Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Saiti

Strony: [1]
1
Poproś o pomoc / Manewry - nie wiem jak odblokować :/
« dnia: Czw, 17 Sie 2017, 23:06:09 »
Cześć.
Z góry przepraszam, że pierwszy post już z pytaniem, natomiast ta niewiedza spowodowała, że zacząłem szukać rozwiązań i trafiłem na to forum :) Upraszczając: w trybie kariery nie mogę odblokować ustawiania manewrów.

Grę oryginalną mam od dziś, wcześniej zassałem z torrentów, bawiłem się w Sandboxie, gra się spodobała, więc kupiłem. Tam była wersja 1.2, teraz podejrzewam, że najświeższa (Steam). A rozchodzi mi się o to, że jedyne, co mam odblokowane, to możliwość ukierunkowania się na Prograde oraz Retrograde. Nie mogę wytoczyć manewru na księżyc. Nie mam teraz podglądu do gry, ale odblokowałem wszelkie poziomy w Researchu do 45 punktów, posiadam wolnych chyba 310 punktów do wydania - który element odpowiada za możliwość ustawiania manewrów? OKTO niestety tego nie daje, a dotychczas z tego korzystałem (tzn nie wiem czy bez tego nie byłoby tego samego, w każdym razie naoglądałem się poradników ;) ). Czy ktoś poratuje wskazówką jak odblokować manewry? Z góry dziękuję.

Strony: [1]