Kerbal Space Program Forum | Polska Społeczność Gry

Tutoriale => Gotowe poradniki => : KubaAseph Sat, 04 Apr 2015, 11:27:01

: Wielki poradnik tworzenia samolotów (by keptin) EN
: KubaAseph Sat, 04 Apr 2015, 11:27:01
Znalezione na necie, doskonały poradnik (wiedzieliście o trymowaniu?) robienia samolotów w KSP. Chyba nikt go tu wcześniej nie pokazywał, a naprawdę warto go zobaczyć.
Oryginalny wątek (http://forum.kerbalspaceprogram.com/threads/52080-Basic-Aircraft-Design-Explained-Simply-With-Pictures)
Poradnik:
(http://i.imgur.com/ZYKasbt.jpg)
: Odp: Wielki poradnik tworzenia samolotów (by keptin) EN
: DragonsNightmare Sat, 04 Apr 2015, 16:45:32
Bardzo fajny poradnik, pisany prostym językiem, może się przydać początkującym, a i nawet bardziej zaawansowani czegoś nowego się dowiedzą  :)
: Odp: Wielki poradnik tworzenia samolotów (by keptin) EN
: ShookTea Mon, 06 Apr 2015, 08:48:38
Mój samolot działa.
JESTEM AUTENTYCZNIE ZASKOCZONY.


Czyli to był jednak problem ze mną, a nie z grą  ???

Hmm...
jak będę miał czas, może zdołam to jakoś (ale jak?) przełożyć na polski. Dotrze do większej liczby osób.
: Odp: Wielki poradnik tworzenia samolotów (by keptin) EN
: JackRyanPL Mon, 06 Apr 2015, 09:56:11
Bardzo prosto, pobieramy obrazek, odpalamy go np. w Paincie, wybieramy czcionkę Comic Sans, usuwamy tekst, wklejamy nasz. Czynność powtarzamy aż wszystko zostanie przetłumaczone.
: Odp: Wielki poradnik tworzenia samolotów (by keptin) EN
: KubaAseph Mon, 06 Apr 2015, 10:15:39
  
wybieramy czcionkę Comic Sans
Autor mówi o Humor Sans, a to dwie różne rzeczy. Nawet dał linka:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/66999462/Humor-Sans.ttf
: Odp: Wielki poradnik tworzenia samolotów (by keptin) EN
: ShookTea Mon, 06 Apr 2015, 10:38:09
Oj, po co zaraz czcionkę? Ja to miałem zamiar tu wrzucić ("tu" w sensie "w dziale «Poradniki»"). Jako tekst, nie jako obrazek ^^

A z czcionki użyję... Calibri. Domyślnej w Paincie, przynajmniej u mnie. Nie będzie tego "stylu", ale będzie wiedza! A o wiedzę chodzi.

[Post scalony: Mon, 06 Apr 2015, 10:49:57]
Ot: http://forum.kerbale.pl/gotowe-poradniki/podstawy-budowy-samolotow