Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - kerbopol

Strony: [1]
2
Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ
@kerbopol
Możesz zaznaczyć w paincie po prostu kolorem gdzie jest błąd przed wstawieniem linku do screena.
Wyłapując błąd bezpośrednio z poziomy gry to tak, ale ja mówiłem o zgłaszaniu błędów znalezionych bezpośrednio w pliku spolszczenia ;)

3
Szkoda, że w tym formularzu nie można kolorem wyraźnie zaznaczyć miejsca w którym występuje literówka, jest to wtedy dla was bardziej przejrzyste

4
Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ
Problem jest taki, że tamte "okienko" automatycznie dostosowuje się do długości tekstu i w każdej wersji tak będzie wyglądało, bo tak sobie zaprojektowali twórcy. :P
Sprawdziłem i tak nie jest,  "Wczytuje..."  wygląda lepiej bo ma grubszą ramkę :)
ps. #autoLOC_7001100

#autoLOC_500329 = Po latach badań i testów nad zapewnienie załodze bezpieczeństwa, ...

5
Rozważaliście możliwość zmniejszenia czcionki w polu "wczytywanie..." bądź ewentualnie zmienić to na "wczytuje..."  ? bo faktycznie to słowo ledwo mieści się w polu i dziwnie wygląda.

6
Osobiście jestem za pozostawieniem nazwy monopropellant bo zwyczajowo już wgryzła się w grę tak jak RCS czy SAS.
ps.
#autoLOC_500647 = Małe ogniwo paliwowe pozwalające na konwersję paliwa i utleniacza na energię elektryczną. Przydatne w miejscach,gdzi nie sprawdzą się panele słoneczne. Przydatne również do podgrzewania przekąsek.

#autoLOC_500644 = Rzecz wyglądająca jak duży kamień.
Jeżeli odnosi się to do czegoś w przestrzeni kosmicznej może lepiej zamienić na "to wygląda" albo "ten obiekt wygląda" ?

#autoLOC_500695 = Po odkryciu, że stare pojemniki na przekąski przydająsię również do przechowywania wyników eksperymentów ...

#autoLOC_502032 = PaliwoCiekłe

7
Osoby odpowiadające na moje posty mają wyraźny problem czytania ze zrozumieniem.
Dlatego nie widzę dalszej możliwości kontynuowania rozmowy ponieważ nie mam się do czego odnieść.
Pozdrawiam

8
Tematem tej rozmowy jest  nie jest „po co mi spolszczenie” tylko o spolszczeniu KSP.
Pogubiłeś się JackRyanPL bo nigdzie nie pisałem, że ja coś chce, tylko wyraziłem swoją opinie co do polonizacji gry.
Wyraźnie widać, że najwięcej o tym spolszczeniu wypowiadają się ci którzy w ogóle nie są nim zainteresowani.

9
angorek, Twoja kolejna odpowiedź utwierdza mnie w tym, że jednak nie potrafisz. Polecam byś jeszcze raz przeczytał mój post, a następnie swoje odpowiedzi.

10
angorek, z Twojej odpowiedzi na mojego posta wynika, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.

11
Ostatnie posty w tym temacie pokazują jak bardzo część osób zupełnie nie rozumie sensu powstawania spolszczeń. Czytając wiadomości typu „po co wam spolszczenie” dosłownie ręce opadają.
Wypowiedzi takie są przesiąknięte subiektywnymi ocenami ocierającymi o arogancję i ignorancje. Według was po co powstają spolszczone wersje np „fify” czy innych gier sportowych bądź niefabularnych?
Tu nie chodzi o to, że ktoś potrzebuje spolszczenie bo bez tego nie będzie wiedział jak się w to gra bo z tym raczej nie ma większego problemu i tu się zgadzamy, że wystarczy krótki research czy let's play i cała mechanika gry jest jasna.
Zgoda jest również co do tego, że na chwile obecną nie ma praktycznie możliwości stworzenia dobrego spolszczenia a wynika to po prostu z faktu, że środowisko gry nie zostało odpowiednio do tego zoptymalizowane i by tego typu zabieg
przeprowadzić potrzebna jest żmudna, pracochłonna i często nieskuteczna ingerencja w pliki polegająca na ich bezpośredniej edycji i podmianie co przy późniejszej każdorazowej aktualizacji gry, grozi dosłownie jej wysypaniem.
Z tego co czytałem ( chociaż nie wiem na ile jest w tym prawdy ) Squad pracuje nad wprowadzeniem takiej łatki która umożliwi w prosty sposób przetłumaczenie KSP na inny język.
Reasumując, jak już wcześniej pisałem, spolszczenie jest jak najbardziej pożądane ponieważ ludzie lubią i chcą grać w spolszczone wersje gier a sprowadzanie ich do poziomu jakiś nieuków czy naśmiewanie z ich niskiego poziomu znajomości
języka jest co najmniej niesmaczne i źle świadczy o osobie która tego typu osądy wygłasza.

12
Najlepszym dowodem uzasadniającym sens stworzenia spolszczenia do KSP jest chociażby samo zainteresowanie nim.
Temat "Spolszczenie Kerbal Space Program" posiada na dzień dzisiejszy aż 58 168 Wyświetleń.

Strony: [1]