Autor Wątek: Flaga?  (Przeczytany 10696 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Czw, 28 Lut 2013, 21:06:30
Odpowiedź #15

Offline Ravnarr

  • Plutonowy
  • ***
  • Wiadomości: 379
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
A ja myślę, że mrdzarek ma rację. Zostawmy może politykę na ziemi i zajmijmy się gwiazdami.  TrippleSaid, ja widzę, że starasz się być bardzo kontrowersyjny - nie wiem tylko po co, i czemu w tym miejscu.

Czw, 28 Lut 2013, 22:03:27
Odpowiedź #16

Offline Schulze13

  • Plutonowy
  • ***
  • Wiadomości: 296
  • Reputacja: 13
  • Nie mam pojęcia co robię.
    • Zobacz profil
-Prezydencie! Rosjanie wylądowali na księżycu i zaczęli go malować na czerwono!
Prezydent na to - OK. czekamy.
Parę dni później.
-Prezydencie! Rosjanie pomalowali cały księżyc na czerwono!
-Dobra. Wyślijcie tam naszych i napiszcie Coca Cola.

Tak to był żart i możesz się śmiać.



Tak to jest flaga i możesz ją podziwiać :D

@edit

Ale mam natchnienie :D. Nieco bardziej patriotycznie.


Na licencji CC
Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ
« Ostatnia zmiana: Czw, 28 Lut 2013, 22:54:52 wysłana przez Schulze13 »
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub polonistą, gdyż każdy post niewłaściwie czytany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Reklama

Odp: Flaga?
« Odpowiedź #16 dnia: Czw, 28 Lut 2013, 22:03:27 »

Pią, 01 Mar 2013, 16:13:41
Odpowiedź #17

Offline Raynus

  • Sierżant
  • ****
  • Wiadomości: 501
  • Reputacja: 17
    • Zobacz profil
Również uważam, że tak samo jak sama gra wymaga od nas kreatywności, tak i nawet stworzenie w niej flagi powinno. Tak więc z miejsca proszę o publikacje prac niezwiązanych z jakimikolwiek okolicznościami, osobami, poglądami (religijnymi, politycznymi), aby uniknąć niepotrzebnych sporów i odraz. Te sprawy - drodzy państwo - zostawmy na Ziemi. Poza tym przypomnę tylko, że regulamin tutaj również obowiązuje, tak więc również inne niezgodne z nim treści będą 'nagradzane' i usuwane.

Co do TrippleSaid, nie ukrywam, że faktycznie starasz się być jak najbardziej kontrowersyjną osobą zarówno na czacie, jak i forum i ja szczególną uwagę poświęcam Twoim postom i wypowiedziom.
Aby uniknąć dalszej afery, usuwam Twoją flagę z tego topicu i pozostałych proszę o nie kontynuowanie dalszej konwersacji na ten temat. W innym przypadku czeka 'nagroda'.

Dziękuję za uwagę.

Btw: Shulze - Bardzo ładne i proste flagi :)
« Ostatnia zmiana: Pią, 01 Mar 2013, 16:15:39 wysłana przez Raynus »

Pią, 01 Mar 2013, 16:36:53
Odpowiedź #18

Offline TrippleSaid

  • Kapral
  • **
  • Wiadomości: 128
  • Reputacja: 2
    • Zobacz profil
Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ
Również uważam, że tak samo jak sama gra wymaga od nas kreatywności, tak i nawet stworzenie w niej flagi powinno. Tak więc z miejsca proszę o publikacje prac niezwiązanych z jakimikolwiek okolicznościami, osobami, poglądami (religijnymi, politycznymi), aby uniknąć niepotrzebnych sporów i odraz. Te sprawy - drodzy państwo - zostawmy na Ziemi. Poza tym przypomnę tylko, że regulamin tutaj również obowiązuje, tak więc również inne niezgodne z nim treści będą 'nagradzane' i usuwane.

Co do TrippleSaid, nie ukrywam, że faktycznie starasz się być jak najbardziej kontrowersyjną osobą zarówno na czacie, jak i forum i ja szczególną uwagę poświęcam Twoim postom i wypowiedziom.
Aby uniknąć dalszej afery, usuwam Twoją flagę z tego topicu i pozostałych proszę o nie kontynuowanie dalszej konwersacji na ten temat. W innym przypadku czeka 'nagroda'.

Dziękuję za uwagę.

Btw: Shulze - Bardzo ładne i proste flagi :)

A co w niej takiego kontrowersyjnego? Co gdybym dał jakiegoś murzyna prezydenta USA to byście nie usunęli uwierz mi wole takiego putina i szanować inne poglądy, niż siedzieć w zamkniętej klatce jaką jest to forum. Zresztą nazwanie mnie kontrowersyjnym jest błędem wyznaje pewne ideologie i to wy właśnie tego nie szanujecie.

+5% Prosiłem o zaprzestanie konwersacji na ten temat. / Raynus
« Ostatnia zmiana: Pią, 01 Mar 2013, 16:56:40 wysłana przez Raynus »

Reklama

Odp: Flaga?
« Odpowiedź #18 dnia: Pią, 01 Mar 2013, 16:36:53 »

Pią, 01 Mar 2013, 16:51:47
Odpowiedź #19

Offline DawsterTM

  • Sierżant
  • ****
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 35
  • *being dead intesifies*
    • Zobacz profil
Fight, fight, fight, fight.....

A co to samego tematu a nie jakiś kłótni, jakby ktoś chciał flagi już teraz to łapcie Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ
Best regards from Valhalla

Pią, 01 Mar 2013, 18:11:48
Odpowiedź #20

Offline mrdzarek

  • Kapral
  • **
  • Wiadomości: 149
  • Reputacja: 2
  • KAŻDY JEST WYJĄTKOWY ALE NIE KAŻDY ZA*******
    • Zobacz profil
Sorry że teraz powiem te trzy grosze ale- Jak zakładałem ten temat to myślałem że ludzie potrafią się zachować odrobinie przyzwoicie i uszanują mnie przy okazji, jestem autorem tego wątku i czuję się trochę odpowiedzialny za zaprezentowanie złego wizerunku forum. Mi chodziło o bardziej to aby ruszyć forumowiczów do działania i pokazania swojej inwencji twórczej, która to będzie nawiązywać do
samej gry a nie reprezentować rzeczy kontrowersyjne teraźniejsze, tu już nie chodzi o ,,trzymanie w zamknięciu'' kogoś poglądów/przekonań, tylko do nie represyjnej twórczości, własnej kreatywności.
I nie przyzwoite jest pokazywanie swoich przekonań, reklamowanie, spamowanie publicznie na forum, Postarajcie być neutralni i podchodzić z dystansem czasem do swoich przekonań i śledzić to co sie dzieję na forum.

PROSZĘ NIE WDRAŻAĆ SIĘ W DYSKUSJE BEZ SENSOWNE, PROSZĘ TYLKO ZAMIESZCZAĆ SWOJE PRACE NIE ŁAMIĄCE REGULAMIN I TRZYMAJĄCE POZIOM PRZYZWOITOŚCI SPOŁECZNEJ! Jeżeli przesadziłem to proszę aby nie dawać mi bana. Ale czuję się trochę rozgoryczony faktem że zrobił się amok w moim wątku.
Moderator lub admin zadecyduję co z tym zrobić. czy usunie cały wątek czy tylko wpisy.



[Ucinam te dyspute zupełnie niezwiązaną z tematem. Kolejne wycieczki będą "nagradzane" warnem. /ingwden]
« Ostatnia zmiana: Pią, 01 Mar 2013, 23:22:37 wysłana przez ingwden »
Jeżeli używasz moich pomysłów w swoich pracach
napisz o tym Jeżeli masz pytania to pisz
------------------------------------------------------------
Bądź na bieżąco!--->Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ

Reklama

Odp: Flaga?
« Odpowiedź #20 dnia: Pią, 01 Mar 2013, 18:11:48 »

Sob, 02 Mar 2013, 21:06:06
Odpowiedź #21

Offline H^

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 86
  • Reputacja: 3
    • Zobacz profil
Ja na fladze będę miał pewnie motyw z NLR (New Lunar Republic, jak nie jesteś Brony nie wiesz o co chodzi ;p).

Tutaj znalazłem fajne bajery:
Przepraszamy, ale goście nie mogą zobaczyć zawartości spoilera.

Sob, 02 Mar 2013, 21:25:18
Odpowiedź #22

Offline mrdzarek

  • Kapral
  • **
  • Wiadomości: 149
  • Reputacja: 2
  • KAŻDY JEST WYJĄTKOWY ALE NIE KAŻDY ZA*******
    • Zobacz profil
bardzo prosta i efektywna flaga, Twoja? autorska ?
Jeżeli używasz moich pomysłów w swoich pracach
napisz o tym Jeżeli masz pytania to pisz
------------------------------------------------------------
Bądź na bieżąco!--->Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ

Reklama

Odp: Flaga?
« Odpowiedź #22 dnia: Sob, 02 Mar 2013, 21:25:18 »

Sob, 02 Mar 2013, 21:35:07
Odpowiedź #23

Offline CupOfMayo

  • Plutonowy
  • ***
  • Wiadomości: 301
  • Reputacja: 18
  • Niby Editor :D
    • Zobacz profil
ja bym może dał to


Sob, 02 Mar 2013, 21:52:57
Odpowiedź #24

Offline Shinzo

  • Kapral
  • **
  • Wiadomości: 247
  • Reputacja: 16
    • Zobacz profil
Schulze13 Twój projekt jest genialny w swojej prostocie! Obie wersje są świetne :D
Taka ciekawostka ode mnie. Wiecie, że logo Coca Coli kosztowało okrągłe 0$? xD Koleś który odkupił recepturę i wszelkie prawa do produkcji od wynalazcy użył do sklecenia reklamy czcionki przemysłowej, która w tamtych czasach była w powszechnym użyciu w USA i każdy mógł ją wykorzystać. Z czasem przywarła do marki na stałe. Swoją drogą ciekaw jestem czy ta czcionka do dziś jest w domenie publicznej...  ???
1. (M.) mianownik - Kto? Co? - Shinzo
2. (D.) dopełniacz - Kogo? Czego? (Czyj?) - Shinzo
3. (C.) celownik - Komu? Czemu? - Shinzo
4. (B.) biernik - Kogo? Co? - Shinzo
5. (N.) narzędnik - Kim? Czym? - Shinzo
6. (Ms.) miejscownik - O kim? O czym? - Shinzo
7. (W) wołacz - (O!) - Shinzo!
Proste? Proste.

Reklama

Odp: Flaga?
« Odpowiedź #24 dnia: Sob, 02 Mar 2013, 21:52:57 »

Sob, 02 Mar 2013, 23:36:07
Odpowiedź #25

Offline mrdzarek

  • Kapral
  • **
  • Wiadomości: 149
  • Reputacja: 2
  • KAŻDY JEST WYJĄTKOWY ALE NIE KAŻDY ZA*******
    • Zobacz profil
Majonez? :D W kerbalach nawet winiary podbija kosmos :D
Jeżeli używasz moich pomysłów w swoich pracach
napisz o tym Jeżeli masz pytania to pisz
------------------------------------------------------------
Bądź na bieżąco!--->Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ

Nie, 03 Mar 2013, 00:32:37
Odpowiedź #26

Offline Schulze13

  • Plutonowy
  • ***
  • Wiadomości: 296
  • Reputacja: 13
  • Nie mam pojęcia co robię.
    • Zobacz profil
@Shinzo
Czcionkę  znalazłem na stronie Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ. Prawdopodobnie jak wpiszesz nazwę tej czcionki z USofA to Ci wyskoczy, choć są nie duże szanse. Zauważyłem pewienn błąd w mych pracach... nie są w wektorze i widać piksele, a ja lubię małe obrazki (patrz awatar lub mój deviantArt). Chyba top poprawię. Man natchnienie :O. Widzę flagę dla Ciebie CupOfMayo: filiżanka majonezu z podpisem "Mayo is good for you", cóż za bezsens... Idę spać.
« Ostatnia zmiana: Nie, 03 Mar 2013, 00:36:04 wysłana przez Schulze13 »
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub polonistą, gdyż każdy post niewłaściwie czytany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Reklama

Odp: Flaga?
« Odpowiedź #26 dnia: Nie, 03 Mar 2013, 00:32:37 »

Nie, 03 Mar 2013, 15:03:15
Odpowiedź #27

Offline CupOfMayo

  • Plutonowy
  • ***
  • Wiadomości: 301
  • Reputacja: 18
  • Niby Editor :D
    • Zobacz profil
Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ
...Widzę flagę dla Ciebie CupOfMayo: filiżanka majonezu z podpisem "Mayo is good for you", cóż za bezsens... Idę spać.

:D marzy się coś takiego

Czw, 18 Kwi 2013, 23:29:45
Odpowiedź #28

Offline 88mph

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Właśnie z myślą o flagach stworzyłem kilka dni temu projekt flagi związany z pierwszą misją (grę planuję rozpocząć całkiem od nowa), tj zorbitowanie Muna, wysłanie sondy załogowej a następnie powrót po poprzednim dokowaniu do orbitera. Jako przedsmak prezentuję przygotowane jednocześnie autorskie naszywki z nazwą misji: Mare Ingenii 1:

____________________________________

Reklama

Odp: Flaga?
« Odpowiedź #28 dnia: Czw, 18 Kwi 2013, 23:29:45 »

Czw, 18 Kwi 2013, 23:34:26
Odpowiedź #29

Offline Schulze13

  • Plutonowy
  • ***
  • Wiadomości: 296
  • Reputacja: 13
  • Nie mam pojęcia co robię.
    • Zobacz profil
Z flagami ma to nie wielki związek, ale jako naszywka prezentuje się bardzo dobrze. Z pomysłem i duża ilością filtrów :)
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub polonistą, gdyż każdy post niewłaściwie czytany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.