Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Sisa

Strony: [1]
1
Poproś o pomoc / Doświadczenie Kerbonautów
« dnia: Pon, 07 Mar 2016, 23:05:51 »
Z racji tego, że albo nie umiem szukać albo po prostu nie ma tego nigdzie muszę zadać pytanie. Mianowicie w trybie kariery nasi Kerbonauci zdobywają doświadczenie. I teraz pytanie co muszę robić nimi, żeby zdobyli doświadczenie? O ile Jeb ma najwyższy poziom o tyle 3 pozostałych ma niski. Jakie czynności muszę wykonać by moi Kerbale mogli zdobyć doświadczenie :)

Pozdrawiam

2
Modyfikacje / Mody do Kerbali start pack
« dnia: Nie, 28 Lut 2016, 22:21:41 »
Mam propozycję utworzenia wątku i stworzeniu listy modów na start,takie must have do Kerbali, bez których nie wyobrażamy sobie gry oraz takie które urozmaicają grę w znaczny sposób :)

Moja lista:
  • Kerbal Engineer
  • Kerbal Inventory System
To na obecną chwilę wszystko, ponieważ mam przegrane w Kerbale dopiero 42 godziny.
Czekam na propozycje waszych modów must have :)

Jeśli był już taki temat to przepraszam.

3
Poproś o pomoc / Misja na Mun (tryb kariery)
« dnia: Pią, 05 Lut 2016, 11:01:57 »
Witam :)

Przeglądałem forum i szukałem podobnych tematów, ale żaden nie rozwiązuje moich pytań. Czy jest możliwe wylądowanie na Mun w trybie kariery z Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ takim drzewkiem rozwoju? Próbowałem wielu rakiet w sumie od początku tygodnia już z tym walczę. Jak już uda mi się wystartować wynieść na orbitę i nawet skierować w stronę Mun to albo orbita mnie nie przechwytuje albo po prostu wlatuje w Mun na pełnym gazie.

Ostatnia rakieta Delta Mk IV, posiada ponad 7000 jednostek paliwa, jednak gdy miałem ich około 5000 to było za mało. Sama rakieta waży 130 ton. Może ja robię coś nie tak.
Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ

Pozdrawiam :)

Strony: [1]