Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Brutus

Strony: [1]
1
Szukałem nie tam gdzie trzeba czyli w tłumaczeniu. Dzięki. Już poprawione

2
Oryginał to "Spawn Vessel" Co prawda Vessel to statek i tu dylemat bo w grze można tworzyć różnego rodzaju łaziki a łazik to nie statek więc użycie pojazd jest bardziej uniwersalne

3
Nie czepiasz się i bardzo dobrze, że zauważasz takie błędy. Sprawdziłem i nie znalazłem tej literówki więc pewno musiałem ją wcześniej zauważyć i poprawić. Cały czas tłumaczenie jest dopracowywane.
Obecnie na stronie Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ jest z aktualizowane tłumaczenie tego dodatku. (ver. 1.1 sam folder z plikiem, który wystarczy podmienić)

4
Nie ma problemu tylko jak to rozdzielić gdy dodatek korzysta również z waszego pliku a tam nie wszystko jest przetłumaczone. Porównując wasz plik z oryginałem kilka linijek brakowało (pewno aktualizacje do wersji KSP 1.4.2 dodali) Rozdzielę i do paczki dam tylko folder z plikiem. A jak wygląda współpraca z wami?

5
Jeżeli ktoś jest zainteresowany polskim tłumaczeniem tego dodatku jest dostępny na stronie Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ. Nie jest w 100% przetłumaczone ale spokojnie da się korzystać


6
Witam wszystkich. Jestem tu nowy więc wybaczcie mi jeżeli piszę nie w tym dziale co trzeba.
Ostatnio stałem się posiadaczem dodatku MAKING HISTORY EXPANSION do gry KSP a że do tej pory grałem z polskim tłumaczeniem to brakowało mi tego w dodatku.
Postanowiłem coś z tym zrobić i oto efekty wielu godzin pracy. Polskie tłumaczenie dostępne jest na stronie: Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ


Strony: [1]