Ogólne > Aktualności

Kerbal Space Program 2

(1/2) > >>

bethamest:
Witam
 
Tak tylko tutaj zostawię 8) :
Na Gamescon została zapowiedziana gra: Kerbal Space Program 2
Prawdopodobnie gra zadebiutuje w roku 2020.


Oto zwiastun:
Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ

janos2a:
Kurde ale się tym zwiastunem jaram.

Nezorek:
Cinematic jest świetny, ale co z pierwszą częścią gry?
Nie jest już /nie będzie wspierana? ;-;

bethamest:
Z tego co się orientuje prawa do pierwszej części kupiło studio Take-Two, Squad mało pozostać niezależne i dalej wspierać dalszy rozwój gry.
Natomiast za Kerbal Space Program 2 ma odpowiadać studio Star Theory wraz z Private Division, pracownicy Squad którzy tworzyli pierwszą część mają im jedynie pomagać.

Wiec w sumie możliwe że będą rozwijane równolegle.

Załączę jeszcze link do oficjalnej strony, jest tam podane kilka ciekawostek lecz bardzo ogólnikowo:

Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ

W sumie to z zapowiedzi wynika że gra będzie bazowała oczywiście w dużym stopniu na pierwszej części, zostanie na pewno odpicowana grafika dodatkowo w zapowiedziach pojawia się:

-Ma zostać całkowicie zmieniony system budowy rakiet oraz samolotów, dodane mają również być nowe lepsze animowane Tutoriale, dzięki czemu zarówno nowicjusze jak i doświadczeni gracze mają mieć dużo większą zabawę i szybko zaadaptować swoje pomysły w nowej grze.

-Mają zostać dodane oczywiście również nowe części, dużo bardziej zaawansowane technologicznie.

-Jak dla mnie z najciekawszych zapowiedzianych rzeczy są również kolonie, tutaj pozwolę sobie zacytować oryginalną zapowiedź:

--- Cytuj ---Brand new to Kerbal Space Program 2 are colonies.. These colonies not only pose their own physics challenges, but also require resource gathering to build structures, space stations, habitations, and unique fuel types. Eventually, these colonies become advanced enough for vehicle construction, propelling deep space and beyond.
--- Koniec cytatu ---

Co w skrócie będzie oznaczało że w pewnym momencie kolonie te będą mogły być na tyle zaawansowane technologicznie że będziemy w stanie budować w nich nowe rakiety i innego typu pojazdy aby eksplorowanie kosmosu stało się jeszcze fajniejsze :)

-Połączenie nowych zaawansowanych technologicznie części oraz faktu budowy statków kosmicznych na odległych koloniach ma umożliwić podróże międzygwiezdne. Jak zapowiedzieli twórcy
--- Cytuj ---Wśród nich będzie możliwość odwiedzenia: Ovin,  Super-Ziemi z pierścieniami, o bezlitosnej grawitacji, układu (gwiezdnego?) podwójnego Rask i Rusk, gwiazd złączonych w nieustającym tańcu śmierci, oraz wiele innych
--- Koniec cytatu ---

-Zapowiedziano również wprowadzenie trybu multiplayer oraz wsparcie modyfikacjami tworzonymi przez graczy.

Więcej szczegółów mamy poznać w późniejszym czasie.

Ja osobiście ma nadzieje że twórcą uda się dotrzymać wszystkich obietnic a gra nie skończy jako jeden wielki BUG jak to ma miejsce z grami w ostatnim czasie.

Karollo:
WOW miazga XD tylko który komputer to udźwignie ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej