Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Wiarus

Strony: 1 ... 6 7 [8]
106
Prezes Solar Energy Company Peter Kerman zapewnia, że jego firma nie miała żadnego związku z atakami pseudoekologów. Proponuję również aby wiceprezes Henry Kerman, zasłużony astronauta, pilot w czasie wojny z Konfederacją, doświadczony administrator dołączył do komisji. Ekoterroryści psują wizerunek wszystkim Kerbalom dbającym o środowisko i dlatego należy ich ukarać.

Związek zawodowy Kerbonautów postuluje zwiększenie bezpieczeństwa pracowników poprzez powołanie ochrony centrów kosmicznych.

Kerman Industries sprzeciwia się zwiększenia oddziałów ochrony i nawołuje do pokojowej edukacji ludności Kerbina oraz porozumienie się z agresorami.

Prezes Parthian Corporation Leonard Kerman nazywa Kerman Industries tchórzami i nawołuje do stworzenia silnej ochrony złożonej z uzbrojonych Kerbali, pojazdów bojowych, myśliwców oraz okrętów.

Naczelny Technokrata Raptor Space Laboratories Tyberiusz Kerman ogłasza, że jego firma chętnie wspomożone Parthian Corporation przy wykorzystywaniu nowatorskich rozwiązań w dziedzinie sił samoobrony.

Rzecznik Nordic Union John Kerman zapowiada, że jego firma wycofa wszystkie swoje udziały z Kerbal Space Program jeżeli dopatrzy się nieprawidłowości w ochronie robotników pochodzących z północy.

107
Kerbal Space Program jest oficjalną nazwą. Konglomerat jest jedynie uproszczeniem związanym z charakterem przedsięwzięcia.

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2


108

Mam do was pytanie - co wy właściwie robicie w moim AARze? Jeśli chcecie to przeprowadzić w takiej formie jak PMB czy katastrofa Konsula to po prostu o tym napiszcie, zrobimy listę modów, ustalimy wersję gry i puścimy w obieg sejwa.

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2


109
Kerbin Global News

Szok i niedowierzanie! Siedziba Konglomeratu Kosmicznego [Kerbal Space Center] została zaatakowana przez nieznanych sprawców. W przeciwieństwie do ataków przedwojennych przeciwnicy dysponowali zaawansowaną technologią przez co sparaliżowali cały ruch w KSC. Zginął jeden Kerbal a dziesięciu zostało rannych. Uszkodzonych zostało także kilka samolotów atmosferycznych znajdujących się w hangarze oraz rakiety: Kerbal 2 i Kerbal X. Policji nie udało się schwytać sprawców, pojawiają się plotki, że mogła współpracować z zamachowcami. Hermann Kerman, przywódca Związku Zawodowego Kerbonautów jest to wielki cios wobec wszystkich pracujących tam Kerbali i przestępców trzeba jak najszybciej wyłapać. Chodzą słuchy, że Wernher von Kerman zwołał posiedzenie zarządu Kerbal Space Program w celu rozstrzygnięcia tej kwestii.

110
Modyfikacje / Odp: 4x Kerbol System + KerbolPlus + RVE
« dnia: Wto, 14 Lip 2015, 13:12:39 »
Może by tak do twojej paczki modów dodać RemoteTech? Wtedy wszystkie zdalne pojazdy [satelity, łaziki, itepe] musiałyby zachowywać łączność z Kerbinem, co ty na to?

111
Hejka! Witam w moim pierwszym AAR-ze z rozgrywki w KSP. Życzę wszystkim dobrej pogody!

Na początek trochę chronologii:

2000 - pierwsze badania nad rakietami balistycznymi.
2002 - powstanie pierwszej bojowej rakiety o małym zasięgu.
2003 - wybuch wyniszczającej wojny pomiędzy Ligą Północy a Związkiem Wschodnim. Użycie nielicznych i bardzo drogich rakiet.
2023 - koniec wojny, zniszczenie Związku Wschodniego, początek zimnej wojny pomiędzy Ligą Północy {LP} a ich dawnym sojusznikiem Konfederacją Wolnych Stanów [KWS].
2025 - Konfederacja wysyła w przestrzeń kosmiczną pierwszą satelitę, początek Programu Woschod.
2028 - Wysłanie w kosmos pierwszego Kerbala - Sergiusza Ilianowicza [KWS]. Szok i niedowierzanie wśród mieszkańców Ligii Północnej, początek paniki przed spodziewanym ataku z kosmosu.
2032 - Stworzenie North Space Company zajmujące się badaniem kosmosu pod egidą Ligii Północnej. Wysłanie Orbitera - sondy kosmicznej [LP].
2033 - wysłanie w kosmos Joela von Allena [LP].
2034 - wysłanie na orbitę Muna dwóch sond: Zond 1 [KWS] oraz Orbitera 2 [LP]
2036 - kryzys międzynarodowy wywołany zestrzeleniem satelity szpiegowskiego Ligii Północy.
2038 - wysłanie sond na Minmusa przez oba kraje.
2040 - pierwszy kraj neutralny Nippon [N] wysyła swojego obywatela Akiro Yamamoto w kosmos.
2042 - gwałtowny rozwój Nippońskiego programu kosmicznego.
2043 - John Locke ląduje na Munie [LP]. Kilka dni później dokonuje tego Mirosław Harmeszawski [KWS]
2045 - powstanie doktryny "Minmus albo fiasko" w konkurujących ze sobą krajach.
2049 - po latach niepowodzeń, planów i badań Wernher von Kerman ląduje na Minmusie. [KWS]
2052 - Josif Rusinowicz ląduje na Minmusie [KWS]
2054 - powstanie pierwszej stacji orbitalnej Kyoto 1 [N]
2055 - powstanie stacji kosmicznych: Mir [KWS],  Skylab [LP]
2062 - przejęcie kilkunastu pojazdów kosmicznych Ligii Północnej przez KWS, wybuch wojny w kosmosie, która szybko przenosi się na Kerbin.
2063 - zbombardowanie przedmieść "astronautycznego przedmieścia" North Space Center. Śmierć większości członków zarządu NSC. Ocalały Wernher von Kerman ściąga ostatnich kerbonautów z kosmosu i włącza systemy autodestrukcji w NSC i wszystkich satelitach, sondach oraz stacjach. Kilka minut później wkraczają żołnierze KWS. Wybuch głowicy termojądrowej pod hangarem.
2066 - pokonanie KWS-u, "wymuszony pokój" pomiędzy obiema wycieńczonymi stronami.
2072 - przewrót w KWS, upadek Konfederacji.
2100 - Wernher von Kerman organizuje Kerbal Space Program zrzeszający agencje kosmiczne z całego Kerbinu pod egidą Konglomeratu Kosmicznego.

[Post scalony: [time]Nie, 12 Lip 2015, 21:32:46[/time]]
Spis korporacji tworzących Konglomerat:

Kerbal Space Program - organizacja założona przez Wernhera von Kermana, posiada zapewnionych 4 członków w zarządzie. Dąży do współpracy pomiędzy korporacjami.

Parthian Corporation - organizacja założona przez trzech generałów wojska Ligii Północnej. Postuluje zmilitaryzowanie programu kosmicznego, niechętnie patrzy na cywilnych pilotów.

Raptor Space Laboratories - korporacja zrzeszająca naukowców, którzy postulują stworzenie laboratoriów wojskowych na orbicie.

Nordic Union - oficjalny przedstawiciel rządu Ligii Północnej. Nastawiony na rozwój rakiet kosmicznych.

Kerman Industries - firma rodzinna założona jeszcze przed wojną, zajmuje się produkcją łazików kosmicznych. Jest pacyfistyczna.

Solar Energy Company - kompania stworzona przez grupę ekologów domagających się rozwoju technologii sprzyjających środowisku, między innymi laboratoriów kosmicznych i badań nad odnawialnymi źródłami energii.

Kerbonauts Left-winged Trade Union - lewicowy związek zawodowy dążący do równego traktowania Kerbali, godziwych warunków pracy i pensji. Najbardziej popierana przez społeczeństwo.

Jebediah Kerman Company - organizacja założona przez Jebediaha Kermana i Valentinę Kerman. Zajmuje się udową części do satelit, łazików i statków kosmicznych.

Manifold Corporation - pacyfistyczna kompania domagająca się oczyszczenia kosmosu ze śmieci powstałych po Rozkazie 66 - samozniszczeniu pojazdów - wydanym przez Wernhera von Kermana wiele lat temu.

Udziały poszczególnych korporacji w KSP:
Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ
[Na dole należy kliknąć zakładkę udziały. Kwoty określają jednocześnie maksymalny koszt przedsięwzięć].


Poproszę o przerywnik  ;)

112
Dyskusje ogólne / Odp: [Oficjalny] POWITANIA!
« dnia: Śro, 08 Lip 2015, 19:58:52 »
Hejka, z odległej planety zwaną Ziemią nadaje Wiarus, 18-letni uczeń technikum elektronicznego, pasjonat science-fiction, historii i elektroniki. No i dobrze znam fizykę - z racji rozszerzenie w szkole - co niezwykle pomaga w graniu w Kerbal Space Program.

113
Dzięki, na pewno spróbuję!  :)

114
Witam, mam następujący problem - w czasie gry w KSP mój komputer nieco zwalnia i grzeje się do 70 C. Mam kilka modów, które prawdopodobnie na to wpływają. Moje pytanie brzmi - czy jest jakaś modyfikacja lub sposób na mniejsze zużycie komputera przez KSP?

Strony: 1 ... 6 7 [8]