Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Hiszpanek

Strony: [1]
1
Poproś o pomoc / Problem z misjami w trybie kariery
« dnia: Nie, 23 Kwi 2017, 23:46:29 »
Witajcie, ponownie proszę o waszą pomoc :) 
Od jakiegoś czasu mam problem z misjami testów silników i boosterów. Przykładowo spełniam wszystkie warunki dla testu boostera RT-10 Hammer, ale misja się nie zalicza. Osiągam określoną wysokość oraz prędkość, ale nadal się nie realizuje.
Wiecie czym leży problem? A może coś źle robię?
Z góry dziękuję.

2
Dyskusje ogólne / Nie można zaplanować trajektorii lotu
« dnia: Wto, 18 Kwi 2017, 21:12:23 »
Witam, jako że jestem świeżo upieczonym graczem w KSP, nie wszystko jeszcze ogarniam, ale mam już za sobą pierwsze wzbijanie się w powietrze oraz chęć odbywania większych lotów i tutaj zaczynają się z chody...

Mianowicie chciałem spróbować orbitować planetę. Wiele czytałem jak to zrobić na forum oraz między innymi jak ustawić trajektorię lotu.
Niestety tu mam problem... Na różnych filmikach na YT widziałem jak to zrobić, ale zauważyłem że każdy ma ją zaznaczono na niebiesko i na niej można ustawiać planować dalszą trajektorię czy kurs. U mnie tego nie ma. Mam narysowaną ją na biało i nic nie mogę z nią zrobić :(.
Proszę o pomoc was, nie wiem czy nie umie jej ustawić czy mam jakiś błąd, a może czegoś mi brakuje?
Mam taką linię jak na tym zaprezentowanym zdjęciu

Z góry dziękuję za pomoc

Strony: [1]