• DISCORD -> https://discord.gg/4KKm6UJ 5 1
Aktualna ocena:  

Autor Wątek: DISCORD -> https://discord.gg/4KKm6UJ  (Przeczytany 768 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Czw, 16 Lis 2017, 00:24:19

Offline MrChris

• Szeregowy
  • *
  • Reputacja: 1
Zrobiłem forumowego discorda do prostszej i wygodniejszej komunikacji. Oczywiście administracja forumowa otrzymuje identyczne uprawnienia na Discordzie. Mam nadzieję, że ożywi to troszeczkę społeczność :)

Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ

[Post scalony: Czw, 16 Lis 2017, 11:54:03]
ref: adres poprawiony.
« Ostatnia zmiana: Czw, 16 Lis 2017, 11:54:03 wysłana przez MrChris »

Śro, 28 Lut 2018, 22:47:48
Odpowiedź #1

Offline Kadaf

• Kapitan
  • Reputacja: 145
Ten post powinien być bardziej widoczny, więc podbijam.

Reklama

Odp: DISCORD -> https://discord.gg/4KKm6UJ
« Odpowiedź #1 dnia: Śro, 28 Lut 2018, 22:47:48 »

Nie, 25 Mar 2018, 11:42:19
Odpowiedź #2

Offline KnightMoritz

• Szeregowy
  • *
  • Reputacja: 12
jako że mnie mister kris wyjebał z czatu discordowego, to napiszę to tutaj.

nie bądź jebaną ciotą i nie banuj ludzi, jak są pijani, szczególnie za wypowiedź w prywatnej rozmowie która nic odkrywczego nie wprowadza. Moje podejście do KSP jest ogólnie znane i nie obchodzi mnie, że przychodzi ktoś nowy i chce coś robić. Jeśli to była jakaś mega w chuj oficjalna dysputa, to proszę wydzielić do tego kanał - obiecuję na niego nie wchodzić. A nie wysyłać prywatne wiadomości na temat gównianej gry która i tak powinna zdechnąć dużo wcześniej. Nie życzę sobie spamu o multiplayerze w grze która jest martwa od dłuższego czasu. Gra zdechła to zajmujemy się czym innym - tak robią ludzie dorośli, a próba wskrzeszenia trupa jakim jest to forum jest conajmniej głupia. Czat discordowy nie jest czatem KSP. Podkreślam. NIE JEST CZATEM KSP. Wywodzi się z forum ksp, które zdechło tak samo jak gra, ale ludzie przeszli nad tym do porządku dziennego. Dostałem, jak zrozumiałem, na priva informację że jakiś gostek sobie zbiera ludzi do grania w ksp multi (chłopiec ten zapewne nie skumał, że można mieć otwarcie wyjebane i poleciał do pana mister krisa na skargę jak do pani w pszeczkolu), a potem wracając rano z imprezy dostaję jakąś chujową wiadomość od pana mr chris że niby jakieś gówno ludziom sprzedaję.  Sprzedaję prawdę, a panu mister krisowi to nie pasuje, więc wniosek jest prosty, jest jebanym chujkiem który powinien krowy doić, a nie do internetów się brać. Ale jak nie potrafi znieść odmiennej, nierzadko ostrej opinii udzielonej w JAK ZROZUMIAŁEM prywatnej rozmowie jakiemuś randomowemu typkowi, to jest problem jego, a nie mój.

WYPIERDALAJ, to jest moja odpowiedź, chuj ci w dupę i na imię, jak nawet nie jesteś w stanie wysłuchać do końca wypowiedzi z mojej strony, albo chociaż dać czas do wytrzeźwienia.

Szczerze? Leje ciepłym moczem na twój czat i tych gimbodebili, z wyjątkiem Kadafa (Ale ja sobie znajdę sposób na rozmowę z nim), bo to jedyny gość z którym jako tako da się pogadać. Szczerze mówiąc się cieszę, bo nie muszę użerać się już z pizdeczkami typu dzikfal, który ma sieczkę zamiast mózgu. Piszę to najebany, więc nie przebieram w słowach. Sram na ciebie i twoje ciągłe kurwa pierdolenie o rozjebanym trupie zwanym volvo fał kurwa coś tam (chuj to kogo obchodzi).

Także jeszcze raz, chuj ci w dupę jebana pizdo za bana bez możliwości podyskutowania na konkretny temat. Moje dyskusje prywatne z kimkolwiek nie są twoim problemem. A jak już banujesz, to wyciągnij temat na pierdolony czat ogólny, niech każdy zobaczy, a nie tylko i wyłącznie na kanale dla weteranów. Takie zachowanie to równe jest byciem ciotą pierwszej wody. Szczególnie, jak banujesz (jak wspomniałem, ale przypominam, bo masz gówno zamiast mózgu i może już zapomniałeś), to daj powód, okres bana i przede wszystkim daj możliwość jakiejkolwiek obrony czy rozmowy. Chyba że nie rozumiesz słowa pisanego.

Więc na koniec chuj ci w dupę ponownie i ostatecznie. Ty też, tak samo jak dzikfal, masz sieczkę zamiast mózgu. Większość z was to tylko pod mur i starym nazistowskim sposobem rozstrzelać jak psy, bo do ludzi wam sporo brakuje.

Kadaf, wysłałem Ci zapro na discordzie do znajomych, przyjmij bądź nie - jak chcesz. Ja na czat mister krisa pedała nie wracam, bo nie dam sobą pomiatać i robić z siebie szmaty.

Elo.

Nie, 25 Mar 2018, 12:13:38
Odpowiedź #3

Offline MrChris

• Szeregowy
  • *
Nie mam zamiaru zniżać się do twojego poziomu więc odpowiem krótko.
Prosiłem nie raz, nie dwa, nie trzy abyś troszkę przyhamował, codziennie wchodząc na Discorda widziałem werbalny burdel między innymi twojego autorstwa.
Dostałeś bana więc można wywnioskować że miałeś głęboko gdzieś moje prośby a ja nie lubię gdy się mnie zwyczajnie zlewa ciepłym moczem.

Zrobiłem oddzielny chat dla KSP i co tam dzisiaj zastałem?

o/

P.S. Tylko nie skacz z okna, narobisz komuś tylko roboty  :-*.
« Ostatnia zmiana: Nie, 25 Mar 2018, 12:16:32 wysłana przez MrChris »

Reklama

« Odpowiedź #3 dnia: Nie, 25 Mar 2018, 12:13:38 »

Nie, 25 Mar 2018, 18:35:18
Odpowiedź #4

Offline KnightMoritz

• Szeregowy
  • *
  • Reputacja: 12
No widzisz, a ja jak odpisywałem to myślałem że to rozmowa prywatna. Bo nie spojrzałem dobrze.

Ciężko jest przyhamować, jak dookoła tylu kretynów. Ode mnie dostanie każdy to na co zasługuje, nie ma w mojej percepcji akceptacji dla idiotów.

Nie wiem o co ci chodzi z tym skakaniem z okna, czyżby projekcja własnych lęków bądź pragnień na inne osoby?

Ślicznie pozdrawiam ;)

Nie, 25 Mar 2018, 19:47:34
Odpowiedź #5

Offline MrChris

• Szeregowy
  • *
del:
« Ostatnia zmiana: Nie, 25 Mar 2018, 19:51:22 wysłana przez MrChris »

Reklama

« Odpowiedź #5 dnia: Nie, 25 Mar 2018, 19:47:34 »