Rywalizacja > Konkursy/zawody

Mistrzostwa Wagowe Klasy Ciężkiej

(1/1)

Kadaf:
Chciałbym Wam zaproponować pewien challenge.

CHALLENGE WIELKIEJ WAGI !!!

To co widzicie na screenshotach to klamot ważący 201 ton. Powtórzę. Dwieście. Jeden. TON. Został on wyniesiony rakietą nośną mojej konstrukcji i co dość istotne - do budowy zostały wykorzystane tylko stockowe części. Do wyniesienia tego nielekkiego ładunku nie został użyty żaden mod.
Peryapsa 80 km, apoapsa 99 km.

Proponuję więc konkurs i wyzywam was na pojedynek wagowy :)

ZASADY:

 1. Wolno użyć tylko części z wersji podstawowej. Moja to 0.18.2.
 2. Absolutny zakaz stosowania jakichkolwiek modów. (może poza tym służącym do usunięcia wieży startowej. Przy takiej potężnej rakiecie nośnej mocno przeszkadza, chociaż poradziłem sobie i bez tego moda)
 3. Waga obiektu który wyniesiecie nie może być mniejsza niż 201 ton
 4. Orbita ładunku wokół Kerbinu musi być stabilna, więc peryapsa nie niższa niż 70 km.

WERYFIKACJA:

 Mogę przeprowadzić ją ja na dostarczonym mi save rakiety nośnej, bądź, co było by jeszcze lepsze - któryś z moderatorów - o ile się zgodzi i znajdzie czas.

NAGRODA:

 Podam rozpiskę konstrukcyjną, bądź save rakiety nośnej, która te 201 ton wyniosła.

Ufam, że ktoś podejmie rękawicę, POWODZENIA :)






Kadaf:
Skoro nikt rękawicy nie podjął dotychczas, to stwierdziłem, że w takim razie pobiję się sam. Podnoszę niniejszym poprzeczkę. Jak poprzednio, wyłącznie stockowe części a jedyny mod użyty to mod usuwający wieżę startową.


                                                             DWIEŚCIE DWANAŚCIE TON


Kilka zdjęć najnowszej Orbitalnej Stacji Paliwowej dalekiego zasięgu:





Nie jest to pięknotka. Ale zestaw z rakietą nośną wyniósł 880 części i mój komp serio płakał podczas startu i już zupełnie nie było miejsca na wymyślny design.

Kadaf:
Nikt rękawicy nie podjął, to już raczej nie podejmie, tym bardziej że rekord został już przebity przezemnie dwukrotnie, aktualny tonaż maksymalny to 290 ton wysłane na stabilną orbitę

Ravnarr:
Z braku zainteresowania zamykam temat, jeśli ktoś będzie chciał wziąć udział, niech do mnie pisze.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej