Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Dyskusje ogólne / Odp: [Oficjalny] POWITANIA!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Koms dnia Czw, 13 Maj 2021, 11:47:13 »
Tak mnie naszło żeby znowu tutaj zajrzeć, nie wiem czego się spodziewałem. Forum odchodzą do lamusa a ja w zasadzie nigdy się nie udzielałem ale i tak łezka się w oku kręci gdy przeglądasz zakładki :')
Witajcie Karbalonauci, wypuszczam tą wiadomość w eter <3
2
Lądowniki załogowe, bazy, kolonie / Odp: Cel - Laythe. Sporo żelastwa leci w kosmos.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Sobol dnia Nie, 09 Maj 2021, 17:55:30 »
Łohohoho to się porobiło, nawet robson znowu gra :D
3
Lądowniki załogowe, bazy, kolonie / Odp: Cel - Laythe. Sporo żelastwa leci w kosmos.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Robson dnia Sob, 08 Maj 2021, 23:16:27 »
Tak sobie przez przypadek wszedłem na forum i zauważyłem, że nasza gra otrzymała taką jakby bardziej plastyczną grafikę.
Poza tym, jestem pod ogromnym ważeniem, że Kadaf nadal lata, co dało mi kopa i zacząłem budować coś dużego na orbicie.
Bardzo się cieszę, że ludziowie jeszcze w to grają i mam nadzieję, że w krótce odżyjemy forum.
4
Dyskusje ogólne / Odp: [Oficjalny] POWITANIA!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ahmedjacek77 dnia Pią, 16 Kwi 2021, 10:36:08 »
Witam jestem ahmedjacek kiedyś grywałem na PC w kerbale teraz przerzuciłem się na PS4, od nowa się uczę. Moje plany to wynieść w kawałkach wielki statek i wyruszysz z nim w nieznane po kosmosie. Na razie tylko sonda na orbicie.
5
Problemy z modyfikacjami / Odp: Usi MKS Ranger moduł rozwinięcie nadmuchanie na platformie problem.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kadaf dnia Sob, 27 Mar 2021, 13:47:12 »
Przypuszczam, że nowe wersje KSP nie obsługują starych modów. Sprawdź wersję moda i czy jest on kompatybilny z twoją wersją gry.
6
Problemy z modyfikacjami / Usi MKS Ranger moduł rozwinięcie nadmuchanie na platformie problem.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez lejsmont dnia Sob, 27 Mar 2021, 13:19:12 »
Witam. Od jakiegoś czasu nadmuchiwane  moduły z serji Renger ładują mi się w edycji jako nadmuchane. Niestety podobnie dzieje się na platformie startowej co powoduje że nie mogę wystartować z rozłożonym warsztatem. Czy znacie przyczynę problemu i ewentualne rozwiązanie?
7
Szukam modyfikacji / Odp: Szukam moda
« Ostatnia wiadomość wysłana przez grabek77 dnia Wto, 23 Mar 2021, 12:22:43 »
nie ma takiego moda, ale nic nie stoi na przeszkodzie, zebys sobie taka baze wybudowal, ponizej masz przyklad jak moglo by wygladac centrum dowodzenia :)
8
Szukam modyfikacji / Szukam moda
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ffffffffffffffffffffff dnia Pon, 22 Mar 2021, 11:30:08 »
Witam

Szukam moda który pozwoliłby kerbalom chodzić po stacji kosmicznej od środka (Jeżeli takowy istnieje) :)
9
Obsługa techniczna / Odp: przycisk start game nie działa
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ffffffffffffffffffffff dnia Nie, 21 Mar 2021, 18:01:54 »
z modów mam tylko KIS i KAS
10
Obsługa techniczna / Odp: przycisk start game nie działa
« Ostatnia wiadomość wysłana przez grabek77 dnia Nie, 21 Mar 2021, 16:55:01 »
Instalowales jakies mody?
Wklej moze zdjecie strony startowej, sprawdz tez czy nie masz na stronie startowej okienka z opisem aktualizacji (bo byla ostatnio do KSP 1.11.2) i zamknij je najpierw a pozniej klikaj start.
Jesli powyzsze nie pomoga to reinstal gry (tylko pamietaj recznie usunac katalog gry z c:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\ ).
Strony: [1] 2 3 ... 10