• [PPK] Wątek organizacyjny 2 3
Aktualna ocena:  

Autor Wątek: [PPK] Wątek organizacyjny  (Przeczytany 21331 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nie, 09 Mar 2014, 13:17:48
Odpowiedź #30

Offline Smigol

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Dlaczego z tymi modami ksp mi się nie włącza? (Jeśli można prosić o jakąś instrukcje jak zainstalować albo coś w ttym stylu proszę o pomoc)
Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ - FanPage o serwisach z nagrodami!

Nie, 09 Mar 2014, 13:19:50
Odpowiedź #31

Offline DawsterTM

  • Sierżant
  • ****
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 35
  • *being dead intesifies*
    • Zobacz profil
Sorad, zauważyłem pewien błąd. Otóż wybrane mody, nieraz kluczowe do działania poprawnie projektu wstawiłeś osobno od pliku save, jakby były nieobowiązkowe. Sądzę że to jest jednak błąd, bo bez takiego Interstellara nie mamy modyfikowanego drzewka. Musiałbyś złączyć ze sobą te dwa archiwa, tak jak to wygląda w PMB oraz "Archiwum Startowe". Inaczej zaraz po tym przetargu zaczną się problemy.
Best regards from Valhalla

Reklama

Odp: Wspólny tryb kariery forum [PPK]
« Odpowiedź #31 dnia: Nie, 09 Mar 2014, 13:19:50 »

Nie, 09 Mar 2014, 14:28:43
Odpowiedź #32

Offline Sorad.

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 78
  • Reputacja: 3
    • Zobacz profil
@Smigol: Wystarczy że ściągniesz zipa z mody z tego Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ rozpakujesz i przeciągniesz folder GameData bezpośrednio do głównego katalogu z grą i potwierdzisz scalenie folderu.

@DawsterTM: Nie dałem tego razem bo dużo by warzyło, ale słuszna uwaga podkleje link do modów pod linkem do save-a
« Ostatnia zmiana: Nie, 09 Mar 2014, 14:32:34 wysłana przez Sorad. »

Orbity Stacjonarne

Nie, 09 Mar 2014, 14:37:52
Odpowiedź #33

Offline Smigol

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
@Sorad Robie dokładnie jak mówisz i ciągle przy ładowaniu ostatniego partu crashuje mi ksp
@edit postanowiłem zainstalować od nowa ksp i mody i zadziałało zobacze jeszcze czy save działa
« Ostatnia zmiana: Nie, 09 Mar 2014, 14:44:12 wysłana przez Smigol »
Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ - FanPage o serwisach z nagrodami!

Reklama

Odp: [PPK] Wątek organizacyjny
« Odpowiedź #33 dnia: Nie, 09 Mar 2014, 14:37:52 »

Nie, 09 Mar 2014, 14:41:52
Odpowiedź #34

Offline DawsterTM

  • Sierżant
  • ****
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 35
  • *being dead intesifies*
    • Zobacz profil
Jako ostatnie powinny się wczytywać części oryginalne, Squadu. Podaj może jaka dokładnie część/jaka ścieżka jest wczytywana kiedy wywala grę.
Best regards from Valhalla

Nie, 09 Mar 2014, 14:47:54
Odpowiedź #35

Offline Smigol

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Ok wszystkie działa wystarczyło tylko zainstalować od nowa ksp i chwile pograć na czystym i potem zainstalować :D
Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ - FanPage o serwisach z nagrodami!

Reklama

Odp: [PPK] Wątek organizacyjny
« Odpowiedź #35 dnia: Nie, 09 Mar 2014, 14:47:54 »

Nie, 09 Mar 2014, 22:45:49
Odpowiedź #36

Offline Raynus

  • Sierżant
  • ****
  • Wiadomości: 501
  • Reputacja: 17
    • Zobacz profil
Ja bym tylko chciał prosić użytkownika Smigol, aby jego screenshoty nie zawierały całego interfejsu gry, wygląda to bardzo brzydko i razi w oczy większość osób przeglądających temat.

Pon, 10 Mar 2014, 21:19:23
Odpowiedź #37

Offline Shinzo

  • Kapral
  • **
  • Wiadomości: 247
  • Reputacja: 16
    • Zobacz profil
Mam pytanie, kto wpadł na taki genialny pomysł żeby pliki powrzucać na speedy share? Przecież to każe pobrać instalator, który jeśli sie nie jest uważnym dodaje tonę syfu do kompa (sic!).

Jeśli ktoś tego nie poodznacza to będzie miał toolbara, jakąś gównianą stronę ustawioną na startową i do tego każde wyszukiwywanie w google bedzie przekierowywane przez jakieś podejrzane gówno. Dalej jest nie lepiej bo jeśli sie na następnej stronie zgodzimy na wszystko to pobierze nam i zainstaluje dodatkowo jakiś badziewny program, którego nikt z pewnością nie potrzebuje.
Nie mówiąc oczywiście, że żeby dostać wymagane pliki to musimy zainstalować jakiś yebany downloader o_O
Seriously, zmieńcie to!
« Ostatnia zmiana: Pią, 14 Mar 2014, 14:36:52 wysłana przez Shinzo »
1. (M.) mianownik - Kto? Co? - Shinzo
2. (D.) dopełniacz - Kogo? Czego? (Czyj?) - Shinzo
3. (C.) celownik - Komu? Czemu? - Shinzo
4. (B.) biernik - Kogo? Co? - Shinzo
5. (N.) narzędnik - Kim? Czym? - Shinzo
6. (Ms.) miejscownik - O kim? O czym? - Shinzo
7. (W) wołacz - (O!) - Shinzo!
Proste? Proste.

Reklama

Odp: [PPK] Wątek organizacyjny
« Odpowiedź #37 dnia: Pon, 10 Mar 2014, 21:19:23 »

Pon, 10 Mar 2014, 21:41:48
Odpowiedź #38

Offline MegaProize

  • Kapral
  • **
  • Wiadomości: 197
  • Reputacja: 22
  • King of Skyrim!
    • Zobacz profil
A ja zawsze mówię: DropBox, albo MediaFire! Żadnego syfu, łatwe w ściąganiu bez miliona przycisków "download, play, ściągnij". Taka rada! Jest naprawdę kupa innych lepszych hostów. Już nawet głupi "przeklej" dla upośledzonych! :)
" Jeżeli nie mogę czegoś opisać, to to nie istnieje. Wyjątkiem jest Bóg "- Recenzent Ateista


Pon, 10 Mar 2014, 21:52:18
Odpowiedź #39

Offline Sorad.

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 78
  • Reputacja: 3
    • Zobacz profil
Panowie spokojnie wystarczy kliknąć w to miejsce które zaznaczyłem czerwonym prostokątem i ściąga bezpośrednio:


ale rzeczywiście to może być mylące więc w przyszłości będę wrzucał na DropBox

Orbity Stacjonarne

Reklama

Odp: [PPK] Wątek organizacyjny
« Odpowiedź #39 dnia: Pon, 10 Mar 2014, 21:52:18 »

Pią, 14 Mar 2014, 13:47:39
Odpowiedź #40

Offline Skyline

  • Kapral
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 28
  • YT-Ber Cinematiców KSP
    • Zobacz profil
Witam.

Jestem lekko zasmucony jeżeli chodzi o PPK.

Drugi przetarg i już na muna was ciągnie... Zanim "zaatakujecie" Mun'a, to powinny odbyć się szczegółowe badania Kerbinu, bo aktualnie nie ma żadnych szczegółowych danych danych odnoście biomów na Kerbinie.
Mam namyśli zbadanie pustyń, gór... i co najważniejsze - biegunów. Bajdełej , chyba macie zamiar prowadzić ten projekt dłużej niż dwa tygodnie ? :D

Oczywiście , jest to tylko moja własna opinia :p

Pozdrawiam.

(PS. Ludzkość, też nie leci w kosmos aby oblatać na szybko i wrócić. Ludzie wolą lepiej poznać miejsce , w jakim żyją i jego zasady niż lecieć na "hurrraaa" bo to każdy potrafi... a czy jest w tym sens? :D)
« Ostatnia zmiana: Pią, 14 Mar 2014, 13:52:13 wysłana przez Skyline »


Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ

Pią, 14 Mar 2014, 14:05:37
Odpowiedź #41

Offline Drangir

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1 631
  • Reputacja: 92
  • Smok rakietowy
    • Zobacz profil
    • DeviantArt
@up
Technologia wskazuje na Mun - do badania kerbinu będą sammoloty dalekiego zasięgu.  Ponadto każdy uczestnik powinien wykonywac serie badan w strefie lądowania. Kerbin w karierze stopniowo bada się sam.

Kerbal Space Program.
Cytat: Steven Universe
- Wasze obliczenia były niepoprawne.
- Nie mogły być niepoprawne, skoro żadnych nie robiliśmy.

Reklama

Odp: [PPK] Wątek organizacyjny
« Odpowiedź #41 dnia: Pią, 14 Mar 2014, 14:05:37 »

Nie, 16 Mar 2014, 13:45:54
Odpowiedź #42

Offline Sorad.

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 78
  • Reputacja: 3
    • Zobacz profil
@Skyline: tak jak napisał Drangir samoloty będą później na razie nie mamy takiej technologi. Owszem mogli byśmy badać Kerbin na tym etapie ale co to za zabawa jeżeli każde badanie polegałoby na wysłaniu kerbala na szczycie rakiety balistycznej o prostocie budowy porównywalnej z budową cepa. Tak więc do badań Kerbinu powrócimy gdy odblokujemy technologie umożliwiające budowę samolotów

Orbity Stacjonarne

Pon, 17 Mar 2014, 19:01:44
Odpowiedź #43

Offline Sorad.

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 78
  • Reputacja: 3
    • Zobacz profil
Nie przyjrzałem się wcześniej mocno prezentacją do II przetargu, ale zrobiłem to teraz po wpływem wpisu Dawstera  i pare słów w tej sprawie:
Do  benecjusza nie musisz dawać screenów do każdego badania  jakie wykonujesz wystarczy że podasz sumę pkt nauki w końcowym opisie, ludzie nie chcą oglądać raportów naukowych tylko konstrukcje twojego statku. Jeżeli chodzi o Smigola miło by było jakbyś dodał parę screenów z muna bo wyprawa na muna bez zrobienia mu fotki to żadna wyprawa i jeżeli robisz screena to chowaj UI za pomocą klawisza F2. Doceniam wasz udział w projekcie, ale proszę zastosujcie się do powyższych uwag jeżeli będziecie brać udział w przyszłych przetargach. No i została mi wzminaka do Dawstera dzięki za twoje uwagi dobrze że ktoś się interesuje PPK i próbuje je ulepszać,  ale umieszczaj je w tym temacie myślę że wszyscy zainteresowani mimo to zapoznają się z nimi

Orbity Stacjonarne

Reklama

Odp: [PPK] Wątek organizacyjny
« Odpowiedź #43 dnia: Pon, 17 Mar 2014, 19:01:44 »

Wto, 18 Mar 2014, 01:13:53
Odpowiedź #44

Offline DawsterTM

  • Sierżant
  • ****
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 35
  • *being dead intesifies*
    • Zobacz profil
Oj uznałem to bardziej za komentarz na temat kandydatur aniżeli uwagę do samego projektu. I popatrz na datę zakończenia tej drugiej próby: godzina 22:00 18 marca. Trochę wcześnie, nie sądzisz? ^^
Best regards from Valhalla

 

[PMB] Wątek organizacyjny oraz archiwum.

Zaczęty przez DawsterTM

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 11214
Ostatnia wiadomość Pon, 28 Lip 2014, 16:49:12
wysłana przez PanKurczak