Tutoriale > Poproś o pomoc

Powrót dopalaczy na powierzchnię.

(1/2) > >>

lukiluk100:
Witam!
Poszukuję sposobu na automatyczny powrót odłaczonych dopalaczy na powierzchnię. Zbudowałem rakietę z kilkoma dopalaczami, które potem odpadają, a reszta leci dalej. Dałem do dopalaczy sterowanie bezzałogowe i spadochrony i faktycznie jest opcja, żeby przełączyć się na każdy z nich i w odpowiednim momencie odpalić spadochron.
Problem w tym, że nie mam czasu, żeby tak przełączać się między każdym. Da sie jakoś ustawić, żeby spadochrony same otworzyły się na konkretnej wysokości?

Gram na wersji najnowszej, bez modów. Jest ewentualnie jakiś mod który coś takiego umożliwia?

Sobol:
Chcesz odzyskiwać dopalacze bo taką masz zachciankę czy może wystarczy Ci satysfakcja że coś tam zostało odzyskane i fundusze za odzyskane części wróciły na twoje konto? Bo jeśli zaspokaja Cię druga opcja to istnieje taki mod jak Stage Recovery chociaż nie jest on chyba jeszcze uaktualniony.

lukiluk100:
Bardziej pytam, czy w grze jest opcja, żeby ustawić jakieś akcje automatycznie wykonywane w danych warunkach? Np na wysokości 1000m otwórz spadochrony

Vebuus:
Każdy spadochron ma takie ustawienie. Ustaw otwieranie spadochronu w tej samej sekwencji co odłączenie dopalacza lub po odłączeniu się dopalaczy przełącz się na nie, odpal spadochrony i wróć do rakiety. Spadochron rozwinie się na ustawionej wysokości.

lukiluk100:
Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘKażdy spadochron ma takie ustawienie. Ustaw otwieranie spadochronu w tej samej sekwencji co odłączenie dopalacza lub po odłączeniu się dopalaczy przełącz się na nie, odpal spadochrony i wróć do rakiety. Spadochron rozwinie się na ustawionej wysokości.

--- Koniec cytatu ---

Wiem, że tak się da, ale czy jest opcja na coś takiego bez przełączania się. Widziałem u Moskita na YT, że ma moduł z rakietami które same wracają.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej