Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Drangir

Strony: 1 [2] 3 4 ... 128
16
Lem, Clarke czy wspolczesni autorzy sci-fi nie muszą publikowac opowiadań online, istnieje wiele stron które zajmują się "obrotem" amatorskich opowiadań. Obawiam się jednak że nisza tworcow opowiadań po polsku akurat do KSP jest tak mikroskopijna, że ewentualny zysk z reklam byłby ujemny ^^:

Problem przede wszystkim leży w twórcach. Filmiki są dużo łatwiejsze do strawienia i ciekawsze, a pisze kilka osób. Czy w 2017 pojawilo się cos więcej niż suchy opis techniczny jakiegoś pojazdu na forum?

17
Nie do końca się zgodzę. Skoro to projekt międzynarodowy, raczej po prostu ułatwi użytkownikom znalezienie spolszczenia (wszystkie tłumaczenia byłyby w jednym miejscu) a same teamy translatorskie i tak są niezależne, tylko kontrybuują tłumaczenia do głównej bazy, organizując się sami. W przypadku fuck-upu sieci tłumaczenie wciąż będzie dostępne, a znalezienie rozwiązań technicznych na temat różnych problemów będzie łatwiejsze niz siedzenie u siebie i szukanie znalezionej już drogi na własną rękę.

18
Aktualności / Odp: [Wersja aktualna] KSP 1.3
« dnia: Czw, 01 Cze 2017, 02:36:02 »
Well, napisali informację o DLC w ogłoszeniu o przejęciu. Nie widzę przeszkód żeby w tej kwestii, na tę chwilę im nie wierzyć ^^;


19
Aktualności / Odp: [Wersja aktualna] KSP 1.3
« dnia: Śro, 31 Maj 2017, 22:19:16 »
Nikt nie zalinkował źródła rewelacji.
Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ


Cytuj
Za to z obiecanymi darmowymi DLC dla tych, którzy kupili grę przed określoną datą możemy się pożegnać

Podtrzymują obietnicę. Skąd twój wniosek?

@up
Tak. Podobny wniosek znikąd.

TakeTwo to ogromny wydawca który wydaje gry i średnie, i kiepskie i znakomite. Jako że KSP radzi sobie raczej dobrze na rynku, nie ma wielkiej konkurencji, nie spodziewałbym się by studio odpowiedzialne za KSP doznało wielkich zmian w kwestiach wydawniczych, poza kwestią DLC które zaczną się pojawiać. Z tego co widać po tytułach takich jak Spec Ops: The line, Borderlands czy Cywilizacja można śmiało stwierdzić, że w kwestiach artystycznych wydawca zostawia wolną rękę developerom. Ba, być może dostaną w końcu jakieś porządne porady od profesjonalistów branży, czego bardzo brakowało w tym ambitnym, ale mimo wszystko boleśnie niedoświadczonym, błądzącym studiu, co skutkowało w masie niespełnialnych obietnic, bazowanych na wizjach twórców którzy jeszcze nie mieli pojęcia za jakiego byka się łapią.

Ze złych kwestii, miejmy nadzieję że polityka z DLC i darmowymi łatkami sięnie zmieni. Wątpię z kolei w powroty do spełniania obietnic postawionych przez zupełnie innych ludzi w zupełnie innym czasie. Mam też mocne podejrzenia że w końcu zamontują Steamowy DRM do KSP, co, póki co, brzmi jak najbardziej realistyczna i dotkliwa zmiana która wyniknie z przejęcia. Nie będę mógł mieć osobnych folderów na osobne zestawy modów, co będzie, kurczę, przykre.20
Aktualności / Odp: [Wersja aktualna] KSP 1.3
« dnia: Śro, 31 Maj 2017, 18:03:04 »
Tak, A Squad to studio na miarę Rockstara, a KSP to prawie jak GTA, bo też 3 literki :P

21
I jeszcze JackRyan w teamie? To nie mam wątpliwości że to idzie w dobrym kierunku :D

Sugestia. Najbardziej bezczelnym ale czasem legitnym rozwiązaniem waszego problemu z odmianą ciał niebieskich w niektórych zdaniach będzie można obejść.
Cytuj
Kerbin: Odzyskaj lub prześlij dane z jakiegokolwiek eksperymentu z orbity/powierzchni


22
Podpisuje się pod postem Kadafa i przy okazji trzymam kciuki, bo zapowiada się o niebo lepiej niż to co dostawaliśmy do tej pory. Panel ustawień sam w sobie po angielsku jest nieczytelny i sugerowałbym albo poważną analizę każdej dostępnej opcji, albo zachowanie oryginalnych nazw np. w nawiasach, bo ułatwi to szukanie informacji w internecie. "Gadatliwe logowanie" w ogóle bym zostawił w oryginale, bo jest to jakaś opcja developerska a sama nazwa slangowa.

23
Aktualności / Odp: [Wersja aktualna] KSP 1.3
« dnia: Sob, 27 Maj 2017, 16:05:33 »
Był dostępny już od dawna tho, ze strony gry. Mod czy "mod", bo od Squadu

24
Wrzućcie to do nowego wątku z tytułem "Tutorial - orbitowanie, zaktualizowane Maj 2017" bo teraz będzie trzeba odsyłać nowych na przypadkową stronę.

25
Aktualności / Odp: Prerelease 1.2.9 - lokalizacje
« dnia: Sob, 13 Maj 2017, 01:34:03 »
A także przez fakt, że gra sama w sobie nie lubiła tłumaczeń. W opisie było np. wspomniane o paliwie stałym, ale w silniku już będzie "solid fuel" albo kompletny burdel w statystykach. Jeśli to co robi squad będzie porządne, możemy liczyć na brak problemów z tykaniem takich "niebezpiecznych" nazw jak substancje w grze.

26
Wow. Jestem pod niesamowitym wrażeniem.

Lata temu rewizja misji Constellation w stockowym KSP była jedną z najbardziej inspirujących rzeczy które sprawiały że chciało mi się tej gry uczyć i kombinować. Zobaczyć to jeszcze raz w RSS, ze świetnie dobraną muzyką która balansuje od tajemniczych nut pokazujących bezmiar kosmosu - nawet tego "najbliższego", słonecznego - aż do niemalże nostalgicznych w ostatniej części filmu, co jeszcze wzmocniło moje wrażenia związane z moimi początkami z gry. Super robota.

27
Szukam modyfikacji / Odp: Mod na części do czołgów
« dnia: Nie, 02 Kwi 2017, 14:54:39 »
Wieże już ma, więc zgaduję że właśnie BDA zainstalował. Ja proponuję próbować budować same pojazdy z prostych części konstrukcyjnych, bo gotowce sązwykle nudne, a tak można się bawić z właściwościami czołgu, np. wielowarstwowy pancerz

28
Szukam modyfikacji / Odp: Mod na części do czołgów
« dnia: Czw, 30 Mar 2017, 23:43:01 »
Kerbal Foundries i jakiekolwiek paczki z częściami strukturalnymi. Mogą nawet skrzydła być.

29
Problemy z modyfikacjami / Odp: real solar system
« dnia: Sob, 25 Mar 2017, 01:20:56 »
Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ)

Sprawdź to.

30
Nikt ci nie broni wspierać twórców KSP kupnem licencjonowanych gadżetów, jeśli czujesz że zasługują. Wolę taką formę wsparcia niż bzdurne abonamenty :P

Moderów też możesz wspierać, wielu ma otwarty paypal. To że mody mocno wpływają na stabilność rozgrywki jest imo mooocno przesadzone, zależnie od typu moda. Im bardziej miesza w założenia gry czy konstrukcji, tym większe zagrożenie, ale takie mody przecież by nie przeszły jako DLC. Tak samo jak fakt że zostanie zaadaptowane przez twórców nie sprawi magicznie problemy znikną. Takie asteroidy wciąż są niewyczerpanym źródłem glitchy i wołaniem krakena.

To czego chcę od DLC to rzeczy, które w modach trudno zaimplementować. Tak jak mówisz, dzięki temu że system kreacji misji będzie oficjalny, będzie można liczyć na to, że misji tych społeczność będzie tworzyła multum, podobnie jak modyfikacji do samego systemu, kiedy już wyjdzie. Modder czy grupa tworcow nie bylaby w stanie tego zrobić, bo po prostu mod na forum ma dużo mniejszy zasięg.

Strony: 1 [2] 3 4 ... 128