Ogólne > Ogłoszenia

Zastrzeżenia do obecnego silnika forum

<< < (2/6) > >>

Shinzo:
Wspomniane już screeny, to jedno, ale jest coś, co możnaby jeszcze dodać w temacie. Gdy tworzy się posta skrypt automatycznie retuszuje zdjęcia do preferowanego na forum formatu. Niby ok, ale już przy edycji tego samego posta, zaledwie kilka sekund później, tak się nie dzieje. Często przez to właśnie posty nowych użytkowników wyglądają tragicznie. Bo jak ktoś o tym nie wie i spróbuje dokleić po fakcie jeszcze jeden link, to ten doklejony screen zostaje wyświetlony w oryginalnej rozdziałce. Burzy to estetykę, a użytkownik może pół dnia zachodzić w głowę czemu tak sie dzieje i nie wpaść na rozwiązanie bo nie jest zaznajomiony z bbcode np. Na bank dałoby się to poprawić, chociaż przy zmianie silika pewnie ten problem samoistnie by się wyeliminował.

Inna rzecz, która irytuje. Przy edycji posta nie raz brakuje narzędzi, jakie są dostępne przy jego zakładaniu. Bardzo często jestem zmuszony przepatrywać to co napisałem, w poszukiwaniu fragmentu kodu, żeby go skopiować w inne miejsce, zamiast po prostu zaznaczyć i wybrać odpowiednią opcję. Wydłuża to czas tworzenia posta i jest cholernie niewygodne, a mniej zaawansowanym użytkownikom zapewne tworzy ścianę nie do pokonania.

Jeszcze jedno, kompletnie z innej beczki. Statystyki forum, coś co jest teoretycznie dostepne dla każdego, ale nie do końca... Pewnie nawet 90% użytkowników nie wie, że coś takiego istnieje. Kiedyś straciłem dobry kwadrans na szukanie, jak je wydobyć na światło dzienne. Przydałby się jakiś bardziej wyeksponowany dostęp do nich, na górnej belce może?

Schulze13:
"Pokaż odpowiedzi na,moje posty" nie działa jak należy. Pokazuje jakieś losowe nie przeczytane tematy.

ingwden:
Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ"Pokaż odpowiedzi na,moje posty" nie działa jak należy. Pokazuje jakieś losowe nie przeczytane tematy.

--- Koniec cytatu ---

"Pokaż nowe odpowiedzi na twoje wątki." pracuje ok. Nie widzę problemów.

Diakon:
nie działa funkcja "pokaż wyniki" w ankiecie. możesz to naprawić ingwden?

ingwden:
Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘnie działa funkcja "pokaż wyniki" w ankiecie. możesz to naprawić ingwden?

--- Koniec cytatu ---
Tu nie ma co naprawiać. To założyciel ankiety ustala widoczność wyników (Pokaż rezultaty wszystkim, Pokaż rezultaty tylko głosującym, Pokazuj wyniki tylko po wygaśnięciu ankiety).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej