Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Dyskusje ogólne / "Chwytak"
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wonskiiii dnia Śro, 13 Gru 2017, 21:12:56 »
Witam wszystkich forumowiczów. Mam pytanie odnośnie chwytaka którym przyczepiamy się do asteroidy. Mam misję do wykonania ściągnięcia na Kerbin części rakiety (silnik), i myślałem że tym chwytakiem mi się to uda, niestety nie udało się. Czy jest to wykonalne. Gram ze spolszczeniem i stąd może źle zrozumiałem przeznaczenie tego przedmiotu. Pozdrawiam.
2
Inne / Odp: Pokaż nam swój [cokolwiek]!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Rambler. dnia Śro, 13 Gru 2017, 19:29:35 »
Największy i najbardziej głupi błąd konstruktorów...

Miało być pięknie, a wyszło jak zawsze :d

Dobrze że o dokach awaryjnych pomyślałem, więc wielkiej tragedii nie ma :D
3
Modyfikacje / Odp: Spolszczenie Kerbal Space Program 1.3 - autorstwa grupy CEBULA Translations
« Ostatnia wiadomość wysłana przez grabek77 dnia Nie, 10 Gru 2017, 00:06:44 »
Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ
Ma pytanie Tłumaczycie?
tiaaa pewnie biegaja teraz za prezentami pod choinke i karpiem zywym lub mart... tfuuu mrozonym :)
4
Modyfikacje / Odp: Spolszczenie Kerbal Space Program 1.3 - autorstwa grupy CEBULA Translations
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Maksymilian dnia Sob, 09 Gru 2017, 17:34:11 »
Ma pytanie Tłumaczycie?
5
Modyfikacje / Odp: Space Launch System Part Pack
« Ostatnia wiadomość wysłana przez grabek77 dnia Czw, 07 Gru 2017, 02:25:15 »
Jest coraz lepiej, ale dużo części przede mną do zmiany, i chyba w końcu wezmę się za coś co wdzięcznie nazywa się wersją stockalike:

Nadal jednak nie jestem zadowolony z tego jak odbicia wyglądają w atmosferze ale może to zostanie jakoś poprawione.
Sobol, nie przesadzaj, dobra robota. A co do odbic to na zdjeciach tego nie widac wiec moze jakis filmik pogladowy?
6
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Sobol dnia Śro, 06 Gru 2017, 17:47:53 »
Jest coraz lepiej, ale dużo części przede mną do zmiany, i chyba w końcu wezmę się za coś co wdzięcznie nazywa się wersją stockalike:

Nadal jednak nie jestem zadowolony z tego jak odbicia wyglądają w atmosferze ale może to zostanie jakoś poprawione.
7
Szukam modyfikacji / Odp: Szukam moda którym mógłbym filtrować części z różnych modów.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Drangir dnia Śro, 06 Gru 2017, 06:55:51 »

Janitor closet, chyba nie ma nic lepszego w tej kategorii. Możesz robić nawet osobne presety z różnymi rodzajami części potrzebnych w danym momencie.
8
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Sobol dnia Nie, 03 Gru 2017, 16:24:11 »
Nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda ale cóż chyba się pochwalę bo to co potrafi nowy modzik od Shadowmage według mnie ma olbrzymi potencjał. Pobawiłem się chwilę z moim modem i oto efekty:

Nigdy nie byłem tak blisko według mnie ideału :D
9
Szukam modyfikacji / Szukam moda którym mógłbym filtrować części z różnych modów.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Pevlo dnia Nie, 03 Gru 2017, 16:03:35 »
Poprostu mam dużo modów i przez to trudno wyszukać części z danego moda.
10
Dyskusje na dowolne tematy / Odp: internetowe znaleziska
« Ostatnia wiadomość wysłana przez winged dnia Pon, 27 Lis 2017, 10:31:37 »
Wieża Eiffela:

Stratzenblitz75, mistrz KSP przedstawia:

Strony: [1] 2 3 ... 10