Kerbal Space Program Forum | Polska Społeczność Gry

Off-topic => Inne gry => Wątek zaczęty przez: avatarnk w Nie, 23 Cze 2013, 15:02:40

Tytuł: MaK/Make [tytuł roboczy]
Wiadomość wysłana przez: avatarnk w Nie, 23 Cze 2013, 15:02:40
Akcja MaK toczy się w na dziesiątkach małych asteroidów dryfujących w kosmosie. Miejsce to ma być dla gracza wielkim sandboksowym placem zabaw. Rządzić nim będzie silnik fizyczny, w którym każda duża powierzchnia wygeneruje własną grawitację, przez co słowa takie jak „góra” i „dół” będą jedynie relatywnymi pojęciami, kształtowanymi wyłącznie przez to, gdzie akurat nasza postać się znajdzie. Jednocześnie wszystkie elementy wirtualnego świata mają wpływać na siebie nawzajem, kręcić się wokół własnych orbit i wpadać w studnie grawitacyjne większych obiektów.

Sercem rozgrywki będzie budowanie własnych obiektów. Do tego celu wykorzystamy kilka typów klocków, z których każdy posiadać ma własne cechy fizyczne. Autorzy nie zamierzają ograniczać kreatywności graczy i pozwolą na skonstruowanie prawie wszystkiego, od prostych przedmiotów i środków transportu, aż po olbrzymie pułapki i budynki. Jednocześnie postacie graczy wyposażone zostaną w pistolet wystrzeliwujący elastyczną linki z hakiem. Gadżet ten posłuży do przeciągania przedmiotów na dalekie dystanse. Każda lina będzie jednocześnie dobrym przewodnikiem, więc za jej pomocą możliwe ma być transmitowanie energii i sygnałów. W razie potrzeby urządzenie sprawdzi się też jako broń. Świat gry zamieszkiwać ma masa agresywnych stworzeń, więc istotną rolę odegra wymyślanie sposobów walki z nimi.

MaK umożliwi zarówno samotną zabawę, jak i rozgrywki wieloosobowe. Autorzy szykują obszerny zestaw różnorodnych trybów rywalizacji i kooperacyjnych. Nie zabraknie tradycyjnego deatchmatcha, ale pojawią się również wyzwania wymagające sporych talentów budowniczych. Natomiast tryb solo otrzyma własną kampanię z rozbudowanym wątkiem fabularnym, która jednocześnie będzie w dużym stopniu nieliniowa.
Premiera w październiku :)
Strona produkcji: http://www.vergegamestudio.com/ (http://www.vergegamestudio.com/)
Zwiastun:
http://www.youtube.com/watch?v=60TxhtEssx4
Tytuł: Odp: MaK/Make [tytuł roboczy]
Wiadomość wysłana przez: rafal3920 w Nie, 23 Cze 2013, 15:24:45
Przecztałem opis i pomyślałem że może być fajne, ale dopiero jak obejrzałem filmik to doszło że na 200% muszę sprawdzić. Fajnie wygląda, świetny Design i ciekawy pomysł. Teraz tylko czekać aż będzie można sprawdzić co z resztą