Autor Wątek: Overwolf  (Przeczytany 1801 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nie, 13 Paź 2013, 15:00:10

Offline Zerdzio

  • Plutonowy
  • ***
  • Wiadomości: 279
  • Reputacja: 6
  • Be Happy
    • Zobacz profil
Tak naprawdę to nie gra, ale bardzo przyjemny programik dzięki któremu mamy w grze facebooka,ts3,skype itp pod jednym przyciskiem
"Wystarczyło z nudów przegrzebać się przez sterty postów na reddicie, by znaleźć to małe cudeńko. Nic tak dobrze nie podbudowuje własnego ego jak cenne znalezisko, którym można podzielić się z innymi.

Po kolei - czym jest OverWolf? "Overwolf to klient programu, który pozwala tchnąć nieco życia w Twoje gry. Bezproblemowo integruje narzędzia mediów społecznościowych takich jak Facebook, Twitter, Skype i MSN, by móc dzielić się doświadczeniami z gry i być w kontakcie ze znajomymi w czasie rozgrywki" - głosi tekst widoczny na stronie programu. W przypadku, gdy ktoś gardzi samym kontaktem i chciałby trochę pograć - jeżeli znajomy korzysta z komunikatora za pośrednictwem OverWolf i podobnie jak my gra w którąś z gier, program pozwoli nam na dołączenie do rozgrywki (i vice versa) na wzór tego, co do tej pory oferował xFire.

Zamiast namiętnie alt-tabować między programami, wszystko będziemy mieli w jednym miejscu i to podczas rozgrywki. Całość przypomina system operacyjny rodem z Xbox 360 lub PlayStation 3, dzięki któremu wszystko mamy zawsze pod ręką bez konieczności wyłączania lub minimalizowania gry. Słodko. Integracja z komunikatorami typu MSN (a w przyszłości niewykluczone, że i GG) również robi swoje.

Wydaje się, że wreszcie doczekaliśmy się programu, który kompletnie zrealizował ideę, o którą bajery typu Steam Overlay, czy też xFire ledwo się otarły. Jest też przeglądarka internetowa, nagrywanie filmów z gry, a nawet ciemne, eleganckie okna, dzięki którym można poczuć się niczym bogaty człowiek o perfekcyjnym wyczuciu stylu. Spójrzcie na to i powiedzcie, że to nie jest fajne." -Gram.pl
link do programu Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ

Program ma sklep aplikacji, jest tam irc chat, można grać w Kerbale i chatować