Ogólne > Ogłoszenia

Zastrzeżenia do obecnego silnika forum

<< < (3/6) > >>

DawsterTM:
A dobrze że został poruszony temat ankiet. Dlaczego przy modyfikacji już obecnej ilość opcji jest tak skromna w porównaniu z zakładaniem? A dokładniej jest oskubana o opcje "Ilość głosów na użytkownika", "Zezwól użytkownikom zmieniać głos" oraz ustawianie wygaśnięcia ankiety.
Z wygaśnięciem inna sprawa że po zamknięciu ankiety tylko moderator lub administrator może ją edytować. Jakby jej twórca nie mógł sam zdecydować co chce zrobić z zakończoną ankietą.

ingwden:
Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘAd. 1 - Przeglądanie obrazów. Kliknięcie na większy niż szerokość pola tekstowego plik graficzny powoduje powiększenie obrazka, ale nie posta, przez co trzeba scrollować żeby "przeskanować" dany screen. Na forum gdzie ważną sprawą są obrazki statków jest to spora niewygoda.
--- Koniec cytatu ---

Lepiej? ;)


Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘAd. 2, malutkie - czemu wciąż jest licznik reputacji, skoro nie funkcjonuje, a nie ma jakiejkolwiek listy polubień? To drobnostka, ale sympatyczna.

--- Koniec cytatu ---
Licznik reputacji funkcjonuje nadal w swojej pierwotnej formie - przyznajesz pkt-y reputacji za ogół, za to że na prawdę ktoś odwala kawał dobrej roboty. Lajki pod postami to takie "stawiam piwo", odwdzięczenie się za szybką pomoc itd.

DawsterTM:
Wszystko pięknie i naprawdę dobry pomysł z tymi obrazkami, ale nadal chyba działają równocześnie dwa systemy. Po kliknięciu w obraz wyświetla się ten pop-up, ale równocześnie z nim obrazek rozszerza się poza granice forum jak kiedyś. Trzeba ponownie wyświetlić pop-up aby schował się do normalnych rozmiarów.

ingwden:
@DawsterTM, dzięki. Już naprawione.

Drangir:

--- Cytuj ---Licznik reputacji funkcjonuje nadal w swojej pierwotnej formie - przyznajesz pkt-y reputacji za ogół, za to że na prawdę ktoś odwala kawał dobrej roboty. Lajki pod postami to takie "stawiam piwo", odwdzięczenie się za szybką pomoc itd.
--- Koniec cytatu ---
Oh, dopiero zauważyłem że "Pomógł" dodaje punkty reputacji. Nie było to jasne.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej