Ogólne > Ogłoszenia

Podziękowania dla @Raynus i @JackRyanPL

(1/1)

ingwden:
[psst, tej wiadomości jeszcze nie przekazałem chłopakom, więc to taka niespodzianka]


Witajcie,

Zarówno @Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ, jak i @Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ zapewne nie są Wam obcy :)

Chciałbym podziękować @Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ, za jego dotychczasową pracę jako moderator. Jest z nami od początków powstania naszej społeczności, tj. Listopad 2012. Wspiera mnie w administrowaniu tak dużym i wciąż rosnącym forum społeczności. Wielkie dzięki @Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ!

Drugą osobą, której również chciałbym podziękować za jego wkład na rzecz naszej społeczności jest @Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ - redaktor bloga. Jego artykuły w przestępny sposób opisują wszelkie nowości/smaczki w KSP, a oprócz tego co miesiąc przygotowuję podsumowanie naszych forumowych osiągnięć w "Przeglądzie projektów". @Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ, dzięki za Twoje wypociny!Właśnie tak, będą dla nich kosmiczne upominki. Z przyczyn oczywistych, nie będę teraz zdradzał co to takiego. Jeśli tylko do nich dotrą, to może sami się pochwalą w tym lub innym wątku  ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej