Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - PoznanskaPyra

Strony: [1]
1
Rakiety / Odp: Rakieta BCRNv2XL i lot na księżyc Duny
« dnia: Nie, 15 Cze 2014, 22:06:38 »
Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ
Ciekaw jestem jak wyglądał powrót czy dałeś rade.A tak poza tym wyłącz GUI jak nie jest potrzebne ponieważ wtedy wygląda o niebo lepiej.
Tylko fotki do steam robię bez GUI :D Latać bez GUI to za bardzo się nie da. No i misje zazwyczaj są jednostronne, ale spokojnie. Nowy lądownik powstaje

2
Rakiety / Rakieta BCRNv2XL i lot na księżyc Duny
« dnia: Nie, 15 Cze 2014, 15:35:13 »
No i większa wersja rakiety CRN.
Mody jakie użyłem to KW Rocketry.
W stosunku do poprzedniego filmiku poprawiłem kilka rzeczy. 1. Muzyka lepiej jest zgrana z filmem. 2.Filmik jest krótszy przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich części lotu.


3
Rakiety / Odp: Rakieta CRN v3 XL i lot na Dunę
« dnia: Sob, 14 Cze 2014, 21:49:24 »
Drugi lot, tyle że inną rakietą na księżyc Duny ma 7 minut. Jest pocięty jak tylko można. Tylko nie wiem czy robić oddzielny wątek czy pisać w tym?

4
Rakiety / Odp: Odp: Rakieta CRN v3 XL i lot na Dunę
« dnia: Sob, 14 Cze 2014, 20:49:43 »
Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ
A mi się podoba :D Wprawdzie szereg rzeczy zrobiłeś dość nieoptymalnie, ale ja też kiedyś tak latałem. Myślę, że jakby się postarać to można by spróbować tą rakietą wrócić na Kerbin.
Tylko te RCS-y :P Nie umieszcza się ich w pobliżu środka masy rakiety.
Ale nic, udało się i to jest ważne - filmuj dalej!
RCS-y to śmieszna rzecz w tej rakiecie i w następnej wersji także. Po prostu moje nieróbstwo, to jest ciągle jeden projekt rakiety z dokładanymi kolejnymi rzeczami ;)

5
Rakiety / Odp: Rakieta CRN v3 XL i lot na Dunę
« dnia: Sob, 14 Cze 2014, 20:09:58 »
Rozumiem, jednak kilka osób nie chciało wierzyć, że rakieta mimo rozmiarów jest stabilna. Dlatego tyle czasu przeznaczyłem na sam start :) Następny film jej większej siostry będzie już lepiej zmontowany.

6
Poproś o pomoc / Odp: Czy ktoś próbował lądowania na Eeloo?
« dnia: Sob, 14 Cze 2014, 18:44:22 »
Heh, zapamiętam następnym razem. Po przy"eeloowieniu" statek dostał hiperprędkości i eksplodował.

7
Rakiety / Rakieta CRN v3 XL i lot na Dunę
« dnia: Sob, 14 Cze 2014, 18:41:50 »
Na wstępie uprzedzam, że jestem kompletnym samoukiem jeśli chodzi o Kerbale. Nie korzystałem z żadnych poradników. Używam jednego moda na więcej części do rakiet. Misja jest niestety bezpowrotna dla Kerbali, ale cóż... Nie tak dawno temu na księżyc nauczyłem się latać, teraz zabrałem się za misje międzyplanetarne.
Cały lot prezentuje filmik, zapewne wiele rzeczy dało się wykonać dużo oszczędniej(kwestia orbitowania itp) jednak jak mówię sam chce dojść do perfekcji :)
Zapraszam do oglądania i późniejszego komentowania

8
Poproś o pomoc / Czy ktoś próbował lądowania na Eeloo?
« dnia: Sob, 14 Cze 2014, 18:26:05 »
Pytanie jak w temacie. Moja ostatnia próba zakończyła się dziwnym bugiem oraz wycrashowaniem kerbali :/ Pytanie teraz, czy to wina mojego egzemplarza czy ogólnie jest jakiś błąd gry?

Strony: [1]