Rywalizacja > Konkursy/zawody

[Odwołane] Kerbalskie Igrzyska Śmierci

(1/3) > >>

MatioSization:
Witam, na innym dziale wiele osób wypytywało o zawody/konkurs, tak więc postanowiłem się tym zająć. Zawody odbędą się na platformie TwitchTV, na kanale MatioSization, zostaną prowadzone w formie live. Zadaniem jest wybudować pojazd który osiągnie 10km i później mknąc w dól pionowo ma osiągnąć jak największa prędkość, jednocześnie Kerbal powinien przeżyć. Ważne jest by pojazd ogółem nie przekraczał 22 części !, czy podejmiecie się tego zadania ?  Prace można przesyłać na email Sizatione@gmail.com, na 1 uczestnika przypada 1 praca! Termin zgłoszeń do odwołania, ale liczę na 2-3 tygodnie od wystawienia tego postu. Niewiem, co z tego wyjdzie, więc liczę na was ! KIS, Kerbalskie Igrzyska Śmierci !

12341234123123:
Postaram się coś przygotować jeszcze dzisiaj :)

Szafran:
Pojazd ma być rakietą czy samolotem? Chyba że sprawdzisz i to i to :D

MatioSization:
Uwaga ! ważne ! Zwiekszam ilość dozwolonych części do 25.

Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘPojazd ma być rakietą czy samolotem? Chyba że sprawdzisz i to i to :D

--- Koniec cytatu ---
Ważne by wzbił się, jak wcześniej ująłem na wysokość 10km, i był na tyle zwrotny by skierować dziób na dół.

Bardzo proszę, nie pisz postu pod postem, wygląda to bardzo nieestetycznie.  #1/ Raynus

12341234123123:
Już prawie skończyłem. Jeszcze tylko testy. Mam 2 pytania:
1. Czy można skorzystać ze spadochronów?
2. Wysyłamy Ci same projekty czy też screeny lub filmiki?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej