Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Hiszpanek

Strony: [1]
1
Dyskusje na dowolne tematy / Moi drodzy, potrzebuję waszej pomocy!
« dnia: Pon, 30 Kwi 2018, 12:50:04 »
Witajcie :D nie wiedziałem gdzie mogę takę coś umieścić i czy mogę (choć czytałem regulamin i chyba nic złęgo nie robię, jeśli tak to przepraszam,później to usunę), to zdecydowałem się na rozpoczęcie nowego wątku.
Pomożecie mojemu zespołowi wygrać w konkursie? Jako jedyny zespół w Polsce mamy szansę wystąpić na jednym z największych międzynarodowych festiwali "Szaiget Festival"! To dla nas wielka szansa! Wystarczy że oddacie głos na Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ. I kliknięcie w dużą zieloną ikonkę.
Gdybyście mogli też udostępnić znajomym lub gdziekolwiek indziej i pomóc zdobyć więcej głosów to byłbym bardzo wdzięczny ;).
Głosowanie trwa jeszcze do 3 maja, później usunę wątek :P
Każdy głos się liczy!
Dzięki !

2
Poproś o pomoc / Problem z misjami w trybie kariery
« dnia: Nie, 23 Kwi 2017, 23:46:29 »
Witajcie, ponownie proszę o waszą pomoc :) 
Od jakiegoś czasu mam problem z misjami testów silników i boosterów. Przykładowo spełniam wszystkie warunki dla testu boostera RT-10 Hammer, ale misja się nie zalicza. Osiągam określoną wysokość oraz prędkość, ale nadal się nie realizuje.
Wiecie czym leży problem? A może coś źle robię?
Z góry dziękuję.

3
Dyskusje ogólne / Nie można zaplanować trajektorii lotu
« dnia: Wto, 18 Kwi 2017, 21:12:23 »
Witam, jako że jestem świeżo upieczonym graczem w KSP, nie wszystko jeszcze ogarniam, ale mam już za sobą pierwsze wzbijanie się w powietrze oraz chęć odbywania większych lotów i tutaj zaczynają się z chody...

Mianowicie chciałem spróbować orbitować planetę. Wiele czytałem jak to zrobić na forum oraz między innymi jak ustawić trajektorię lotu.
Niestety tu mam problem... Na różnych filmikach na YT widziałem jak to zrobić, ale zauważyłem że każdy ma ją zaznaczono na niebiesko i na niej można ustawiać planować dalszą trajektorię czy kurs. U mnie tego nie ma. Mam narysowaną ją na biało i nic nie mogę z nią zrobić :(.
Proszę o pomoc was, nie wiem czy nie umie jej ustawić czy mam jakiś błąd, a może czegoś mi brakuje?
Mam taką linię jak na tym zaprezentowanym zdjęciu

Z góry dziękuję za pomoc

Strony: [1]