• [Oficjalny] POWITANIA! 5 5
Aktualna ocena:  

Autor Wątek: [Oficjalny] POWITANIA!  (Przeczytany 86009 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nie, 17 Mar 2013, 23:13:32

Offline Raynus

  • Sierżant
  • ****
  • Wiadomości: 501
  • Reputacja: 17
    • Zobacz profil
Witam.
Oto przed państwem jedyny w swoim rodzaju temat do powitań. Można się przedstawić, napisać coś o sobie albo po prostu napisać coś od siebie, aby świat wiedział o Waszym istnieniu.

Nie, 17 Mar 2013, 23:28:41
Odpowiedź #1

Offline Ravnarr

  • Plutonowy
  • ***
  • Wiadomości: 379
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
Dobry pomysł, szkoda, że nie mój :D

To zacznę od siebie: mam 25 lat, czasami czuję się na 125. Żałuję, że nie urodziłem się w XIX wieku, bo naszych czasów nie ogarniam. Z zamiłowania jestem historykiem, antropologiem, socjologiem, nie użyję słowa "humanistą", bo mi nie wypada. Poglądowo lewa strona określiła by mnie jako "liberała", prawa strona zwyzywała od "zasr*** lewaków", z czego jestem niezmiernie dumny. Mimo wrodzonej awersji do przedmiotów ścisłych interesują mnie badania kosmosu, myślę, że kiedyś tam trzeba będzie szukać przyszłości dla naszego gatunku. Siedzę w książkach, od kilku lat nie mam telewizora, w de mam polskich celebrytów. Kiedyś miałem kanał na You Tube, jak ktoś chce się pośmiać z tej porażki, to zapraszam, nie odpowiadam za straty na umyśle spowodowane obejrzeniem mojej mordy:Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ

Następny!

Reklama

Odp: [Oficjalny] POWITANIA!
« Odpowiedź #1 dnia: Nie, 17 Mar 2013, 23:28:41 »

Pon, 18 Mar 2013, 19:21:20
Odpowiedź #2

Offline Skorpion07

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
No to jadymy z koksem :P

Witam. Mam 20 lat jestem fanem militariów, II WŚ (historicznie jak i uzbrojenia), bawię się w Air Soft. Staram się o przyjęcie mnie w szeregi NSR, planuję być zawodowym wojskowym.
Lubie muzykę, wszelakie gatunki jednak preferuję Rock, Metal, DubStep, Techno, Elecktro, Dance. Sam czasami od czasu do czasu sklecę jakiś kawałek muzyczny.
Samochód z V8 to coś normalnego. Dodge Charger 1974 to moje marzenie. Uwielbiam szybkość w samochodach. Lubię Chopper'y (motory typu Harley, dla nie interesujących się). Niedługo rozpoczynam kursy na licencję kierowcy rajdowego R2. (na karierę w F1 za puźno i tak nie moja liga... chodź kto to wie :D :P)
Jestem człowiekiem otwartym na nowe znajomości. Lubię spędzać czas wśród moich znajomych. Imprezy? Tylko parapetówy ze swoją ekipą :) Nie palę, nie nadużywam alkoholu. Lubię poznawać nowych ludzi. Wolę Kobiety niż facetów ;) Ale to oczywista oczywistość. Traktuje ludzi tak jak traktuję mnie. A na początku znajomości jestem przyjemny, przyjacielski itp, itd. Jednak jeśli ktoś chamsko mi "szkodzi" nie pozostaję dłużny.
Poglądy religijne. Ateista. Nie namawiam innych na swoją "wiarę". Szanuję poglądy innych. Lecz nienawidzę gdy ktoś na siłę próbuję mi wmówić, że jestem zły, głupi bo nie wierzę. Każdy ma własne zdanie. Prawda?
Szkoła? Nie była moją mocną stroną. Angielski. W mowie ogarniam, gorzej w piśmie.
Nie jestem bogaczem. Jestem skromnym człowiekiem.
Chętnie pomagam ludziom. Przyjaciele są dla mnie najważniejsi (zaraz po mojej dziewczynie :P) Ale jeśli potrzeba, lecę pomóc kumplowi. Mieszkam w miasteczku (w sumie to wieś, ale więcej tu domów niż pól) Nie lubię miast. Nie chciałbym mieszkać w mieście.
Lubię komputery i gry wymagające myślenia. Ogromny fan serii Battlefield a od niedawna także Kerbal Space Program ;) gdyż kosmos mnie fascynuje. Uwielbiam wychodzić w nocy na łąki i podziwiać nieboskłon ;)

Prowadzę kanał na YT ale nie jest on specjalnie ciekawy. Jednak jeśli chcecie się pochichrać z mych filmików to zapraszam pod ten link Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ

To na tyle z grubsza o mnie :D Mam nadzieję że nikogo nie uraziłem swymi zdaniami. Pozdro.

Next...

Zapomniałeś dodać, że jesteś wrogiem ortografii... A na serio, to na przyszłość postaraj się przejrzeć swojego posta przed wysłaniem./ Ravnarr

Jestem wrogiem ortografii :D Dysleksjia. Opera niestety po mimo ustawienia na j. polski sprawdza pisownię pod angielski... :(
« Ostatnia zmiana: Pon, 18 Mar 2013, 20:11:13 wysłana przez Skorpion07 »

Pon, 18 Mar 2013, 19:59:31
Odpowiedź #3

Offline rafal3920

  • Plutonowy
  • ***
  • Wiadomości: 379
  • Reputacja: 10
    • Zobacz profil
Jestem Rafał(szok!) mam prawie 17 lat, Chodzę do 1 klasy technikum informatycznego, ale moim hobby jest historia(zwłaszcza 2wś). W wolnym czasie uczę się C++  ( potrzebuje ktoś kalkulator na dos-a :D ?) Słucham głównie metalu, interesuje się kosmosem.

@skorpion07
nie trzeba aż tak dokładnie pisać, to forum a nie biuro matrymonialne :)

No, no, no, trzeba, bo tak jest zapisane w regulaminie. Nie chcemy tu radosnej "tfórczosici"./ Ravnarr
« Ostatnia zmiana: Pon, 18 Mar 2013, 20:04:31 wysłana przez Ravnarr »

Przepraszam za błędy językowe, złą odmianę itd... Często piszę z telefonu, a tam mam kiepski autotekst

Reklama

Odp: [Oficjalny] POWITANIA!
« Odpowiedź #3 dnia: Pon, 18 Mar 2013, 19:59:31 »

Pon, 18 Mar 2013, 20:09:23
Odpowiedź #4

Offline Skorpion07

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
@rafal3920
Morze i nie trzeba. Ale co mi tam. :) Pozdro. Sory za offtop. Co do biura matrymonialnego. Nie potrzebuję :D Już mam drugą połówkę :P Spoko.

Pon, 18 Mar 2013, 20:13:16
Odpowiedź #5

Offline Ravnarr

  • Plutonowy
  • ***
  • Wiadomości: 379
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
Koniec offtopu. Jedna osoba, jeden post, ok?
« Ostatnia zmiana: Pią, 22 Mar 2013, 16:26:15 wysłana przez Ravnarr »

Reklama

Odp: [Oficjalny] POWITANIA!
« Odpowiedź #5 dnia: Pon, 18 Mar 2013, 20:13:16 »

Sob, 01 Cze 2013, 21:34:45
Odpowiedź #6

Offline Schulze13

  • Plutonowy
  • ***
  • Wiadomości: 296
  • Reputacja: 13
  • Nie mam pojęcia co robię.
    • Zobacz profil
To może się przywitam... Nie zrobiłem tego w pierwszym poście więc zrobię to w setnym.
Mam na imię Norbert. Interesuje się astronomią i programowaniem w C++. Jestem prężnie działającym harcerzem. Geneza mojego nicku jest długa, a 13 obok niego oznacza trzynasty legion z filmu "Gladiator"... Szczęśliwa trzynastka :P. Dziękuję.
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub polonistą, gdyż każdy post niewłaściwie czytany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Nie, 02 Cze 2013, 16:38:09
Odpowiedź #7

Offline puczek

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Nazywam się Karol. Mieszkam w Szczecinie. Mam 16 lat. Interesuje sie fizyką(finalista ;D), historią(IIWŚ). Uwielbiam fantasy i SF. Gram oprócz  KSP w Skyrim, WoT, Unreal 2004.

Jestę fizykę więc jakby cos to pisz.

Reklama

Odp: [Oficjalny] POWITANIA!
« Odpowiedź #7 dnia: Nie, 02 Cze 2013, 16:38:09 »

Nie, 02 Cze 2013, 23:54:10
Odpowiedź #8

Offline Sasquatch

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
No to teraz ja :) Nazywam się Adam. Mam 24 lata (od soboty ;) ) i mieszkam w Częstochowie.

Z gier interesują mnie przygodówki i RPG. Natomiast nienawidzę horrorów i strzelanek. Nie dlatego że boję się horrorów ;) po prostu dla mnie są bez sensu, nastawione na podstawowe instynkty. Dla mnie gra musi mieć klimat niczym Baldur's Gate czy Syberia.

Poza tym interesuję się historią starożytną (szczególnie Egipt, Mezopotamia, Indie), a także astronomią chociaż fizyk ze mnie słaby. Lubię dobre książki/seriale fantasy i sci-fi. Jako dziecko byłem fanem Dragon Balla  ;D Umiem C# i próbuję swoich sił w tworzeniu gier na Unity 3D. Więc jak coś ciekawego stworzę to się podzielę ;)
CPU: i5 4670K @4.6 | MOBO: Asus Fatal1ty H87 | GPU: Radeon HD7950 3072MB 384bit OC | RAM: Corsair 8182MB 1333MHz XMS3 CL9 | PSU: OCZ 550W ZS-Series SLI | OS: Windows 7 Pro x64

Czw, 20 Cze 2013, 22:32:42
Odpowiedź #9

Offline maverick95

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Witam, mam na imię Kamil, interesuję się lotnictwem (co widać po nicku).
W październiku stuknie mi 18 jesieni. Lubię rock, dance, trance. Samoloty mam we krwi od niepamiętnych czasow. Zainteresowalem się KSP po zobaczeniu filmu z gry u pewnego youtubera. Ucieszył mnie fakt, że można tu także konstuować i pilotować samoloty. Że względu na zainteresowanie
spodziewam się swojej działalności skupionej w galeria-->samoloty.
Polecam grę Battlestar Galactica Online (kosmiczny mmo-shooter), która została stworzona na podstawie serialu SF: Battlestar Galactica (więcej o niej napisze w dziale inne gry)

Pozdrawiam

Reklama

Odp: [Oficjalny] POWITANIA!
« Odpowiedź #9 dnia: Czw, 20 Cze 2013, 22:32:42 »

Pią, 28 Cze 2013, 13:53:38
Odpowiedź #10

Offline Satownik

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Witam, na forum będę dawał tematy bez fabularnej wypowiedzi.

Pią, 28 Cze 2013, 14:10:13
Odpowiedź #11

Offline disentombed

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 2
  • Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
    • Zobacz profil
Na imię mam Paweł, 20 lat (a raczej zim) na karku, interesuję się informatyką, astronomią i matematyką, awersja do przedmiotów humanistycznych (no, poza historią) i od jakiegoś czasu wmawiam sobie, że uda mi się uzbierać zbrojownię z ASG i wyruszyć na OldTown :P
Nonsense, it would not explode...

Reklama

Odp: [Oficjalny] POWITANIA!
« Odpowiedź #11 dnia: Pią, 28 Cze 2013, 14:10:13 »

Pią, 28 Cze 2013, 21:54:58
Odpowiedź #12

Offline Madrian

  • Kapral
  • **
  • Wiadomości: 245
  • Reputacja: 15
    • Zobacz profil
Cześć. Uparłem się wysłać Kerbale w kosmos. Życzcie mi powodzenia!.
Tzn... Moje już w krążą w pierwszej KSS MK1. Ale orbita to jeszcze nie kosmos. Będziemy nieść naszą flagę przez powierzchnie wszystkich światów. I nawet komety nas nie zatrzymają!
Jebediach! Odpalaj silniki!

Śro, 03 Lip 2013, 01:34:11
Odpowiedź #13

Offline Element4ry

  • Plutonowy
  • ***
  • Wiadomości: 276
  • Reputacja: 38
    • Zobacz profil
Cześć! To i ja coś napiszę. Czytam forum już od jakiegoś czasu a w kerbale gram od dość dawna, jeszcze przed 0.14 - z mniejszymi lub większymi przerwami. Odkąd pojawiła się możliwość dokowania, buduję różne rzeczy na orbicie. A poza kerbalami mam zajawkę na atomowo-postapokaliptyczne klimaty z zastrzeżeniem, że zombiaki to nie jest TO. Nawet strugam w tym klimacie komiks, ale powoli idzie. Dalej jest ogólnie kosmos i sajęs-fikszyn - mas efekty, ded spejsy i trochę innych różności. Do tego dochodzi niezdrowe zainteresowanie motoryzacją. Jak wiadomo - motoryzacja i przemoc równa się Carmageddon, który króluje na moim twardym dysku od lat. Gry z otwartymi światami, symulatory, te typu sandbox z możliwością konstruowania rzeczy i z fizyką do dyspozycji stawiam na szczycie mojej listy. Ale nie gardzę w sumie niczym. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że Kerbale zagościły na stałe w moim panteonie gier.

Reklama

Odp: [Oficjalny] POWITANIA!
« Odpowiedź #13 dnia: Śro, 03 Lip 2013, 01:34:11 »

Nie, 07 Lip 2013, 13:47:55
Odpowiedź #14

Offline czarobest

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Witam nazywam się Czarek mam 14 lat, mieszkam w Łodzi.
Interesuję się wszystkim co związane z kosmosem.
Gram też w piłkę ręczną. Od niedawna zainteresowałem się też modelarstwem RC lotniczym jak i samochodowym. W Kerbale gram bardzo krótko (wersja 0.20.1) ale mam nadzieję zostać dużo dłużej :).
« Ostatnia zmiana: Nie, 07 Lip 2013, 17:23:12 wysłana przez czarobest »