Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Sobol

Strony: [1] 2 3 ... 25
1
Modyfikacje / Odp: Space Launch System Part Pack
« dnia: Śro, 06 Gru 2017, 17:47:53 »
Jest coraz lepiej, ale dużo części przede mną do zmiany, i chyba w końcu wezmę się za coś co wdzięcznie nazywa się wersją stockalike:
Nadal jednak nie jestem zadowolony z tego jak odbicia wyglądają w atmosferze ale może to zostanie jakoś poprawione.

2
Modyfikacje / Odp: Space Launch System Part Pack
« dnia: Nie, 03 Gru 2017, 16:24:11 »
Nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda ale cóż chyba się pochwalę bo to co potrafi nowy modzik od Shadowmage według mnie ma olbrzymi potencjał. Pobawiłem się chwilę z moim modem i oto efekty:

Nigdy nie byłem tak blisko według mnie ideału :D

3
Modyfikacje / Odp: Space Launch System Part Pack
« dnia: Nie, 01 Paź 2017, 14:44:06 »
Ostatnia aktualizacja poleciała już na spacedock. Niestety ostatnio mam dużo mniej czasu, który mogę poświęcić mojemu modowi dlatego gdybym przeoczył jakieś niedoskonałości dajcie znać ;)

4
Modyfikacje / Odp: Space Launch System Part Pack
« dnia: Wto, 05 Wrz 2017, 17:49:35 »
Popracowałem nad kilkoma nowostkami jak dla mnie i możliwe że SLS otrzyma również wersję z białym malowaniem wg pierwotnych grafik. Na razie pracuję z firespitterem, ale prawdopodobnie w ruch pójdzie plugin z moda SSTU tak aby różne siatki mogły otrzymać różne tekstury w ramach jednego modelu. I oczywiście garstka screenów.
EUS:

ICPS:

Kilka innych cześci:

5
Szukam modyfikacji / Odp: Saturn 5
« dnia: Nie, 03 Wrz 2017, 08:12:37 »
@grabek77 pochwali się czy nie, fora są po to aby pomagać, a nie od razu ucinać wszystkie dyskusje bezsensownym stwierdzeniem skoro są do tego narzędzia to radź sobie sam.

6
@grabek77 nie jestem pewien jak kwestia wygląda z CKAN ale jeśli mody były ręcznie zainstalowane to samo zainstalowanie gry od nowa nic nie da.
@Dziobson jeżeli jest tak jak mówię musisz odnaleźć bibliotekę gier steam a znajduje się ona w lokalizacji dla win 10: Pliki programów (x86)/Steam/SteamApps/Common tam masz zainstalowane wszystkie gry z twojego steam. By usunąć mody wchodzisz w folder Kerbal Space Program następnie GameData w którym to wszystkie foldery poza folderem Squad są folderami zawierającymi twoje modyfikacje. Jeśli chcesz je usunąć po prostu je wyrzuć.

7
Szukam modyfikacji / Odp: Saturn 5
« dnia: Sob, 02 Wrz 2017, 22:56:30 »
@grabek77 może i kolega jest ciut leniwy, ale przez takie odpowiedzi to forum umiera.
@Dziobson Ja polecam mod FASA no chyba, że ktoś szuka bardzo realistycznej wersji to istnieje jeszcze Saturn V od DECQ ale nie jestem pewien czy mod ma aktualizację do najnowszej wersji gry.

8
KerbCon / Odp: KerbCon 2017 - edycja letnia - Panel 2
« dnia: Czw, 17 Sie 2017, 18:43:07 »
Skoro nikt nic to może ja przedstawię dwie lub trzy rakiety na początek. Pochwalę się jedynie zrzutami ich wyglądu i troszeczkę danymi technicznymi gdyż są to rakiety na potrzeby programu kosmicznego z mojej odysei także niebawem będzie można je poznać nieco bliżej.

Na początek rakiety Jupiter I i Jupiter II. Udźwig na LKO odpowiednio 5 i 10 ton.


Na bazie rakiety Jupiter II stworzona jest również rakieta Jupiter III która ma dodatkową parę boosterów na paliwo ciekłe i zwiększony udźwig do około 16 ton.


No i na koniec rakieta o nieco mniejszym udźwigu jednak dość smukłej sylwetce Tryton I służąca do wynoszenia na orbitę lekkich próbników badawczych.


Wszystkie konstrukcje przygotowywane są z myślą odzysku przy pomocy modyfikacji Stage Recovery. Natomiast mody odpowiadając za wygląd rakiet to VSR oraz KWRocketry.

9
Kampanie / Odp: Sobolowa Odyseja
« dnia: Pon, 14 Sie 2017, 17:48:42 »
Dzięki Grabek ;) niestety faktycznie popełniłem błąd przy produkcji, a właściwie małe niedopatrzenie przed renderowaniem. Na tubę poleciała już poprawiona wersja tegoż nagrania. Cały czas mam jednak problemy z osiągnięciem odpowiedniej jakości komentarza. Chyba wina leży po stronie programu przechwytującego, tak więc w następnym odcinku mam nadzieje, że uda się to skorygować.


10
Kampanie / Odp: Sobolowa Odyseja
« dnia: Pon, 14 Sie 2017, 10:31:06 »
Zapraszam na kolejny odcinek naszej odysei. Dzisiaj dokończenie misji Atena I oraz misja Gaja III, która wykona nam mapy Kerbinu.


11
Poproś o pomoc / Odp: Niszczący się spadochron
« dnia: Nie, 13 Sie 2017, 22:20:19 »
Może być źle wgrany mod lub po prostu nie kompatybilny z wersją gry.

12
Szukam modyfikacji / Odp: Mod Packi
« dnia: Nie, 13 Sie 2017, 22:05:03 »

Tutaj masz stabilną konfigurację dość dużej liczby modów stosowanych przeze mnie w mojej rozgrywce w trybie kariery.

13
Poproś o pomoc / Odp: Niszczący się spadochron
« dnia: Nie, 13 Sie 2017, 22:00:30 »
Jedyne co mi przychodzi do głowy z tak skromnego opisu problemu to odpalenie spadochronu zbyt wysoko lub przy zbyt dużej prędkości. Ja odpalam spadochron mniej więcej przy wysokości pięciu tysięcy metrów na Kerbinie. Następnym razem dorzuć jakieś screeny łatwiej będzie cokolwiek powiedzieć o Twoim problemie.

14
Szukam modyfikacji / Odp: Mod Packi
« dnia: Sob, 12 Sie 2017, 14:30:49 »
Przyczyn może być bardzo wiele. Począwszy od zbyt dużej ilości modyfikacji aż po brak wsparcia moda dla konkretnej wersji gry. Nikt ci żadnej paczki nie udostępni gdyz jest to po prostu nielegalne, do dystrybucji większości modów maja prawo tylko i wyłącznie ich twórcy.
 Jeśli chcesz łatwo i poprawnie instalować mody polecam narzędzie do tego przeznaczone. Przejrzysty i łatwy w obsłudze CKAN.

15
Szukam modyfikacji / Odp: Mod na lepsza grafike.
« dnia: Sob, 12 Sie 2017, 08:24:08 »
Jeśli chodzi o wygląd planet to Stock Visual Enhancement + Scatterer. Opcjonalnie inne podobne paczki na chmury takie jak Environmental Visual Enhancement. Tam tez będziesz miał do wyboru kilka różnych wersji tzw. sunflare czyli tego jak wygląda gwiazda centralna. Jeśli chodzi o poprawę wizualna części to największy i według mnie najlepszy mod to Ven's Stock Revamp. Jeszcze była kiedyś taka paczka KSPRC Renaissance kora byla naprawdę piękna ale też zasobożerna. Raczej wszystkie te mody działają na najnowszej wersji kerbali, tylko np. tak jak VSR mogą wymagać do instalowania najnowszej wersji module menager.

Strony: [1] 2 3 ... 25