Kerbal Space Program Forum | Polska Społeczność Gry

Ogólne => Aktualności => Wątek zaczęty przez: Reeposter w Pon, 29 Lip 2013, 12:35:51

Tytuł: Polskie subforum na oficjalnym forum
Wiadomość wysłana przez: Reeposter w Pon, 29 Lip 2013, 12:35:51
Cześć!
Jako, że jestem na razie jedynym Polakiem w Media Group, zostałem delegowany do tego, aby przedstawić Wam coś, co zbliży nas do międzynarodowej społeczności oraz Polaków, którzy nie znają naszego forum. Chodzi o zapowiadane od kilku tygodni międzynarodowe subfora na oficjalnym forum kerbali (forum.kerbalspaceprogram.com).

Przez ten okres, kiedy pojawiały się plotki oraz Wasze opinie na ten temat dopracowaliśmy jego strukturę w taki sposób, aby nie zabierać ludzi z tej społeczności do tej oficjalnej, a po prostu stać się naszym łącznikiem z twórcami Kerbali oraz ich międzynarodową społecznością. Squad nie chce rywalizować ze swoimi fanami, a pomóc w celu rozwoju community, które nie koniecznie zna lub umie posługiwać się w języku angielskim. Subforum nie zastąpi naszego forum, ponieważ jego struktura na to nie pozwala (jest ono w postaci tak jakby jednego działu), a rozszerzy jego działalność.

Kolejną sprawą jest to, że będzie to oficjalne miejsce, gdzie zobaczycie jako pierwsi najnowsze informacje. Kontakt z deweloperami nabiera coraz większego rozmachu, coraz częściej uchylają nam rąbka tajemnicy, którą możemy się z Wami podzielić. Informacja pojawi się tylko na subforum, ponieważ chcemy zjednoczyć polską społeczność z międzynarodowego forum, ze społecznością kerbale.pl.

Często zdarza się, że osoby, które mają jakiś problem z Kerbalami nie potrafią go wytłumaczyć w języku angielskim, więc polegają na rozwiązaniach polskiej społeczności, zamiast pisać z zapytaniem do deweloperów na forum oficjalnym. Tym razem trochę się to zmieni, ponieważ na naszym subforum będzie możliwość pisania tematów związanych z pomocą techniczną, a odpowiedzi dostaniecie oficjalne, od zespołu deweloperów (na zasadzie - osoba zarządzająca subforum wyśle zapytanie przez np. PW do zespołu devów, a następnie odpowiedź zostanie przetłumaczona i wysłana jako odpowiedź do tematu z problemem).

Podsumowując - subforum nie zastąpi naszego forum, jest tylko po to, aby rozszerzyć horyzonty naszej polskiej społeczności. Jeżeli chcecie, to zapraszam w najbliższym czasie na tą stronę: http://forum.kerbalspaceprogram.com/forumdisplay.php/61-Polish aktualnie jeszcze tłumaczymy na polski kilka tematów, które są potrzebne do oficjalnego otwarcia :)
Tytuł: REKRUTACJA
Wiadomość wysłana przez: karolus10 w Śro, 31 Lip 2013, 23:24:30
Witam,

Od dnia dzisiejszego prowadzę rekrutację kandydatów do moderacji, nowo utworzonej Polskiej sekcji na oficjalnym forum o Kerbal space program.

Więcej informacji znajdziesz pod adresem poniżej:
http://forum.kerbalspaceprogram.com/showthread.php/43757-Pick-me-for-moderator-)?p=560539&viewfull=1#post560539 (http://forum.kerbalspaceprogram.com/showthread.php/43757-Pick-me-for-moderator-)?p=560539&viewfull=1#post560539)

Kandydaci mogą się skontaktować ze mną przez PM tutaj:
http://forum.kerbalspaceprogram.com/member.php/17887-karolus10 (http://forum.kerbalspaceprogram.com/member.php/17887-karolus10)

Pozdrawiam serdecznie !

Karolus10

PS:
Proszę nie sięgać po widły, kosy i BANhammery w trakcie czytania tego postu ;).


EDIT_1:

UWAGA !

Jako ,że wybrano wymaganą ilość moderatorów rekrutacja została zamknięta.

Miłego dnia :).