Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Dyskusje ogólne / Odp: [Oficjalny] POWITANIA!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez killomon dnia Nie, 19 Lis 2017, 13:51:49 »
Witam Wiekszość komentarzy(powitań) jest długa wiec moja się bedzie wyróżniać.Jestem Bartek mam 19 lat i bardzo lubię gry z typu Kerbal Space Program.
2
Aktualności / DISCORD -> https://discord.gg/4KKm6UJ
« Ostatnia wiadomość wysłana przez MrChris dnia Czw, 16 Lis 2017, 00:24:19 »
Zrobiłem forumowego discorda do prostszej i wygodniejszej komunikacji. Oczywiście administracja forumowa otrzymuje identyczne uprawnienia na Discordzie. Mam nadzieję, że ożywi to troszeczkę społeczność :)

Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ

[Post scalony: Czw, 16 Lis 2017, 11:54:03]
ref: adres poprawiony.
3
Inne / Odp: Pokaż nam swój [cokolwiek]!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez MarQx dnia Śro, 15 Lis 2017, 19:34:56 »
Rozumiem chęci, ale w zasadzie, to opowiadasz mini serial "Wyścig w Kosmos", z którego zapożyczyłeś również fragmenty filmików, wydaje mi się że BBC bardzo ciekawie ową historię opowiedziało i nie ma sensu robienie takich streszczeń. Tym bardziej, że serial jest ogólnie dostępny, choćby na YT, mimo wszystko doceniam Twoją pracę, warto poszukać jakichś ciekawostek historycznych i np. o tym zrobić film. Pozdrawiam
4
Inne / Odp: Pokaż nam swój [cokolwiek]!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez MATI212 dnia Śro, 15 Lis 2017, 15:47:14 »
Niedawno postanowiłem nagrać film o początkach podboju kosmosu - i tak też zrobiłem. W pewien sposób jest to powiązane z KSP, więc wrzucam tu link:Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ

Nie jest to co prawda jakość filmowa, ani jakiś bardzo odkrywczy materiał, ale starałem się najlepiej jak potrafię. Co sądzicie?

<iframe width="560" height="315" src="" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
5
Dyskusje na dowolne tematy / Odp: Problem z uruchamianiem jako administrator
« Ostatnia wiadomość wysłana przez grabek77 dnia Wto, 14 Lis 2017, 01:31:33 »
Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ
Witam, otóż mam pewien problem. Po wybraniu opcji "uruchom jako administrator" nie pojawia sie zapytanie o hasło a program uruchamia się, jakbym kliknął go dwa razy. Kiedyś tego problemu nie było i dodam że problem jest na koncie normalnego użytkownika.
To normalne, u mnie jest tak samo wiec sie nie przejmuj.
6
Dyskusje ogólne / Odp: [Oficjalny] POWITANIA!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez 3thn1 dnia Nie, 12 Lis 2017, 16:39:40 »
Witam serdecznie! Mam na imię Jakub, mam 13 lat i jestem nerdem :) Bardzo interesuje się również muzyką elektroniczną (Jean Micheal Jarre, Tangeringe Dream itd.) W Kerbale gram od wakacji 2017 roku.
7
Dyskusje na dowolne tematy / Problem z uruchamianiem jako administrator
« Ostatnia wiadomość wysłana przez nasa_member dnia Nie, 12 Lis 2017, 14:10:14 »
Witam, otóż mam pewien problem. Po wybraniu opcji "uruchom jako administrator" nie pojawia sie zapytanie o hasło a program uruchamia się, jakbym kliknął go dwa razy. Kiedyś tego problemu nie było i dodam że problem jest na koncie normalnego użytkownika.
8
Poproś o pomoc / Odp: Problem z dokmi
« Ostatnia wiadomość wysłana przez grabek77 dnia Sob, 04 Lis 2017, 22:18:38 »
No i brawo!!!  ;D
9
Wyzwania / Odp: MOBAZ - wielozadaniowe pudło na Laythe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Scandinavian101 dnia Sob, 04 Lis 2017, 14:03:41 »
-Uff, wiedziałem, że decyzja przeniesienia wszystkich dokumentacji na papier to dobry pomysł - powiedział dyrektor zakładów Space Construction kończąc lekturę branżowej gazety, której tytułową stronę zajmował obszerny artykuł o niedawnych atakach hakerskich na konkurencyjne zakłady
- Szefie, a my nie zrobiliśmy tego, bo serwery kosztowały zbyt dużo? - rzucił naczelny inżynier działu kosmicznego
- A co z naszym projektem ? - Dyrektor zmieniając temat zanotował w pamięci by obciąć temu człowiekowi i tak niską pensję
- Jest nieźle. Musieliśmy zaoszczędzić trochę funduszy tu i tam, ale powinno działać. Właśnie przygotowujemy maszynę do testów.
- Bardzo dobrze. Czy jest możliwość porozmawiania z dwójką śmiałków przed testami? - Dyrektor lubił utrzymywać z pracownikami dobre stosunki, a także odpowiednio "motywować"
- Dwójkę? Przecież leci tylko jeden. - odpowiedział zdziwiony technik
- Jak to jeden? Wyraźnie napisałem DWÓCH pilotów! - Dyrektor czuł jak zaczyna się gotować - Jak to jest możliwe? Proszę się natychmiast się wytłumaczyć - krzyknął
- Szefie, kazał szef oszczędzać, to obliczyliśmy, że najwięcej nas kosztują ludzie. Jedzenie, tlen, woda - to ogromne oszczędności. Temu jednemu to się najwyżej książki spakuje albo lalkę -
- Ehh. Czemu zawsze tak jest? Zawsze! Mamy jakiś projekt, badania przeprowadzone, a tu kończą się fundusze - prawie płaczący dyrektor opadł na krzesło - Mieliśmy zbudować satelitę, to wysłaliśmy przerobioną pralkę z anteną od rubina. Nasi piloci nawigują na mapie drogowej i klamce od wartburga, a nasz MOBAZ leci z jednym pilotem! Jak on tam przetrwa? Te długie miesiące! -
- Niech go pan chociaż zobaczy. MOBAZA znaczy, pilota lepiej nie, gdy się dowiedział o misji pochlał się i jeszcze nie wytrzeźwiał - technik nieśmiało przerwał monolog szefa
- I tak nie mam już chyba więcej do stracenia - rzekł dyrektor nieobecnym głosem

==============================================================================================

Proszę państwa, Space Construction (raczej) z dumą przedstawia Baserunnera Mk. I. Konstrukcja składa się z 276 części i ma wymiary 5,9x10,6x13,8 metra. Koszt całkowity wynosi 185 462, 70 fundusza.

Na ziemi z napędem kołowym maszyna jest w stanie osiągnąć 17,2 m/s, a z napędem mieszany 70 m/s! Na zdjęciu poniżej widoczny system rafinacji paliwa

Na wodzie natomiast Baserunner rozpędza się do 30 m/s.

Do zwiadu powietrznego SC wyposażyło swojego MABAZA w najnowszego drona Latadło III. Zasięg samolotu wynosi ok. 450 km lecz niestety nie jest wielorazowego użycia (w zamian za to jest w stanie osiągnąć nawet z prędkością 514 m/s)

10
Poproś o pomoc / Odp: Problem z dokmi
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mrówaaa dnia Sob, 04 Lis 2017, 10:35:44 »
Hejka.
Znalazłem dokładnie chodzi o jeden folder z Modu TweakableEverything. Wywaliłem go i wszystko śmiga.
Mod chyba bez tego folderu nie działa,ale co mi tam wszystko śmiga :)
Strony: [1] 2 3 ... 10