Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - PoznanskaPyra

Strony: [1]
1
Rakiety / Rakieta BCRNv2XL i lot na księżyc Duny
« dnia: Nie, 15 Cze 2014, 15:35:13 »
No i większa wersja rakiety CRN.
Mody jakie użyłem to KW Rocketry.
W stosunku do poprzedniego filmiku poprawiłem kilka rzeczy. 1. Muzyka lepiej jest zgrana z filmem. 2.Filmik jest krótszy przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich części lotu.


2
Rakiety / Rakieta CRN v3 XL i lot na Dunę
« dnia: Sob, 14 Cze 2014, 18:41:50 »
Na wstępie uprzedzam, że jestem kompletnym samoukiem jeśli chodzi o Kerbale. Nie korzystałem z żadnych poradników. Używam jednego moda na więcej części do rakiet. Misja jest niestety bezpowrotna dla Kerbali, ale cóż... Nie tak dawno temu na księżyc nauczyłem się latać, teraz zabrałem się za misje międzyplanetarne.
Cały lot prezentuje filmik, zapewne wiele rzeczy dało się wykonać dużo oszczędniej(kwestia orbitowania itp) jednak jak mówię sam chce dojść do perfekcji :)
Zapraszam do oglądania i późniejszego komentowania

3
Poproś o pomoc / Czy ktoś próbował lądowania na Eeloo?
« dnia: Sob, 14 Cze 2014, 18:26:05 »
Pytanie jak w temacie. Moja ostatnia próba zakończyła się dziwnym bugiem oraz wycrashowaniem kerbali :/ Pytanie teraz, czy to wina mojego egzemplarza czy ogólnie jest jakiś błąd gry?

Strony: [1]