Ogólne > Aktualności

Wersja 1.4.1

(1/2) > >>

wbielak:
No i jest nowa wersja!

grabek77:
tiaa nawet jest juz 1.4.2 :D

Padalec:
Przy czym grywalna chyba nadal jest wersja 1.3.1, bo nie wszystkie mody się przesiadł na nowsze :)

wbielak:
Ważne że gra żyje bo zacząłem wątpić.

Ja jestem pod wrażeniem.
Właśnie testuję interesujące mnie mody.
Dam znać wieczorem albo po świętach.

Kadaf:
Kto wie, może ożyje, wreszcie Squad został przejęty przez jakąś firmę, więc może zaczną w końcu pracownikom płacić. Aczkolwiek lecąc sobie na Muna w stylu Apollo w jednym locie natrafiłem na aż cztery bugi. Znikające nóżki lądownika i źle działające fazy. No i całe to "Historic Missions" wydaje mi się bardzo mało historyczne. Aczkolwiek moduł LEM przyjemny i opcja wyboru kolorów dla elementów z DLC.

Jadę sobie łazikiem, przewróciłem, no bywa, kto bogatemu zabroni. Chce postawić na koła załogantem, niestety widzę, że nie działa wykrywanie kolizji i zielony ludzik po prostu przenika przez wszystko. Chociaż nie za każdym razem, po przełączeniu na inny obiekt i nazad na kerbala już wykrywa. Czyli dzieje się to czasami, nie wiadomo, czy to gorzej, czy lepiej.
I takie pytanie co do świateł, na 1.2.2 można było zmienić kolor lampy, nie tylko świecenia, ale właśnie samej lampy. Świeciło na czerwono ale nawet jak na nic nie padało światło, to widać było że czerwone. Teraz znowu jest wszystko białe. Ale może to był mod surface light.Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej