Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - bysiu110

Strony: [1]
1
Statki kosmiczne / Voyager 1
« dnia: Czw, 07 Lis 2013, 18:29:53 »
A więc skonstruowałem taki oto pojazd póki co siedzi sobie ładnie na niskiej orbicie i czeka na rakiete która wyniesie go na orbite okołosłoneczną. Nie wiem dokąd tym dolecę i czy w ogóle gdzieś dolecę, bo nie wiem czy nie rozpadnie się po drodze gdzieś ;D

A tu zdjęcia:
statek:
rakieta która to wyniesie na orbite okołosłoneczną:


2
Statki kosmiczne / Brzoskwinka v1
« dnia: Wto, 19 Lut 2013, 22:27:42 »
A więc kminie sobie taki stateczek (nadal w budowie) a to efekty kilku godzinnej pracy, bawienia sie, faili itp ;D - nie wiem czy to wgl poleci, a jak już to jak daleko ;D docelowo chce tym dolecieć na zielonego olbrzyma ;D

foto:

Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ

Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ

3
Stacje kosmiczne / ISS GUARDIA
« dnia: Sob, 29 Gru 2012, 16:09:16 »
Moi kerbalscy naukowcy porzucając nieudany projekt "Sony" zabrali się za budowanie stacji kosmicznej, która w przyszłości ma umożliwić podróże w nieznane kresy kerbiańskiego systemu słonecznego. A oto zalążek ich ambitnego projektu:

1)Połączenie głownego modułu z modułem labolatoryjnym z własną sądą:chyba "sondą"?/ Ravnarr

2)Aktualny wygląd stacji:

3)W hangarze budowana jest już kolejna część stacji, jest to moduł solarny. W planach jest już także moduł paliwowy oraz cześć przeznaczona na kapsuły powrotne dla kerbonautów.

4)Naukowcy skończyli testować nowy moduł i wysłali go w przestrzeń by stanowił kolejny element stacji.

5)Aktualny wygląd stacji z 6 kerbonautami:CDN

4
Statki kosmiczne / Sony V
« dnia: Pią, 28 Gru 2012, 19:18:44 »
Witam, przedstawiam prototyp mojego statku którego zadaniem będzie lot na inne planety, sam jestem ciekaw ile z niego wycisne. Póki co jest na małej orbicie, a żeby gdzieś nim polecieć musze wynieść jakąs stacje z paliwem :P (może ma ktoś jakiś ciekawy projekt)?

oto statek:
Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ5
Witam, nowy zawitał na forum ;) Od razu przejde do problemu który uniemożliwia mi eksploracje systemu kerbinów ;d jestem zielony w związku ze zmiana kąta nachylenia orbity i dokowaniu (oczywiście podstawy w wynoszeniu na orbity i budowe rakiet już mam), czy powstanie jakiś poradnik w najbliższym czasie ? albo chociaż gdyby ktoś chciał to czy mógłby mi to po krótce wytłumaczyć?


EDIT:
ok, jestem ślepy jest tu taki poradnik,  temat można usunąć :P


EDIT2:
Mam jednak pytane czy będzie jakiś poradnik związany z tym planerem lotu? Niezbyt wiem jak tego używać ;/

Strony: [1]