Ogólne > Aktualności

Making History Expansion - Zapowiedziano pierwsze płatne DLC do KSP

<< < (2/3) > >>

wbielak:
Kupione i zdecydowanie warto było!

Brutus:
Jeżeli ktoś jest zainteresowany polskim tłumaczeniem tego dodatku jest dostępny na stronie Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ. Nie jest w 100% przetłumaczone ale spokojnie da się korzystać

Moskit:
@Brutus

Bardzo fajnie, że wziąłeś się za dodatek, ale proszę Ciebie o nie umieszczanie w swojej paczce plików z naszym tłumaczeniem i naszymi plikami. Możesz zamieścić jedynie swój plik z tłumaczeniem (który stanowi oddzielny katalog/plik) i ewentualnie nadmienić, że do działania tłumaczenia wymagane jest wcześniejsze pobranie naszego tłumaczenia.

Jeżeli chcesz, to możesz dołączyć do naszego zespołu i zasilić swoje tłumaczenie do naszych zasobów. W takim wypadku zachęcam do kontaktu ze mną.

Brutus:
Nie ma problemu tylko jak to rozdzielić gdy dodatek korzysta również z waszego pliku a tam nie wszystko jest przetłumaczone. Porównując wasz plik z oryginałem kilka linijek brakowało (pewno aktualizacje do wersji KSP 1.4.2 dodali) Rozdzielę i do paczki dam tylko folder z plikiem. A jak wygląda współpraca z wami?

grabek77:
Zalecałbym poprawienie literówek (w dwóch miejscach jest Popierz zamiast Pobierz), bo trąci myszką :)

Ps. Nie żebym się czepiał :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej