Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - RetroQ

Strony: [1]
1
Poproś o pomoc / Zmniejszenie HUD
« dnia: Sob, 07 Maj 2016, 18:44:28 »
Cześć, mam pewien problem wizualny w grze, chodzi o to, że gdy przechodzę na lot rakietą, "globus" który jest na dole jest bardzo duży. Istnieje możliwość zmniejszenia go ? Przeszukałem opcje i niestety nie znalazłem.

2
Dyskusje na dowolne tematy / Kupno KSP
« dnia: Czw, 05 Maj 2016, 14:41:33 »
Siemka,  a więc tak: Jestem nowy na forum jak i w grze, lecz mam na nią ogromną zajawkę. Chce sobie kupić wersje na steam, lecz mam pytanie do Was. Są na alledrogo dwie, można powiedzieć, wersje, mianowicie za 70 i 35 zł które różnią się tym, że jedna jest w postaci klucza, a druga giftu który aktywuje się poprzez VPN, nie mam pojęcia co to jest to VPN i teraz pytanie do Was, czy ktoś mógłby mi to wytłumaczyć? Czy jeśli bym to kupił, to gre bym miał na swoim koncie steam, bez żadnego udostępniania z innych kont? Dlaczego jest aż tak duża różnica w cenie?

3
Poproś o pomoc / Wgrywanie modów - Problem
« dnia: Czw, 05 Maj 2016, 14:30:55 »
Witam, mam problem z zainstalowaniem modu MechJeb2. Posiadam wersje KSP 1.0.4.861. Z tego co wyczytałem to folder MechJeb2 mam wrzucić do KSP>GameData, lecz to nie działa, nie mam nic co dodaje ten mod. W innym miejscu wyczytałem, że trzeba podmienić/wrzucić pliki z folderu MechJeb2 do KSP>GameData>Squad>. Gdy robię to w ten sposób, to w głównym menu gry wyskakuje coś w stylu "Mod installation incorrectly", jest tam wtedy pokazane jak niby ma być ten mod wgrany (Do jakich podfolderów mają być wrzucone pliki), lecz jeśli się nie mylę to mam wgrane dobrze (Sprawdzałem kilka razy).

Tutaj mam drugie pytanie do moda RealChute, posiadam wersje "RealChute.v1.4.1.1", i to co jest w środku wrzucam do KSP>GameData>Squad>. Nie ma żadnego info o tym, że mod jest zainstalowany nieprawidłowo, można to jakoś sprawdzić czy mod działa? Tzn, gdzieś jakieś info na ekranie, czy dopiero w praktyce się przekonam?
Z góry dzięki za odpowiedź :)

Strony: [1]