Autor Wątek: Eve Online  (Przeczytany 14488 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nie, 04 Sie 2013, 12:53:02
Odpowiedź #30

Offline Kadaf

  • Kapitan
  • ***
  • Wiadomości: 1 362
  • Reputacja: 145
    • Zobacz profil
Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ
Dobra, przekonaliście mnie, pobieram tego 14 dniowego triala, najwyżej potem będę płakał. Jakieś porady na początek? Czym się zająć, jak najlepiej wykorzystać te dwa tygodnie?


Ravnarr, jeżeli wybierzesz minmatarów ładuj skille w działka na amunicję, oraz w pancerz, jeśli ammarów to tylko lasery i shield, jeśli za to Caldari to przede wszystkim rakiety. Ogólnie podstawowym skillem kiedyś była szybka nauka, ale to dla graczy, którzy chcą grać dłużej. Ogólnie zalecam grę w sposób TYPOWY dla rasy. Jakie kto ma predyspozycje i jakie statki są dostępne na pewno dowiesz się przeglądając maszyny. Ja zrobiłem ten błąd, że wybrałem Ammarów i zainwestowałem w rakiety. Po czym się okazało, że statki rakietowe u Ammarów są tylko dwa i oba klasy T2. Czyli takie z wyższej półki. Więc średnio 3 razy droższe niż klasyczne statki T1. Błąd! Potem trząsłem tyłkiem zawsze lecąc gdzieś gdzie jest niebezpiecznie, co z tego że miałem najpotężniejszy krążownik w grze, jeśli pancernik T1 kosztuje niewiele więcej a siłę ognia ma dwa razy taką.
Dlatego powtarzam, żadnych ekstrawagancji, bo one realnie kosztują. Graj typowo, a może wsiąkniesz w Eve Online na amen. (czy to źle, czy dobrze, to już nie mi osądzać) :)

Nie, 04 Sie 2013, 13:39:34
Odpowiedź #31

Offline Ravnarr

  • Plutonowy
  • ***
  • Wiadomości: 379
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
Nie wsiąknę na pewno, bo nie stać mnie na opłacanie abonamentu. Dlatego pytałem o same podstawy.

EDIT: Szlag, wsiąknąłem. Gdzie najtaniej za złotówki kupić PLEXy? Znacie jakichś zaufanych sprzedawców na Alledrogo?
« Ostatnia zmiana: Wto, 06 Sie 2013, 18:43:50 wysłana przez Ravnarr »

Reklama

Odp: Eve Online
« Odpowiedź #31 dnia: Nie, 04 Sie 2013, 13:39:34 »

Sob, 10 Sie 2013, 20:55:35
Odpowiedź #32

Offline Madrian

  • Kapral
  • **
  • Wiadomości: 245
  • Reputacja: 15
    • Zobacz profil
Konto na paypal i kupuj wprost z gry. Konto PP zasilasz złotówkami, płacisz w wybranej walucie.
Na Alledrogo, zdarzają się oszuści.

Masz 2-3 tygodnie gry za darmo (zależy od opcji triala). Ciułaj diengi. :)

Sob, 10 Sie 2013, 21:07:10
Odpowiedź #33

Offline Ravnarr

  • Plutonowy
  • ***
  • Wiadomości: 379
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
Kupiłem prepaida na keye.pl. Przedłużyło mi o 30 dni, ale nie dostałem stuffu, który powinienem i w sumie nawet nie wiem, czy to tylko przedłużony trial, czy normalne konto.

Reklama

Odp: Eve Online
« Odpowiedź #33 dnia: Sob, 10 Sie 2013, 21:07:10 »

Nie, 11 Sie 2013, 01:08:13
Odpowiedź #34

Offline Kadaf

  • Kapitan
  • ***
  • Wiadomości: 1 362
  • Reputacja: 145
    • Zobacz profil
jakiego stuffu? Przedłużasz grę i dalej na wszystko próbujesz sam uciułać. Takie jest Eve Online:)

Nie, 11 Sie 2013, 01:42:26
Odpowiedź #35

Offline Ravnarr

  • Plutonowy
  • ***
  • Wiadomości: 379
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
Kupiłem to: Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ Przedłużyło mi konto, ale tego Starter Packa już nie dostałem. Enyłej, jestem już w grze, jakby ktoś chciał mi pomóc, nie odmówię :)

Reklama

Odp: Eve Online
« Odpowiedź #35 dnia: Nie, 11 Sie 2013, 01:42:26 »

Nie, 11 Sie 2013, 14:47:20
Odpowiedź #36

Offline Madrian

  • Kapral
  • **
  • Wiadomości: 245
  • Reputacja: 15
    • Zobacz profil
Starter Packi są z zasady dla osób zaczynających grę. Nie dla przedłużających.

Nie, 11 Sie 2013, 15:29:06
Odpowiedź #37

Offline Ravnarr

  • Plutonowy
  • ***
  • Wiadomości: 379
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
Trudno, w sumie i tak tam nie było nic super ciekawego. Najważniejsze, żeby konto już nie było trialowe, tylko normalne.

Reklama

Odp: Eve Online
« Odpowiedź #37 dnia: Nie, 11 Sie 2013, 15:29:06 »

Nie, 11 Sie 2013, 18:39:44
Odpowiedź #38

Offline Element4ry

  • Plutonowy
  • ***
  • Wiadomości: 276
  • Reputacja: 38
    • Zobacz profil
Jaka rasa postaci? Jeśli Amarr to może wynajdę parę skillbooków, trochę kryształków, laserów i różnych takich dupereli do mniejszych statków. Może i jakiś zbędny Punisher czy Maller się znajdzie. Ale to i tak pod warunkiem jak sam opłacę abonament ;)

Nie, 11 Sie 2013, 18:48:58
Odpowiedź #39

Offline Ravnarr

  • Plutonowy
  • ***
  • Wiadomości: 379
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
Minmatar. Najpierw zacząłem od eksploracji, ale to myszkowanie sondami mnie odstraszyło. Potem na dłuższy czas zająłem się górnictwem - na sam początek najbardziej dochodowe, ale o ile siedzisz w hisecu to można z nudów umrzeć. A wczoraj zabrałem się za Advanced Military i teraz skilluję na destroyera.

Reklama

Odp: Eve Online
« Odpowiedź #39 dnia: Nie, 11 Sie 2013, 18:48:58 »

Pon, 12 Sie 2013, 00:49:30
Odpowiedź #40

Offline Element4ry

  • Plutonowy
  • ***
  • Wiadomości: 276
  • Reputacja: 38
    • Zobacz profil
Górnictwo nawet w nullsecu jest nudne jak flaki z olejem, przynajmniej przez większość czasu. Nerwów trochę więcej tylko, ale i tak wieje nudą ;) Dochodową nudą, trzeba przyznać - szczególnie później, jeśli się zainwestuje w odpowiednie skille i statki. Warto to zrobić jak najwcześniej, jeśli poczujesz zew kopania skałek. No i wtedy przydaje się drugie konto do targania urobku, podczas gdy pierwsze kopie. Kasa robi się sama praktycznie. Ale faworytem w robieniu kasy jest chyba produkcja statków i modułów T2, tylko zanim to zacznie przynosić zyski, trzeba się nakombinować na potęgę, utopić sporo kasy i czasu. Nie wspominając o znajomościach z korpa, bo bez tego ani rusz - solo to będą skapywać jakieś marne grosze. Ale to powiedziałbym, że wyższa szkoła jazdy ;) Pvp też daje dobre zyski, ale bez solidnych bojowych skilli samemu niewiele zdziałasz. Bez skilli najlepiej się z jakimiś znajomkami zebrać w kupę i wtedy piracić.

A no i wiadomo, misje wyższego poziomu - grind na potęgę, ale iski są :)

Pon, 12 Sie 2013, 15:30:31
Odpowiedź #41

Offline Ravnarr

  • Plutonowy
  • ***
  • Wiadomości: 379
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
Wysłałem podanie do Unseen Academy, jeszcze nie odpowiedzieli. Tam mnie nauczą wszystkiego. Ewentualnie wyskilluję destroyera, którego dostałem i będę na razie czyścił paski z piratów w hisecu :P

Reklama

Odp: Eve Online
« Odpowiedź #41 dnia: Pon, 12 Sie 2013, 15:30:31 »

Czw, 01 Wrz 2016, 04:58:22
Odpowiedź #42

Offline Element4ry

  • Plutonowy
  • ***
  • Wiadomości: 276
  • Reputacja: 38
    • Zobacz profil
Interesująca nowina - nieco ograniczone EVE Online będzie dostępne od listopada w formie "free to play". Zapraszam do wspólnego zimowego podboju kosmosu :)

Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ

Czw, 01 Gru 2016, 09:10:13
Odpowiedź #43

Offline Element4ry

  • Plutonowy
  • ***
  • Wiadomości: 276
  • Reputacja: 38
    • Zobacz profil
Od nieco ponad dwóch tygodni EVE jest dostępna, można powiedzieć, że w formie nielimitowanego czasowo triala. Oznacza to tzw. klon alfa, który ma ograniczone możliwości rozwoju do rasowych statków Tech 1, modułów odpowiednich dla nich i poziomów większości skilli. Tak więc, decydydują się na przykład na postać Amarra, jesteśmy ograniczeni do amarskich statków i laserów, Caldari - statki caldari i rakiety, Minmatarzy - rdza i gruz, Gallente - hybrydy i ichnie brzydkie statki. Poza tymi ograniczeniami - oczywiście skille. Nie wszystkie sa dostępne. Podobnie jak w starej formie triala, nie mamy dostępu do możliwości efektywnego handlu na szeroką skalę, zakładania kolonii na planetach i używania modułów do maskowania.

Tak więc zapraszam! Jako, że ostatnio jestem bardziej aktywny, to można mnie złapać w EVE - wpierw jednak, kontakt przez PW na forum. W EVE natomiast służę radą i pomocą.

Reklama

Odp: Eve Online
« Odpowiedź #43 dnia: Czw, 01 Gru 2016, 09:10:13 »

 

The Elder Scrolls Online - Beta

Zaczęty przez Nomag

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 3080
Ostatnia wiadomość Wto, 11 Lut 2014, 01:32:32
wysłana przez Shinzo
Battlestar Galactica Online - przenieś się do serialu

Zaczęty przez Diakon

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 1483
Ostatnia wiadomość Wto, 01 Lip 2014, 15:41:26
wysłana przez Blue Storm