Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Dyskusje ogólne / Odp: Stare wersje KSP
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Hipekhop dnia Dzisiaj o 07:24:14 »
Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ
Hmmm...
A mniej legalne źródła przepatrzyłeś? Ty jako posiadacz oryginalnego klucza jesteś teoretycznie kryty o ile nie udostępniasz. Nie wiem jak wygląda kwestia tego, że Squad nie udostępnia tych wersji do ściągnięcia.
Proszę nie wprowadzać w błąd ;) Oprogramowanie podlega innemu prawu niż muzyka i filmy – kwestia ściągania z 'nielegalnych' źródeł nie jest kryta nieudostępnianiem i posiadaniem klucza. Przepisy są tragiczne, niemniej jednak kwestia legalizacji ściągania oprogramowania ze źródeł nieautoryzowanych przez wydawcę jest dość klarowna. Można się w ten sposób wybronić na dostanie zawiasów, ale nie uniewinnienie ;)

EDIT:
Tak mi przyszło do głowy, że może jakoś by się dało ze steam ściągnąć... Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ
A jeżeli jesteś bardziej zaparty, a jednak jakiejś wersji brakowało, to rozważ napisanie bezpośrednio do KSP Team. Twórcy takiej gry jak KSP mogą okazać się naprawdę spoko i jakoś pomóc w uzyskaniu starych wersji. Zwłaszcza jeżeli upewnisz ich, że tworzysz im dobrą reklamę ;)
2
Dyskusje o modyfikacjach / Odp: Podmiana modeli
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Sobol dnia Pią, 16 Mar 2018, 19:12:32 »
Temat jest dość skomplikowany i wymaga instalacji kilku programów. Przede wszystkim potrzebujesz Unity 5 i jakiegoś programu do modelowania który eksportuje modele do formatów które Unity będzie mogło zaimportować. Ja używam Blendera. Do Unity musisz dodatkowo zainstalować Part Tools które pozwolą Ci obrobiony model wyeksportować do formatu .mu który jest formatem modeli w KSP. Edycja tekstur to banał gdyż są one w formacie .dds a więc można to zrobić nawet w gimpie. Zajrzyj tutaj Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ może Ci to pomoże. Jeśli będziesz miał jakieś wątpliwości czy czegoś potrzebował zapraszam na priv lub na chat.
3
Dyskusje o modyfikacjach / Odp: Podmiana modeli
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Xome dnia Pią, 16 Mar 2018, 16:58:25 »
Wybaczcie że tak powierzchownie to opisałem  :)

Mam na myśli podmianę standardowych modeli na te zrobione przeze mnie. Ostatnio nie mam po prostu pomysłu co modelować w wolnych chwilach a tworzenie modularnych elementów wydaje się ciekawe.
4
Dyskusje o modyfikacjach / Odp: Podmiana modeli
« Ostatnia wiadomość wysłana przez grabek77 dnia Pią, 16 Mar 2018, 13:50:55 »
Moskit moja szklana kula powiedziala mi, ze chodzi o dodatkowe czesci, potwierdzily to fusy z herbaty.
A na powaznie to kolega chyba wykombinowal sobie, ze moze podmienic stare obrazki czesci na nowe, wiesz takie kopiuj/wklej.
5
Dyskusje o modyfikacjach / Odp: Podmiana modeli
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Moskit dnia Pią, 16 Mar 2018, 08:36:26 »
Nie jestem do końca pewien co autor tego tematu ma na myśli poprzez "podmianę modeli"?

Nowe modele do gry? Czy ich jakaś "magiczna" zamiana? A może chodzi o podmianę modeli w zaprojektowanych modelach pojazdów?
6
Dyskusje o modyfikacjach / Odp: Podmiana modeli
« Ostatnia wiadomość wysłana przez grabek77 dnia Pią, 16 Mar 2018, 00:13:19 »
CKAN Twoim przyjacielem a tam modow z roznymi innymi czesciami od groma i ciut ciut.
7
Dyskusje o modyfikacjach / Podmiana modeli
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Xome dnia Czw, 15 Mar 2018, 19:47:33 »
Cześć, czy jest możliwość podmiany modeli części z której buduje się rakiety? Jeśli tak czy jest to bardzo skomplikowane?
8
Modyfikacje / Odp: Kestes Launch System
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Sobol dnia Śro, 14 Mar 2018, 17:44:18 »
@Radosz za radą i prośbą użytkowników oficjalnego forum Kestes otrzymała średnicę 5m.
@Scandinavian101 Dzięki ;) Naprawdę zmotywowałeś mnie tym drobnym fragmentem z jednej z bardziej lubianych przeze mnie polskich komedii.

Prace nad rakietą Kestes posuwają się do przodu. Dzisiaj dodałem adapter górnego członu Hydra (ICPS). Do soboty będę chciał wypuścić pierwszy download, w którym będzie dostępny kompletny Blok I. Czyli dostaniecie ode mnie duży oraz mały zbiornik do rakiety Kestes, adapter silników głównych, adapter członu górnego (przejście 5m/3.75m), decoupler radialny dla dopalaczy SRB, dopalacze SRB. Z silnikami RS-25 raczej nie zdążę więc prawdopodobnie przygotuję tylko specjalny cfg modyfikujący te stockowe.
Na koniec kilka fotek:
9
Inne / Odp: Z pamietnika kerbonauty (kariera w RSS)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez grabek77 dnia Śro, 14 Mar 2018, 14:02:20 »
Noo wkoncu gadasz z sensem :) Zgadza sie co do roznosci zbiornikow, ale kazdemu zbiornikowi da sie zmienic typ, co powoduje, ze nie ma znaczenia, ktorego zbiornika uzyjesz byleby odpowiednio "ustawic mu wlasciwosci" (tak to nazwijmy).
10
Inne / Odp: Z pamietnika kerbonauty (kariera w RSS)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Sobol dnia Śro, 14 Mar 2018, 11:21:12 »
Niestety, Grabek jesteś po części w błędzie. Paliwa hipergoliczne czy np paliwa do RCS  np. Hydrazyna wymagają zbiornika typu service module. Natomiast np paliwa kriogeniczne np ciekły tlen lub wodór potrzebują zbiorników cryo lub baloon cryo. Polecam głębszą lekturę wątku na globalnym Real Fuels bądź Procedural Part już nie pamiętam, ale w którymś z w tych wątków jest pełna rozpiska jakie paliwa powinny znaleźć się w jakim zbiorniku aby nie mieć problemów z zapłonem silnika.
Strony: [1] 2 3 ... 10