Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Hiszpanek

Strony: [1]
1
Dyskusje na dowolne tematy / Odp: Moi drodzy, potrzebuję waszej pomocy!
« dnia: Pią, 04 Maj 2018, 09:16:26 »
Dziękuję grabek!
Myślę że tak bo ten konkretny link kierował na mój zespół, a jest nim "Key Story"  :-) . Z racji że byliśmy jedyni z polski, a wiele grup z ukrainy to włożyli nas w tamta grupę :-P .
Niestety, nie udało się nam dostać w głosowaniu :-( .
Dziękuję za oddane głosy. Może następnym razem się uda ;-)

2
Dyskusje na dowolne tematy / Moi drodzy, potrzebuję waszej pomocy!
« dnia: Pon, 30 Kwi 2018, 12:50:04 »
Witajcie :D nie wiedziałem gdzie mogę takę coś umieścić i czy mogę (choć czytałem regulamin i chyba nic złęgo nie robię, jeśli tak to przepraszam,później to usunę), to zdecydowałem się na rozpoczęcie nowego wątku.
Pomożecie mojemu zespołowi wygrać w konkursie? Jako jedyny zespół w Polsce mamy szansę wystąpić na jednym z największych międzynarodowych festiwali "Szaiget Festival"! To dla nas wielka szansa! Wystarczy że oddacie głos na Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ. I kliknięcie w dużą zieloną ikonkę.
Gdybyście mogli też udostępnić znajomym lub gdziekolwiek indziej i pomóc zdobyć więcej głosów to byłbym bardzo wdzięczny ;).
Głosowanie trwa jeszcze do 3 maja, później usunę wątek :P
Każdy głos się liczy!
Dzięki !

3
Poproś o pomoc / Odp: Problem z misjami w trybie kariery
« dnia: Pią, 28 Kwi 2017, 22:13:27 »
Wielkie dzięki grabek :), zrobię sobie osobny profil w grze by popracować i poćwiczyć ten wyczyn zdobywania orbity :D, bo tak to tylko kasa leci a potem znów od początku :P. Z tymi modami jeszcze pomyślę, jeśli nie będzie mi mulić gry to zainstaluje :).

4
Poproś o pomoc / Odp: Problem z misjami w trybie kariery
« dnia: Pią, 28 Kwi 2017, 00:23:55 »
Już zrobiłem te misje z przeprowadzeniem raportów oraz różnych testach i to dzięki waszej pomocy, dziękuję :)
Teraz to chcę zbudować rakietę, która osiągnie mi orbitę, ale mi coś nie wychodzi. Nie uzyskuje równej elipsy. Jak najniższy punkt ma kolo 50km to najwyższy ponad 2 mln km XD. Sądzę jednak że to problem na osoby temat a i nie omieszkam przeglądnąć poradników i forum na ten temat.
Jeszcze raz dziękuję Wam za pomoc :)

5
Poproś o pomoc / Odp: Problem z misjami w trybie kariery
« dnia: Wto, 25 Kwi 2017, 20:34:39 »
Cytuj
No podobnie, montujesz na samolot czy tam sonde dane urzadzenie np do pomiaru temperatury (zalezy co pisze w opisie danej misji) i lecisz albo powyzej (above) albo ponizej zadanej wysokosci (below) i gdy wlecisz w dana strefe to pojawi ci sie napis "Are you entering Alfa/Beta/X-Yts76/... area" czy jakos tak i wtedy dokonujesz pomiarow.

A gdzie to będzie napisane? Gdy próbowałem zrobić te pomiary to niby takie proste bo jedna gwiazdka, ale ja mówiąc kolokwialnie nie ogarniam XD. Kiedy wiadomo że wchodzę w strefę? Jak blisko muszę  być? Tutaj też nigdy nie miałem tej fajeczki nawet gdy wydawało mi się że byłem niemal w tym punkcie.

6
Poproś o pomoc / Odp: Problem z misjami w trybie kariery
« dnia: Pon, 24 Kwi 2017, 22:33:32 »
Spróbuję zrobić jak mówisz Grabek, przypnę okienko by nie znikło i gdy tylko spełnię wszystkie kryteria to dam " Run Test".
Proszę o nie zamykanie tematu, spróbuję czy to zadziała i dam znać :)
Swoją drogą jak zrobić te testy z jakimiś raportami na różnych wysokościach? Kompletnie tego nie rozumie :O

7
Poproś o pomoc / Odp: Problem z misjami w trybie kariery
« dnia: Pon, 24 Kwi 2017, 13:11:22 »
Nie klikałem na to PPM więc możliwe że to może być przyczyną moich nie zakończonych zadań :P.
Też trudno według mnie zrobić takie testy, widełki są dosyć małe, więc czasu jest bardzo mało by kliknąć na tą rzecz i ten guzik, w dodatku jestem amatorem :D a każdy taki start to są koszty :(

Sobol jak ustawić taki np. silnik czy booster by nie była częścią użytkową? Chyba jak się przeprowadzi test to zacznie działać i będzie robiło cuda z rakietą :O

8
Poproś o pomoc / Odp: Problem z misjami w trybie kariery
« dnia: Pon, 24 Kwi 2017, 11:29:50 »
Mam wybrany test w centrum misji, podczas lotu mam otworzony ten dzienniczek który jest po prawej stronie u góry i gdy zaznaczą mi się wszystkie zielone "fajeczki" nic się nie dzieje i nie zalicza testu. Oczywiście silnik działa podczas zaliczania wszystkich kryteriów.
Dobrze, spróbuje dodać jakiś wieczorem screen. :)

Z tymi misjami dla mnie to ciężka sprawa. Nie jestem aż tak dobry z angielskiego i często nie rozumie o co chodzi :D, a kasa by się przydała... :(

9
Poproś o pomoc / Problem z misjami w trybie kariery
« dnia: Nie, 23 Kwi 2017, 23:46:29 »
Witajcie, ponownie proszę o waszą pomoc :) 
Od jakiegoś czasu mam problem z misjami testów silników i boosterów. Przykładowo spełniam wszystkie warunki dla testu boostera RT-10 Hammer, ale misja się nie zalicza. Osiągam określoną wysokość oraz prędkość, ale nadal się nie realizuje.
Wiecie czym leży problem? A może coś źle robię?
Z góry dziękuję.

10
Dyskusje ogólne / Odp: Nie można zaplanować trajektorii lotu
« dnia: Wto, 18 Kwi 2017, 21:54:38 »
O dziękuję Ci Sobol, tyle godzin spędziłem na szukaniu problemu w necie oraz w samej grze i nic. Tak zgadłeś, gram w trybie kariery. Także muszę zebrać jakoś trochę tych funduszy i rozbudować stacje.
Jeszcze raz dziękuję. Mam nadzieję że w tym leży problem :)

11
Dyskusje ogólne / Nie można zaplanować trajektorii lotu
« dnia: Wto, 18 Kwi 2017, 21:12:23 »
Witam, jako że jestem świeżo upieczonym graczem w KSP, nie wszystko jeszcze ogarniam, ale mam już za sobą pierwsze wzbijanie się w powietrze oraz chęć odbywania większych lotów i tutaj zaczynają się z chody...

Mianowicie chciałem spróbować orbitować planetę. Wiele czytałem jak to zrobić na forum oraz między innymi jak ustawić trajektorię lotu.
Niestety tu mam problem... Na różnych filmikach na YT widziałem jak to zrobić, ale zauważyłem że każdy ma ją zaznaczono na niebiesko i na niej można ustawiać planować dalszą trajektorię czy kurs. U mnie tego nie ma. Mam narysowaną ją na biało i nic nie mogę z nią zrobić :(.
Proszę o pomoc was, nie wiem czy nie umie jej ustawić czy mam jakiś błąd, a może czegoś mi brakuje?
Mam taką linię jak na tym zaprezentowanym zdjęciu

Z góry dziękuję za pomoc

12
Dyskusje ogólne / Odp: [Oficjalny] POWITANIA!
« dnia: Wto, 18 Kwi 2017, 20:41:36 »
Witam wszystkich  :)

Mam na imię Tomasz i mam 22 lata. Aktualnie studiuję Bezpieczeństwo Wewnętrzne oraz mieszkam aktualnie w stolicy województwa podkarpackiego :D. Interesuję się motoryzacją, techniką, militariami a także muzyką (głownie rock :D ) i przyrodą. Jestem spokojną i mało konfliktową osobą, także nie powinno być ze mną problemów :P
Od kilku dni zacząłem swoją przygodę z KSP w wersji 1.2, także będę miał sporo pytań, zwłaszcza że wszystko jest w języku angielskim i nie raz będzie mi się trudno połapać :P

Mam nadzieję na owocną współprace i wspólna pomoc w rozwiązywaniu problemów :) 

Strony: [1]