie, 20 Sie 2017, 02:29:56 »
Wcale nie uważam, żeby to było jakieś uiłatwienie, Pijany jestem konkretnie i szczerze mówiąc kalkulator olega dużo bardziej do mnie przemawia. A głupi w sumie nie jestem, tylko wiesz, czy warto używać stroboskopowegwo elekektronicznego półamutomatu ze sprżęzeniem zwrotnym, żeby drzwi lodówki otworzyć? Wystarczy, kurfa, mieć kciuk.

[Post scalony: Nie, 20 Sie 2017, 02:35:52]
Złośliwie napiszę Grabek, że być może Twoje osiągnięcia są tak marne, bo zapomniałeś czym jest KSP instalując dziesiątki debilnych programów, które na rzecz oszczędzenia jednej kilowatogodziny odebrały ci kwinstesencje kerbali, czyli latania na pałę bez potrzenia na więcej wskaźników, niż jest to absolutnie niezbędne, poniekąd współczuję. Bo teraz przyjrzałem się temu powyżej i wolałnbym dostać płynny ołów w płuca, niż się z tym zaznajamiać. Bo to nie jest mistrzostwo Maciusia, tylko jakie popierdoleństwo. Taaak, walcie hejty, mam to w nosie...
5
Poproś o pomoc / Odp: Problem z Duną
« Ostatnia wiadomość wysłana przez grabek77 dnia Nie, 20 Sie 2017, 01:10:43 »
Za pomoca CKANa zainstaluj sobie Transfer Window Planner, znacznie ulatwia loty na inne planety.

Ustawiasz


i TWP ladnie Ci pokazuje gdzie, kiedy i w jakim kierunku poleciec z dokladnymi wartosciami Δv, co w polaczeniu z modem Precise Maneuver daje duza efektywnosc jesli chodzi o wykorzystanie paliwa.

6
Poproś o pomoc / Odp: Problem z Duną
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kerbalik dnia Sob, 19 Sie 2017, 17:20:29 »
Zrobiłem to trochę łopatologiczne , otóż udało mi się wrócić na orbitę Kerbinu ale żeby już wylądować to niekoniecznie, zbudowałem drugi statek i poleciałem zabrać kerbale , ale trochę nauki z samych eksperymentów jest
Na przyszłość będę używał tego kalkulatora dzięki!  :D
7
Poproś o pomoc / Odp: Problem z Duną
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kadaf dnia Sob, 19 Sie 2017, 13:01:09 »
Skoro nie wystarcza ci paliwa na powrót, to znaczy, że za mało go zabrałeś. A lata się nie z okołosłonecznej, tylko z orbity planety. Zgodnie z wytycznymi tego oto kalkulatora:

Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ
8
Poproś o pomoc / Odp: Problem z Duną
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mithrill dnia Sob, 19 Sie 2017, 12:23:22 »
Jeśli latasz metodą: orbita Kerbinu ---> orbita słoneczna ---> orbita celu, to marnujesz paliwo. Lot bezpośredni jest znacznie oszczędniejszy i nie jest bardzo wymagający technicznie. Jedyne co potrzebujesz to wiedzieć, kiedy planety są w odpowiedniej pozycji względem siebie. Gdzieś na forum jest obrazek to pokazujący, ale nie pamiętam gdzie.
Jeszcze tutaj masz pewien stary poradnik: Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ Możesz coś z niego wyciągnąć, żeby zaoszczędzić paliwo w pierwszej fazie lotu.
Mógłbyś też pokazać statek, może da się go jakoś ulepszyć.
9
Poproś o pomoc / Problem z Duną
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kerbalik dnia Sob, 19 Sie 2017, 10:07:50 »
Witam mam problem z Duną , zbudowałem już chyba z pięć rakiet i każdej udaje się osiągnąć Dunę ale z powrotem jest już inaczej , paliwa nie wystarcza na powrót na Kerbin. Zauważyłem też , że żeby osiągnąć Dunę ( już z orbity słonecznej) muszę zużyć aż 2700 m/s i wydaje mi się , że robię coś źle
10
KerbCon / KerbCon 2017 - edycja letnia - panel 3
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mithrill dnia Sob, 19 Sie 2017, 08:10:56 »


KerbCon 2017

19 sierpnia 2017r.

I znowu witam wszys... Ech, czy kogoś jeszcze obchodzi to moje witanie? Pewnie mało kogo, ale już trudno. Cokolwiek by nie było, doprowadzę to do końca.

Dziś zaczynamy prezentacje łazików i innych jeżdżących maszyn.
Jak zawsze, zapraszam do udzielania się.
Strony: [1] 2 3 ... 10