Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - riczmondPL

Strony: [1]
1
Stacje kosmiczne / Stacja Kosmiczna PSS
« dnia: Śro, 20 Lut 2013, 11:36:37 »
PSS jest stacją wybudowaną na potrzeby badania układu słonecznego dzięki niej różne statki kosmiczne mogą uzupełnić zapasy paliwa na lot do najdalszych planet naszego układu. Orbituje ona nad powierzchnią Kerbinu. Jej apogeum wynosi 2,528,524m nad powierzchnią Kerbinu a perygeum 2,526,661m nad powierzchnią Kerbinu. Kąt nachylenia jej wynosi 0 stopni. Jej lot po orbicie trwa już 116 dni. Nie została ona do końca zbudowana, lecz korzystają z niej już niektóre statki kosmicznie. Planowana jest rozbudowa rdzenia. Ta stacja jest w większości przypadków drugim przystankiem, ponieważ niektóre dokują na początku do stacji ISS, która orbituje dosyć nisko.


2
Wyzwania / Wahadłowiec Discovery
« dnia: Śro, 12 Gru 2012, 09:21:22 »
Wyzwanie: Mam dla was wyzwanie, zbudowanie repliki wahadłowca Discovery.

PL: Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ
ENG: Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ

Punktacja: W każdej dziedzinie będą dodawane po maksymalnie 10 punktów, a w dodatkowych maksymalnie 5.

Dziedziny:

Wygląd: Im bardziej przypomina oryginalny wygląd rakiety nośnej i wahadłowca tym więcej punktów.
Orbita: Im bardziej podobna orbita z obojętnie której misji tym więcej punktów. Należy podać która to misja jej dane i dane w Kerbalu na ss'ach.
Moc i sterowność(dodatkowe): Tą dziedzinę można sprawdzić tylko w jeden sposób, a mianowicie wysłać mi pracę i sam sprawdzę.
Powrót na Kerbin(dodatkowe): Ta dziedzina też jest dodatkowa, gdy wylądujesz na pasie jest max punktów, gdy nie, ocenię sam miejsce lądowania. Nie zapomnijcie po wylądowaniu dać podglądu mapy i pokazać miejsce, a także z bliska.

Pozdrawiam, miłej pracy. Mile widziana możliwość pobrania, nie zapomnijcie o ss'ach.

Strony: [1]