Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - zamb

Strony: [1]
1
Inne gry / Armikrog - następca The Neverhood
« dnia: Czw, 30 Maj 2013, 13:20:48 »
Witam,
Nie wiem czy ktoś z szanownych forumowiczów pamięta grę The Neverhood, świetną przygodówkę ze specyficznym poczuciem humoru osadzoną w niezwykłym plastelinowym świecie.

Twórcy tamtej produkcji zbierają obecnie na nowy projekt za pomocą platformy Kickstarter - Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ
Po 2 dobach zbiórki mają zebrane już ponad 25% kwoty, co wskazuje na duże zainteresowanie projektem. Twórcy przygotowali krótkie animacje pokazujące klimat gry.

Nie wiem jak wy, ale ja jestem dużym fanem The Neverhood, które niestety nie doczekało się żadnych sensownych następców (z uwagi na mierne wyniki finansowe...)

Może ktoś ma ochotę wesprzeć inicjatywę? Sam chyba się skuszę na pre-order.

2
Hej,
Jak część z was może wie niedawno odkryto dwa nowe księżyce Plutona, planety karłowatej Układu Słonecznego. Może was to zainteresuje bo trwa głosowanie na nazwy dla tych nienazwanych jeszcze obiektów. Swoje głosy można oddawać tutaj Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ zaproponowane nazwy to postaci z mitologi związane z Plutonem (Hadesem).
Pomyślałem że kogoś może to zainteresować. Fajne byłoby gdyby nazwy na które zagłosowałem zagościły w encyklopediach całego świata, aż po jego kres, że się tak wyrażę ;)

Strony: [1]