Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - 7thGraal

Strony: [1]
1
Własna twórczość / KSP Abort Panel
« dnia: Wto, 13 Sie 2019, 20:45:39 »
Kilka ładnych lat temu zbudowałem panel do gry KSP, który został zauważony nawet na oficjalnej stronie FB Naszej ulubionej gry - ( Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ ). Minęło kilka lat, tamten projekt umarł śmiercią naturalną, natomiast sam koncept i pomysł ewoluował, jak i sama technika.

Zadałem sobie pytanie - "Jaki przycisk oprócz przycisku "stage" będzie najbardziej niezbędny podczas gry w KSP" - odpowiedź jest prosta - ABORT!Zapraszam na moją stronę na FB, rozwijam i będę rozwijał kolejne projekty związane z KSP, takie jak ten poniżej.Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ

2
Własna twórczość / [FILM] Apollo Style
« dnia: Wto, 23 Cze 2015, 15:05:29 »
Mój lot na Mun w stylu Apollo. Enjoy. :)


3
Własna twórczość / Buduję panel do Kerbala
« dnia: Śro, 17 Cze 2015, 00:31:55 »
Witam wszystkich, to mój pierwszy post na tym forum, mam nadzieję, że w dobrej kategorii. Po 350 godzinach gry w Kerbal Space Program (Steam mówi już o 385h :D), postanowiłem skonstruować własny panel kontrolny. Po kolei, za kontroler posłuży mi płytka Arduino Leonardo, działająca jako Joystick HID (Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ) która pozwoli mi na uzyskanie 8 osi potencjometrów i 32 przyciski (docelowo będą 2 płytki).
Kontroler jest zbudowany z 2 płyt pleksiglasowych z nawierconymi otworami oraz własnoręcznie zaprojektowanego "tła". Panel zaprojektowałem i wykonałem samodzielnie w Libre Office Draw. Tło wydrukowane na drukarce laserowej, zadrukowane miejsca będą nieprzepuszczalne dla światła (2 warstwy wydruku na kalce technicznej), natomiast puste, niezadrukowane, będą umożliwiały przebijaniu się promieni świetlnych z zamontowanego podświetlenia, efektem będzie doświetlenie panelu. Buduję również pedały orczyka i przepustnicę.

Kilka zdjęć z konstrukcji mojego panelu.


Serce.


Negatyw projektu przygotowany do nawiercania.


Detal.


Wiercenia czas.


Jest i on, przełącznik hebelkowy numer 1.


Przymiarka, tło pod pleksi, wydruk szkicu, chwilowo na atramentówce.


Obydwa panele + obudowa (widoczna szorstkość, cały czas przymiarki)


Przymiarki pedałów orczyka.


Przymiarki orczyka, cd.


Dużo roboty przede mną, zachęcam wszystkich do majsterkowania i dzielenia się swoimi doświadczeniami. Jeżeli wątek spotka się z zainteresowaniem, będę wrzucał informacje z postępów prac.

Strony: [1]