Ogólne > Ogłoszenia

Nowy czat - trwają testy

(1/3) > >>

ingwden:
Witam,

Od dziś trwają testy nowego skryptu dla czatu. Czekam na Wasz feedback, co jest na +/-. Wszelkie zauważone bugi również proszę zgłaszać w tym wątku.

Na czas testów, stara wersja czatu została wyłączona.

KnightMoritz:
Ok, wlasnie zauważyłem brak pozycji w top menu. Jak dotrzeć do czata?

Edit:
ok, znalazłem. Z tego co zauważyłem, nie da się obsługiwać forum w momencie otwartego okienka nowego czatu.

ingwden:
Dla potomnych:


Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘZ tego co zauważyłem, nie da się obsługiwać forum w momencie otwartego okienka nowego czatu.

--- Koniec cytatu ---
Nie zauważyłem tego u siebie. Czy ktoś ma podobny problem?

fullje:
Moim osobistym zdaniem? Klapa... Przy próbie napisania tego posta(jak i innych) czat znika co chwilę, brak opcji by był na wierzchu cały czas. Wygląda masakrycznie, stary czat był miliard razy lepszy, jest za mały, brak opcji z poprzedniego czatu (dźwięk itp) wkurza oczy, znalezienie dla kogoś kto spędził tutaj już półtora roku graniczyło z cudem, a nie mówię o osobach nowych. Jedyny plus to ta bela po prawej na dole, z osobami jak na facebooku... Ale sam czat moim zdaniem to dno w tym momencie.

ingwden:
Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ Przy próbie napisania tego posta(jak i innych) czat znika co chwilę, brak opcji by był na wierzchu cały czas.

--- Koniec cytatu ---

U mnie działa wszystko ok. Przed wprowadzeniem czatu był testowany i żadnych problemów tego typu nie było. No nic, będę grzebał przy tym.

Póki co testujemy (do końca dnia). Jeśli odbiór będzie negatywny to wracamy do starego ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej